Parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ aukso medalių konkursas

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ – aukso medalių konkursas: registruotis galite jau dabar

Iki laukiamiausios lankytojų parodos – „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ – laukti liko ne tiek ir daug – įnirtingas pasiruošimas prasideda jau šiandien. Spalio 6 – 8 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks jubiliejinė, 15-toji lietuviškos produkcijos paroda, kasmet pritraukianti netoli trijų šimtų dalyvių ir daugiau nei dvidešimt tūkstančių lankytojų iš visos Lietuvos. Parodoje, tradiciškai, vyks ir išskirtiniams, naujiems, unikaliems produktams skirtas Aukso medalių konkursas, kuriame – registruotis kviečiame jau dabar.

Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ – išskirtinės lietuviškų gaminių naujienos vienoje vietoje

Lietuvos gamintojų parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus išskirtinius, unikalius produktus, atkreipti didesnį vartotojų dėmesį į vietinėje rinkoje kuriamą produkciją, stiprinti Lietuvos gamintojų, paslaugų bei įrangos tiekėjų tarpusavio bendradarbiavimą.  Kiekvienais metais, šimtai Lietuvos gamintojų parodoje pristato savo naujausius produktus: maistą ir gėrimus, kosmetiką, buitinę chemiją, tekstilės gaminius ir parodos lankytojus stebina naujienomis.

 

Parodos „Aukso medaliai“ – prestižinis produkto įvertinimas

Tradiciškai, jau vienuoliktąjį kartą parodos metu vyks ir „Rinkis prekę lietuvišką“ geriausių gaminių konkursas, kurio laimėtojai bus apdovanojami prestižiniais parodos aukso medaliais. Į aukso medalius pretenduoti gali visi parodoje pristatomi maisto ir gėrimų, tekstilės, kosmetikos, buitinės chemijos bei kitų lengvosios pramonės produktų gamintojai. Šis konkursas – vertinamas ir mėgstamas – tą kasmet įrodo vis augantis konkurse vertinimui teikiamų gaminių skaičius. Aukso medalis – tai ne tik unikalus produkto įvertinimas Lietuvos rinkoje, bet ir – įrodymas bei vertė vartotojams, užtikrinantys, kad produktas atitinka aukščiausius standartus: gaminamas naudojant aukščiausios kokybės ingredientus, taikant moderniausias gamybos technologijas, sukūrus išskirtinį produkto dizainą. Kasmetiniai aukso medalininkai išrenkami iš anksto paskelbtame konkurse, kuriame iš skirtingų sričių ekspertų suburta komisija įvertina kiekvienai konkurso kategorijai pateiktus produktus skirtingais aspektais.

Metų naujiena – specialusis aukso medalis vartotojų mylimiausiam produktui

Aukso medalių apdovanojimai šiais metais dalyviams pristato ypatingą naujieną – išskirtinį apdovanojimą vartotojų išrinktam produktui. Į šį, papildomą laimėjimą, pretenduoti galės visi, teikiantieji paraiškas aukso medalių konkursui.

Šio medalio išskirtinumas – tai, jog produktas bus vertinamas ir laimėtojas išrenkamas ne savo srities ekspertų komisijos, o – kiekvieno iš mūsų. Už kiekvieną produktą bus galima balsuoti tik vieną kartą, interneto svetainėje www.parodos.lt, o laimėtojas paaiškės ir bus paskelbtas „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ atidarymo dieną.

Pretenduokite tapti vienais iš geriausiai įvertintų produktų Lietuvoje – pildykite paraišką jau šiandien

Norintieji pretenduoti į parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ aukso medalių konkursą, kviečiami pildyti paraiškas nuo birželio 1 iki rugsėjo 1 dienos. Detali informacija apie paraiškų teikimą, taikomus mokesčius, reikalingus pateikti dokumentus ir produktų pavyzdžius skirtingoms produktų kategorijoms, pateikiama ČIA:

Laimėtojai bus išrinkti uždaruose komisijos posėdžiuose, pagal produktų kategorijas, o skelbiami ir apdovanojami – iškilmingoje „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ atidarymo ceremonijoje, spalio 6-tąją. Visas parodos dienas, aukso medalių laimėtojai parodos lankytojams eksponuojami specialiai įrengtoje laureatų vitrinoje.

Turite klausimų apie dalyvavimą parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ ar aukso medalių konkursą? Mielai atsakysime į juos el. paštu rpl@expo.lt arba +370 630 09956.