Visos grožio naujienos ir tendencijos – paskutinį žiemos savaitgalį parodoje „Beauty EXPO 2023“ - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

Visos grožio naujienos ir tendencijos – paskutinį žiemos savaitgalį parodoje „Beauty EXPO 2023“

Paskutinį žiemos savaitgalį – vasario 24-26 dienomis – Kaune, „Žalgirio“ arenoje, vyks bene laukiamiausia ateinančio pavasario grožio šventė – paroda „Beauty EXPO 2023“. Grožio srities naujienos ir ateinančio sezono tendencijos, talentingiausi grožio meistrai, kūrėjai ir tiekėjai – visa tai ir dar daugiau lauks Jūsų parodoje. Visų, kurie nori neatsilikti nuo dinamiško grožio pasaulio tempo ir eiti koja kojon su madingiausiais stiliaus, grožio, dekoratyvinės kosmetikos prekių ženklais ir rinkos lyderiais.

Trys grožio dienos – turiningas laikas Jūsų grožio rutinoje

Net tris dienas truksiančioje grožio šventėje, lankytojai ras ne tik žymiausius veido ir kūno, dekoratyvinės kosmetikos prekių ženklų bei plaukų priežiūros ir modeliavimo priemonių atstovus, bet ir – talentingiausius grožio srities meistrus ir profesionalus.

„Beauty EXPO 2023“ lankytojai, taipogi, galės susipažinti su aktualiausiomis rinkoje nagų priežiūros priemonėmis ir paslaugomis, kirpyklų bei kosmetikos salonų priemonėmis, antakių ir blakstienų priežiūros madomis ir technikomis, parfumerijos srities naujienomis, įsigyti juvelyrikos ir bižuterijos kūrinių.

Daugiau nei penkios dešimtys profesionalių prekės ženklų visos parodos metu lankytojams teiks nemokamas konsultacijas. Lankytojams dalyviai padės išsirinkti tinkamiausias priemones ar procedūras. Lankytojai, taipogi, turės progą pasinaudoti ir ypatingais, išskirtinai parodos metu, dalyvių taikomais specialiais pasiūlymais, akcijomis bei nuolaidomis.

 

Parodos epicentre – tarptautiniu tapęs Lietuvos čempionatas grožio specialistams

Šių metų grožio paroda „Beauty EXPO 2023“ išskirtinė ir tuo, kad joje vyks unikalus renginys – Lietuvos čempionatas grožio specialistams. Šiemet čempionatas išskirtinis – išaugęs į tarptautinį. Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) organizuojamas čempionatas šiais metais sulauks daugiau nei trijų šimtų dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių – Estijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės, Izraelio. Rekordinis šiais metais – ne tik dalyvių skaičius ir čempionato virsmas į tarptautinį konkursą, bet ir – rėmėjų skaičius ir jų įsteigtas prizinis fondas. Visus KIGSA organizuojamus renginius bei konkursus parodos „Beauty EXPO 2023“ metu rasite: ČIA.

Dar viena šių metų Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos organizuojama naujiena – grožio kūrimo konkursas šeimai „Kūrybiškiausia šeima“.  Tai – renginys, skirtas būtent ne grožio srities profesionalams. Šis konkursas skirtas visiems tiems, kurie nėra susiję su šia veikla, tačiau nori išmėginti savo jėgas, o galbūt – atrasti naujus talentus grožio srityje. Konkurse gali dalyvauti visi kūrybingi šeimos duetai – nuo senelių ir anūkų iki pusbrolių su pusseserėmis. „Kūrybiškiausios šeimos“ konkurse – kviečiami ir laukiami visi šeimyniniai duetai.

Paroda „Beauty EXPO 2023“ – nemokama neįgaliesiems, senjorams, lankytojams su POLA kortele, vaikams iki 10 metų (tik su suaugusiųjų priežiūra).

Visi įsigijusieji parodos „Beauty EXPO 2023“ bilietus, nemokamai galės apsilankyti ir vasario 24-26 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančioje didžiausioje Lietuvoje sveikatos, sveikatinimo bei reabilitacijos naujienas šeimos sveikatai pristatančioje parodoje „Sveikatos dienos 2023“. Įsigyti bilietus ir daugiau sužinoti apie parodą „Beauty EXPO 2023“, galite www.parodos.lt.