Ypatinga naujiena parodoje Rinkis prekę lietuvišką 2023

Ypatinga „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ metų naujiena – aukso medaliai vartotojų išrinktiems mylimiausiems produktams

Jau spalio 6-tąją, jubiliejinės parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ atidarymo ceremonijos metu, tradiciškai bus paskelbti komisijos išrinkti, aukso medalių laimėtojai. Tai – Lietuvos gamintojų sukurti maisto, lengvosios pramonės, buitinės chemijos ir kosmetikos bei kiti išskirtiniai, aukščiausius standartus atitinkantys vietos gamintojų produktai. Tačiau šie metai – ypatingi, nes laimėtojus rinks ne tik ekspertų komisija, bet ir – kiekvienas iš mūsų!

Parodos aukso medaliai – aukščiausias ekspertų komisijos įvertinimas sėkmingiausiems gaminiams

Aukso medalių konkursas– vertinamas ir mėgstamas – tą kasmet įrodo vis augantis konkurse vertinimui teikiamų gaminių skaičius. O šiais metais, vertinimo komisijos ekspertai turės įvertinti net 114-ika komisijai įvertinti pateiktų produktų iš visos Lietuvos.Šis aukso medalis – tai ne tik unikalus produkto įvertinimas Lietuvos rinkoje, bet ir – įrodymas bei vertė vartotojams, patvirtinantys, kad produktas atitinka aukščiausius standartus: gaminamas naudojant tik kokybiškus ingredientus, taikant moderniausias gamybos technologijas, įvertinamas ir patvirtinamas sukurto produkto dizaino išskirtinumas.Aukso medalių laimėtojus iš anksto įvertins ir išrinks kompetentingos ekspertų komisijos, įvertinus kiekvienai konkurso kategorijai priskirtus produktus pagal jų specifiką.

Ypatinga parodos naujiena – vartotojų mylimiausių produktų rinkimai

Jubiliejinė – jau 15-tąjį kartą vykstanti – dešimtis tūkstančių lankytojų ir beveik 300 įmonių iš visos Lietuvos pritraukianti paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ šiais metais pristato ypatingą naujieną.Laukiamiausiame parodos renginyje – aukso medalių apdovanojimuose – šiemet bus apdovanoti ne tik komisijos įvertinti ir išrinkti geriausieji Lietuvos gamintojų produktai ar paslaugos, bet ir – tie, kuriuos išrinks ne kas kitas, o – kiekvienas iš Jūsų.Parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ organizatorius – UAB „Ekspozicijų centras“ – iškilmingai pristato metų naujieną – vartotojų mylimiausių produktų rinkimus. Kiekvienas vartotojas už savo mylimiausią produktą balsuoti galės tik vieną kartą, taigi – kviečiame pasirinkti atsakingai ir užtikrintai. O apsispręsti šiais metais – lengva tikrai nebus, nes išsirinkti mylimiausių mylimiausią produktą teks netgi iš 114 produktų bei prekės ženklų.

Balsavimo anketą ir pretendentus į vartotojų mylimiausiųjų laimėtojus, rasite:

Balsavimas atidarytas iki 2023 m. spalio 4 dienos, 12:00. O net tris daugiausiai simpatijų pelniusieji – vartotojų mylimiausieji produktai – bus paskelbti spalio 6-tąją, iškilmingos parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ apdovanojimų ceremonijos metu (nuo 09:00 valandos).Linkime sėkmės ir lai vartotojų simpatijos nuspręs, kurie trys Lietuvos gamintojų produktai šiemet – patys mylimiausi!