BARBER BATTLE 2024

Renginiai

„BARBER BATTLE 2024“

Paroda: BEAUTY EXPO 2024

Data: 2024 vasario 25 d.

Laikas: 10:00-11:30

Vieta: Kauno Žalgirio arenos, 1 a.

Visos šalies vyriškų kirpimų meistrų dėmesiui !„BARBER BATTLE 2024 “ KONKURSAS

Speciali „Cascada Professional“ ir „WAHL PRO“ įsteigta rungtis: „MADINGAS VYRIŠKAS PLAUKŲ KIRPIMAS“.

Norime pasidžiaugti, kad organizuojamas „BARBER BATTLE“ konkursas. Tai šiuolaikinių ir šiuo metu populiariausių vyriškų kirpimų konkursas, kurio metu vyrų kirpėjai galės parodyti savo meistriškumą ir įvertinti savo jėgas rungiantis su kitais dalyviais. Mūsų partneriai „Cascada Professional“ kartu su prekiniu ženklu „WAHL PRO“ įsteigė specialią rungtį: „MADINGAS VYRIŠKAS PLAUKŲ KIRPIMAS“. Kirpimai bus atliekami ant gyvų modelių, kuriais turi pasirūpinti patys dalyviai. Plaukų kirpimas privalės būti atliktas nenaudojant žirklių per 40 minučių. Atlikus šią rungtį komisiją įvertins darbus. Atliekant kirpimą bus galima naudoti visas kirpimo mašinėles ir visas norimas kirpimo technikas. Griežtai draudžiama naudoti žirkles.

Rungties reikalavimai modeliui:

-modelio plaukų spalva nėra svarbi; -iki konkurso pradžios modelio plaukai negali būti iš anksto paruošti ar apkirpti; -modelio apatinė plaukų augimo zona negali būti trumpesnė nei 1 cm; -modelio plaukai prieš konkurso rungties pradžią turi būti sušlapinami.

Įrankiai darbui: -galima naudoti visas norimas kirpimo mašinėles; -galima naudoti kitus elektrinius plaukų formavimo prietaisus; -draudžiama naudoti žirkles bei skutimo peilius ar vienkartinius peiliukus.

Reikalavimai kirpimui:

-kirpimas turi būti atliktas naudojant tik kirpimo mašinėles; -kirpime galima naudoti visas kirpimo technikas mašinėlėmis; -kerpama „baldfade“ ir „sideapart“ kirpimais iš abiejų pusių; -apatinė plaukų augimo linija (kurios aukštis turi būti ne žemesnis kaip 1,5 cm) turi būti nukirpta ne aukštesniu kaip 0,4 mm peiliuku; -plaukų viršutinės dalies ilgis nėra nurodomas, gali būti tiek trumpi, tiek ilgi plaukai; -plaukų viršutinė dalis turi būti pakerpama ne mažiau kaip 1 cm; -modeliams privalo būti išskutamas skyrimas ar mažas raštas, kurio linijos plotis ne didesnis kaip 2 mm; -atlikus plaukų kirpimą, būtinas plaukų išdžiovinimas.

Dalyvių vertinimas:

Šios rungties dalyvius vertins kompetentinga komisija sudaryta iš profesionalų bei „Wahl Pro“ atstovų Lietuvoje. Po šios rungties, geriausiai pasirodę meistrai bus apdovanoti 1-3 vietomis . Pagrindiniai kirpimo vertinimo kriterijai: -švara; -tikslumas; -stilius; -preciziškumas; -technika.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

  1. Atvykę į konkursą dalyvių komandos turi užsiregistruoti.
  2. Visi dalyviai atsitiktine tvarka bus sunumeruoti. Kiekvienam numeriui bus paskirta darbo vieta konkurso aikštelėje.
  3. 10.00 val. burtų traukimas.
  4. 10.15 val. Meistrų pasiruošimas paskirtose darbo vietose.
  5. 10.25 val. Meistrų darbo vietų ir įrankių inspektavimas.
  6. 10.35 val. Konkursinės rungties pradžia.
  7. 11.15 val. Konkursines rungties pabaiga.
  8.  Konkursų dalyviai palieka konkurso aikštelę.
  9. Komisija vertina konkursinius darbus.
Daugiau aktualiausios informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/942881303838551