Gamtos ir miško terapija - reikalingiausias sveikatos receptas šiuolaikiniam žmogui. Kuo skiriasi terapinis ir įprastas buvimas miške?

Renginiai

Gamtos ir miško terapija – reikalingiausias sveikatos receptas šiuolaikiniam žmogui. Kuo skiriasi terapinis ir įprastas buvimas miške?

Paroda: SVEIKATOS DIENOS 2024

Data: 2024 vasario 25 d.

Laikas: 11:00-14:00

Vieta: VIP seminarų salė

Sužinokite daugiau apie miško terapijos praktikas ir gydomąjį miško poveikį mūsų psichinei ir fizinei sveikatai. Renginio metu ekspertai pasidalins savo patirtimi kodėl vaikų ir suaugusių gerovei būtina gamta. Kaip terapija pritaikoma skirtingose šalyse sveikatinimui ir gydymui. Taip pat išgirsite apie artėjantį pasaulinį mokslinį kongresą „Miškai ir jų poveikis sveikatai“, kuris vyks Lietuvoje bei pirmąsias Lietuvoje Sveikatos mokslų universiteto miško terapijos studijas.Programa:
  • 11.00 - 11.40 Miško terapijos ir edukacijos centro vadovė Mila Monk -  "Gamtos terapijos: abipusio gijimo būdas".
  • 11.40 - 12.00 Gydytoja, vaikų neurologė Milda Dambrauskienė - "Vaikas ir miškas - abu vieno kraujo"  Kodėl vaikui reikia gamtos, kad jis augtų sveikas?
  • 12.00 - 12.20  LSMU Kauno klinikų Reabilitacijos klinikos vadovas prof. Raimondas Kubilius - LSMU podiplominių studijų mokymo programa „Miško terapija“.
  • 12.20 - 12.45 Asociacija Gyvo Žalio -  Tarptautinio kongreso “Miškai ir jų poveikis sveikatai” Lietuvoje pristatymas ir miško meditacija.
  • 12.45 - 14.00 Diskusija “Gamtos ir miško terapija - sveikatos receptas šiuolaikiniam žmogui?”, moderuoja Sandra Galdikaitė.
Dalyviai:Raimondas Kubilius, kardiologas, LSMU Kauno klinikų Reabilitacijos klinikos vadovas.Linas Daubaras, miškininkas, Gamtos terapijos asociacijos įkūrėjas ir vadovas.Milda Dambrauskienė, vaikų neurologė.Liudmila Monkevičė, miško maudynių gidė, Miško terapijos ir edukacijos centro vadovė ir įkūrėja.Ina Kalvanienė, psichologė, miško maudynių gidė.Monika Peldavičiūtė, Asociacija “Gyvo Žalio”, Tarptautinė miško terapijos draugija.Moderatorius: Sandra Galdikaitė.