Sveikatos dienos 2024

Parodos

SVEIKATOS DIENOS 2024

Data: 2024 vasario 23–25 d.

Vieta: „Žalgirio“ arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: vasario 23 ir 24 d. 10.00–18.00 val., vasario 25 d. 10.00–16.00 val.

Pirkti bilietą

* Bilietas skirtas vienam apsilankymui parodoje. * Bilietas negrąžinamas. * Neįgaliesiems / senjorams / su POLA kortele / vaikams iki 10 m. (tik su suaugusiųjų priežiūra) – nemokamai.

Daugelio mėgstama ir naudojama frazė, jog „Sveikata – tai brangiausias mūsų turtas“ ypatingą prasmę įgyja tik tuomet, kai tenka susidurti su sveikatos sunkumais mums ar mūsų artimiesiems. Ir išties, savo brangiausiu turtu – sveiku kūnu ir siela – kiekvienas iš mūsų turėtume rūpintis nuolatos. Būtent apie rūpestį savo ir savo šeimos sveikata lankytojus paskutinį žiemos savaitgalį (vasario 23-25 dienomis) į Kauno „Žalgirio“ areną susimąstyti kvies sveikos gyvensenos bei sveikatingumo vertybes puoselėjanti bei ugdanti paroda „Sveikatos dienos 2024". Parodos „Sveikatos dienos 2024“ tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į sveikos gyvensenos ir emocinės sveikatos svarbą, apie prioritetą skirti didesnį dėmesį ligų profilaktikai, fiziniam aktyvumui, subalansuotai mitybai, sveikiems įpročiams. Taipogi, parodoje paliečiama ir kita aktuali tema – emocinė sveikata; pristatomos priemonės, metodai, patarimai, kaip išlaikyti ir atkurti harmoniją ne tik su savo kūnu, bet ir mintimis bei emocijomis.

Parodoje „Sveikatos dienos 2024" sveikatingumas, subalansuota mityba bei fizinis aktyvumas suprantama ir vertinama kaip visos šeimos narių prioritetas, užtikrinantis tęstinius, teisingus kasdienius įpročius, ilgalaikėje perspektyvoje perduodamus iš kartos į kartą. Dėl šios priežasties, parodoje paliestinos skirtingos žmogaus sveikatą paliečiančios temos: nuo nėščiųjų ir kūdikių sveikatos, iki sporto, sveikatą puoselėjančių hobių bei užsiėmimų, iki reabilitacijos ir pasikeitusio gyvenimo tempo vyresniame amžiuje.

 • sveika ir subalansuota mityba, sprendimai sveikai ir harmoningai namų aplinkai;
 • sveikos gyvensenos principus puoselėjančios sveikatinimo bendruomenės, sveikatos švietimas, galimybės prasmingai savanorystei;
 • sveikatos stiprinimas, ligų prevencija ir gydymas, reabilitacija, slaugos paslaugos;
 • medicininė įranga, specializuota apranga, medicinos bei ortopedinės priemonės, regos korekcijos sprendimai;
 • maisto papildai, organizmą naudingomis medžiagomis aprūpinantys užkandžiai ir gėrimai;
 • onkologiniai susirgimai bei onkologijos prevencija;
 • ekologiškos kūno priežiūros priemonės, dantų priežiūros produktai ir priemonės;
 • alternatyvioji ir papildančioji medicina: gydymas vaistažolėmis, apiterapija, homeopatija, aromaterapija, šviesos terapija, kineziterapija, masažai, bioenergetika, magnetoterapija ir kita;
 • sveikatos, gyvybės draudimo paslaugos Jums ir Jūsų šeimai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: tel. 8 37 331590 ar el. paštu sveikatosdienos@expo.lt.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Renginiai parodoje

PARODOS „SVEIKATOS DIENOS 2024“ RENGINIŲ PROGRAMA

Nordclinic plastikos chirurgų paskaitos

Foto projektas „Geros emocijos gydo“

Neatlygintina kraujo donorystė

Parodoje pristatoma

Dalyvių naujienos

Baltinva    Ι   
OXYHELP visos hiperbarinės oksigenacijos vienvietės ir daugiavietės deguonies kameros pagamintos iš tvirto 4 mm aliumininio titano (kaip naudojama ir aviacijoje), atitinka naujausius deguonies kam

OXYHELP visos hiperbarinės oksigenacijos vienvietės ir daugiavietės deguonies kameros pagamintos iš tvirto 4 mm aliumininio titano (kaip naudojama ir aviacijoje), atitinka naujausius deguonies kamerų gamybos standartus su pažangiausiomis automatinėmis valdymo sistemomis ir saugumo technologijomis.

Mikroprocesorių sistema automatiškai subalansuoja ir nustato, bei palaiko pageidaujamą oro slėgį. Pneumatinė kontrolė pagaminta Japonijoje. Jutiklinis ekranas – su draugiška vartotojo sąsaja intuityviai leidžia nustatyti deguonies tiekimo greičius, gydymą, slėgio lygius ir terapijos seansų laiką. Dienos istorijos įrašai tiksliai parodo atliktų seansų skaičių, trukmę, jų pradžią ir pabaigą. Didžiuojamės produktu pagamintu Europoje.

Oficialus gamintojo atstovas Pabaltijo šalims UAB BALTINVA – aplankykite mūsų stendą C2.2 šioje parodoje.

 • Siūlomos deguonies terapijos taikymo sritys: Plastinėje ir ortopedinėje chirurgijoje: pooperacinėje reabilitacijoje, patinimų regresijai, regeneracijos stimuliavimui, kaulų žaizdų gijimo skatinimui ir gerinimui.
 • Bendroje chirurgijoje: pooperacinių infekcijų, radikalių audinių pažeidimų, nudegimų, traumų, lūžių gydymui.
 • Neurochirurgijoje ir neurologijoje: Alzheimerio simptomų, raumenų paralyžiaus, galvos skausmų ir migrenos gydymui. Autizmo simptomų švelninimui bei šizofrenijos niveliavimui.
 • Terapijai: astmos, bronchito, plaučių uždegimo, apsinuodijimo dujomis, cerebrinio infarkto padarinių, aterosklerozės, cukrinio diabeto, širdies išemijos ir po insultinių komplikacijų gydymui. Kraujo išsiliejimų smegenyse komplikacijų mažinimui. Laimo ligos gydymui.
 • Dermatologijoje: spuogų, herpes, veido ir kūno odos priežiūrai.
 • Oftalmologijoje: diabetinio renito ir ragenos uždegimo gydymui.
 • Reabilitacinė priemonė: sporto medicinoje, aviacijoje, povandeniniame nardyme ir t.t.
Urban Food    Ι   
Parodos „Sveikatos dienos 2024“  dalyvis Urban Food , parodos metu pristatys savo karščiausią naujieną – GREITUS ŠALTIBARŠČIUS! Tai išdžiovinti ir sumalti visi šaltibarščių ingredi

Parodos "Sveikatos dienos 2024"  dalyvis Urban Food , parodos metu pristatys savo karščiausią naujieną – GREITUS ŠALTIBARŠČIUS!

Tai išdžiovinti ir sumalti visi šaltibarščių ingredientai, tad Jums reikės 1 a.š. įsidėti į stiklinę kefyro ir mėgautis nuostabiu šaltibarščių skoniu vos per kelias minutes!

Mišinį sudaro - 100% džiovinti, malti raudonųjų burokėlių gumbai, agurkai, svogūnai, krapai, druska.

Pagaminta Lietuvoje.

  
Immunitas    Ι   
Tai aukščiausios kokybės maisto papildai, pagaminti iš natūralių medžiagų, pagal Monako mokslininkų sukurtas inovatyvias formules, bendradarbiaujant su Paryžiaus universitetu. Šių papildų

Tai aukščiausios kokybės maisto papildai, pagaminti iš natūralių medžiagų, pagal Monako mokslininkų sukurtas inovatyvias formules, bendradarbiaujant su Paryžiaus universitetu. Šių papildų veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais, o aukščiausia kokybė ir saugumas užtikrinamas kruopščiai kontroliuojant kiekvieną gamybos etapą – nuo žaliavos gavybos iki galutinio produkto.

Inovacijos, kokybė bei natūralumas - tai aspektai, dėl kurių Therascience maisto papildus rekomenduoja dinamiškas kelių tūkstančių sveikatos priežiūros specialistų tinklas visoje Europoje. Dauguma šioje laboratorijoje sukurtų formulių yra prilyginamos mokslo proveržiui ir publikuojamos tarptautiniuose moksliniuose žurnaluose.

Be to, 2021 metais laimėtas prestižinis apdovanojimas “Prix de I’nnovation 2021” už daugiau nei 20 metų trunkančias inovacijas ir nuolatinius mokslinius tyrimus, kasmet sukuriant daugiau nei 10 naujų formulių ir nuolat tobulinant esamas, tik įrodo, kad tai produktai, žengiantys koja kojon su naujausiais moksliniais pasiekimais.

Parodos metu bus taikomos specialios nuolaidos ir viliojantys pasiūlymai.

Kviečiame aplankyti mūsų stendą D1.11 vietoje!

Bona Fide    Ι   
Ajurveda mūsų gyvenime atsirado prieš 15 metų. Tada nė negalėjome numanyti, kad ši seniausia pasaulyje sveikatos priežiūros sistema atsakys į šitiek daug klausimų, kad jos siūlomi paprast

Ajurveda mūsų gyvenime atsirado prieš 15 metų. Tada nė negalėjome numanyti, kad ši seniausia pasaulyje sveikatos priežiūros sistema atsakys į šitiek daug klausimų, kad jos siūlomi paprasti dienos režimo ir mitybos metodai atneš tokių gerų pokyčių sveikatai. Ilgainiui kilo noras dalytis: žiniomis, patirtimis, galiausiai – per tiek metų atrastais pačiais geriausiais ajurvedos produktais. Taip gimė bonafide.lt.

 „Sveikatos dienų“ metu visus kviesime į degustaciją – ragausime čiavanprašą – patį populiariausią ir skaniausią mūsų produktą, vadinamą imuniteto skydu! Taip pat galėsite išbandyti ajurvedinius regėjimą gerinančius akinius be dioptrijų! Ir, žinoma, įsigyti aukščiausios kokybės autentiškos ajurvedos produktų. Ateikit – padiskutuosime, pasidalysime žiniomis ir patirtimis – šitų mainų visada laukiame labiausiai!

Grožio ir sveikatos tarnyba    Ι   
Inverness Med – inovatyvi, patentuota JAV ausų vėrimo sistema, kuri praveria ausis saugiai, greitai ir tyliai. Parodos lankytojai galės įsiverti auskarus tiek sau, tiek savo vaikams. Įsigyt
Inverness Med - inovatyvi, patentuota JAV ausų vėrimo sistema, kuri praveria ausis saugiai, greitai ir tyliai.Parodos lankytojai galės įsiverti auskarus tiek sau, tiek savo vaikams. Įsigyti naujos kolekcijos nuostabių modelių ir aukštos kokybės hipoalerginių itališkų Biojoux auskarų itin patraukliomis kainomis.  Specialistus supažindinsime su naujienomis: Inverness Med sertifikatais, atmintinėmis, bendradarbiavimo galimybėmis.

Inverness Med    Ι   
Inverness Med – inovatyvi, patentuota JAV ausų vėrimo sistema, kuri praveria ausis saugiai, greitai ir tyliai. Parodos lankytojai galės įsiverti auskarus tiek sau, tiek savo vaikams. Įsigyt
Inverness Med - inovatyvi, patentuota JAV ausų vėrimo sistema, kuri praveria ausis saugiai, greitai ir tyliai.Parodos lankytojai galės įsiverti auskarus tiek sau, tiek savo vaikams. Įsigyti naujos kolekcijos nuostabių modelių ir aukštos kokybės hipoalerginių itališkų Biojoux auskarų itin patraukliomis kainomis.  Specialistus supažindinsime su naujienomis: Inverness Med sertifikatais, atmintinėmis, bendradarbiavimo galimybėmis.
Rexsan Pharmaceuticals    Ι   
Rexsan Pharmaceuticals – moderni, inovatyvi ir viena didžiausių farmacijos produktų gamintojų Baltijos šalyse, įsikūrusi Telšiuose. Rexsavit – Maisto papildai liposomose jūsų sve
Rexsan Pharmaceuticals - moderni, inovatyvi ir viena didžiausių farmacijos produktų gamintojų Baltijos šalyse, įsikūrusi Telšiuose.Rexsavit - Maisto papildai liposomose jūsų sveikam ir ilgam gyvenimui.Parodos „Sveikatos dienos 2024“ metu kviečiame apsilankyti Rexsan Pharmaceuticals stende D2.11, plačiau pristatysime liposominės technologijos privalumus, mūsų gaminamus produktus, jų išskirtinumą. Pasiūlysime patrauklias nuolaidas ir galimybę  sudalyvauti LOTERIJOJE* be pralaimėjimų (*perkant už 20 Eur. ir daugiau).
Aconitum    Ι   
NAUJIENA! celluLESS – celiulitui, svoriui, riebalų apykaitai! Vasarą nori džiaugtis gražesnėmis linijomis? Jau dabar yra puikus laikas pradėti tuo rūpintis! Maisto papildo celluLESS sudė

NAUJIENA! celluLESS - celiulitui, svoriui, riebalų apykaitai!

Vasarą nori džiaugtis gražesnėmis linijomis? Jau dabar yra puikus laikas pradėti tuo rūpintis!

Maisto papildo celluLESS sudėtyje esantis paragvajinių bugienių lapų ekstrakto, L-karnitino ir konjuguotos linolo rūgšties derinys yra nukreiptas į pagrindines celiulito susidarymo priežastis. Paragvajinių bugienių lapų ekstraktas padeda palaikyti normalų kūno svorį ir normalią riebalų apykaitą.

Plačiau: https://www.aconitum.lt/maisto.../celluless-kaps-n60/

#celiulitui #svoriui #pasiruokvasarossezonui

Basapėda barefoot    Ι   
Basapėda barefoot avalynė Kodėl barefoot avalynė? Sveikas natūralus judėjimas prasideda nuo JŪSŲ PĖDŲ. Vaikščiodami basomis stipriname pėdos raumenis, sausgysles ir raiščius, kurie nusi

Basapėda barefoot avalynė

Kodėl barefoot avalynė?

Sveikas natūralus judėjimas prasideda nuo JŪSŲ PĖDŲ. Vaikščiodami basomis stipriname pėdos raumenis, sausgysles ir raiščius, kurie nusilpsta avint įprastus batus.

Kuo barefoot avalynė skiraisi nuo įprasto avalynės?

- lankstus padas - pėdos raumnys ir raiščiai gali natūraliai "dirbti".

- lygus padas (be paaukštinimo)- toks pat pado storis ties  pirštais ir kulnu sukuria natūralią kūno padėtį einant.

- platus bato priekis -suteikia pakankamai vietos kojų pirštams.

Leiskite savo pėddoms mėgautis laisve.

www.basapeda.eu

Egora    Ι   
GRASS CHEMIJA savo asortimente siūlo viską, ko reikia Jūsų virtuvei, vonios kambariui, kilimui, baldams, langams, grindims, skalbiniams bei automobilio gaivai ir švarai palaikyti.
GRASS CHEMIJA savo asortimente siūlo viską, ko reikia Jūsų virtuvei, vonios kambariui, kilimui, baldams, langams, grindims, skalbiniams bei automobilio gaivai ir švarai palaikyti.
LSMU KK Sporto medicinos klinika    Ι   
„Nors nėra vieno vaisto nuo visų ligų, yra individualus fizinio krūvio receptas, kurį kiekvienam žmogui gali išrašyti sporto medicinos gydytojas ir tokiu būdu padėti pajusti fizinio aktyvu

„Nors nėra vieno vaisto nuo visų ligų, yra individualus fizinio krūvio receptas, kurį kiekvienam žmogui gali išrašyti sporto medicinos gydytojas ir tokiu būdu padėti pajusti fizinio aktyvumo kuriamą naudą sveikatai,“ – sako sporto medicinos gydytoja, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir LSMU ligoninės Kauno klinikų Sporto medicinos klinikos vadovė  doc. dr. Renata Žumbakytė-Šermukšnienė.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose 2020 metais įkurta nauja Sporto medicinos klinika. Ji teikia visas medicinines paslaugas, apimančias diagnozavimą, gydymą, profilaktiką ir reabilitaciją po traumų ir ligų, atsiradusių dėl visų lygių fizinio krūvio. Klinikoje sporto medicinos gydytojai tiria įvairaus amžiaus sportuojančių asmenų sveikatos būklės pokyčius, atsiradusius dėl sistemingų treniruočių ar atsigavimo po treniruočių dėsningumus. Nors aukšto meistriškumo sportininkai ir fiziškai aktyvūs asmenys turi skirtingus su fiziniu krūviu susijusius tikslus, bet pertreniravimo, pervargimo neišvengia nei vieni, nei kiti. Tai gali pasireikšti nuovargiu, lėtine nuovargio trauma, skausmu, rezultatų sporte sumažėjimu ir pan. Todėl subalansuoti fizinį krūvį, atlikus papildomus tyrimus, gali sporto medicinos gydytojas su savo komanda.

Klinikoje sporto medicinos gydytojo paslauga yra apmokama iš Valstybinių ligonių kasų, gavus šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą dėl būklės, ligos ar traumos, susijusios su bet kokiu fiziniu krūviu, o profilaktinė sportuojančiojo arba širdies kraujagyslių sistemos patikra (be ligos) dėl staigios mirties sporte išvengimo yra mokama paties paciento ar jo darbdavio pagal sutartis. Sporto medicinos gydytojas pagal būklę, ligą ar traumą, susijusią su fiziniu krūviu, atlikęs papildomus tyrimus, individualizuoja asmeniui fizinį krūvį, įvertina energijos, mitybos ir skysčių balansą, pateikia rekomendacijas.

Sporto medicinos klinikos stiprybės:

 • Suburta kompetetinga sveikatos priežiūros specalistų, mokslininkų ir pedagogų komanda
 • Palaiko ilgalaikį ir produktyvų bendradarbiavimą su Lietuvos ir užsienio sporto medicinos bei sporto organizacijomis
 • Rengia sporto medicinos gydytojus ir sporto kineziterapeutus

Sporto medicinos gydytojas su komanda diagnostikos tikslu, įvertinęs poreikį, Klinikoje atlieka:

 • Biodex (izokinetinio raumenų testavimo ir treniravimo sistema) tyrimą
 • Kelio sąnario stabilumo (priekinio ir užpakalinio kryžminio raiščių) vertinimą Genourob aparatu
 • Stuburo funkcinės būklės (laikysenos sutrikimų) vertinimas Diers formetric 4 D aparatu
 • TMG S2 – tenziomiografiją, kaip raumens susitraukimo ir atsipalaidavimo galimybių vertinimą
 • Skaitmeninį apie stuburą esančių raumenų izometrinės maksimalios jėgos matavimą Dr. Wolff Back-Check įranga
 • Kūno pusiausvyros testavimą ABILI BALANCE pusiausvyros platforma

Klinikoje traumos, būklės ar ligos, susijusios su fiziniu krūviu, pagal poreikį yra gydomos, reabilituojamos ar skatinami atsigavimo procesai fizikiniais veiksniais, naudojant:

 • DJO Global aparatą– raumenų stimuliacijai
 • Aparatą Indiba CT8+PackFascia
 • Daugiafukcinė fizioterapijos sistemą (su UG ir lazeriu)
 • Žemo dažnio elektroterapijos aparatus (Compex)
 • Intermituojančios kompresijos įrangą (limfodrenažą)
 • Kompresinės ir šalčio terapijos sistemą/Med4Elite
 • Smūginės bangos terapijos aparatą CHATTANOOGA INTELECT RPW 2
 • Magnetoterapijos aparatą ASA PMT QS

Sporto medicinos gydytojui nustačius poreikį, gali būti naudojami CPM pasyvios mechanoterapijos įrenginiai įvairiems sąnariams.

Parodos metu bus atliekama Y pusiausvyros testas, siekiant įvertinti dinaminę apatinių galūnių pusiausvyrą, kūno masės komponentų įvertinimas impedanso metodu ir paciento konsultavimas energijos balanso palaikymo klausimais.

 
Dvaro kavos    Ι   
Bekofeinės, Lietuvoje tvariai gaminamos itin aukštos kokybės šaknų, grūdų ir gilių kavos. Gardūs, autentiški produktai, vertinami žarnynui palankios mitybos atstovų, diabetikų ir kavos m

Bekofeinės, Lietuvoje tvariai gaminamos itin aukštos kokybės šaknų, grūdų ir gilių kavos. Gardūs, autentiški produktai, vertinami žarnynui palankios mitybos atstovų, diabetikų ir kavos mėgėjų.

Šluostė tau    Ι   
Raypath International – tai nanosilver technologijos pagrindu sukurti namų ir kūno priežiūrai skirti gaminiai, kurių pagalba valome namus nenaudodami cheminių valiklių ar kitų įprastų vali
Raypath International – tai nanosilver technologijos pagrindu sukurti namų ir kūno priežiūrai skirti gaminiai, kurių pagalba valome namus nenaudodami cheminių valiklių ar kitų įprastų valiklių. Namų priežiūrai naudojame tik vandeniu sudrėkintą šluostę.Kompanijos devizas – švarūs namai be chemijos.Kompanijos produkcijos įvairovė didelė: nano šluostės, WC valiklis, rūbų skalbikliai,  kūno priežiūros šluostukai, muilai,  šampūnai, dantų pasta, natūralios kilmės maisto papildai ir vitaminai.
Acorus Balance    Ι   
ACORUS BALANCE – Lietuvoje kuriami maisto papildai kasdieniniam vartojimui. Unikalūs ingredientai didelėmis koncentracijomis ir patogia vartojimo forma efektyviai padeda pasiekti geriausių rezult

ACORUS BALANCE – Lietuvoje kuriami maisto papildai kasdieniniam vartojimui. Unikalūs ingredientai didelėmis koncentracijomis ir patogia vartojimo forma efektyviai padeda pasiekti geriausių rezultatų gerinant savijautą. Maisto papildų asorimentą sudaro produktai skirti odos, plaukų, nagų puoselėjimui, imuniteto stiprinimui, smegenų veiklai ir žarnyno funkcijoms.

Acorus Balance – geros savijautos balansas.

Mūsų TOP produktas –  Acorus Balance Collagen Beauty shots

Acorus Balance Collagen Beauty Shots – tai maisto papildas, kuriame yra net 10 g hidrolizuoto kolageno peptide, kartu su kitomis aktyviomis medžiagomis, tokiomis kaip, hialiurono rūgštis, cinkas ir kt., kurie užtikrina efektyvų odos, plaukų bei nagų būklės palaikymą.

Šiame produkte taip pat yra veikliųjų medžiagų: vario, padedančio palaikyti normalią plaukų ir odos pigmentacijq, bei seleno ir mangano, kurie prisideda prie ląstelių apsaugos nuo oksidacines pazaidos. Tai visapušiskas produktas grožiui iš vidaus.

Švenčionių vaistažolės    Ι   
UAB „Švenčionių vaistažolės“ – vienas seniausių vaistažolių perdirbimo fabrikų Pabaltyje ir Europoje. Nuo pat įkurimo 1883 m. „Švenčionių vaistažolės“ iš karto tapo pripažin

UAB „Švenčionių vaistažolės“ – vienas seniausių vaistažolių perdirbimo fabrikų Pabaltyje ir Europoje. Nuo pat įkurimo 1883 m. „Švenčionių vaistažolės“ iš karto tapo pripažintu ir gerbiamu gamintoju bei vaistažolių ekspertų draugijos nariu Europoje ir visame pasaulyje. Per ilgą mūsų fabriko istoriją funkcinių produktų gamyba iš natūralių, augalinių ingredientų visada buvo mūsų pagrindinė specializacija.

Lietuviška spirulina    Ι   
Spirulina – tai supermaistas, dėl savo maistinės vertės ir naudos sveikatai vartojama kaip maisto papildas. Spirulinoje yra daug baltymų ir vitaminų, todėl ji yra tinkamas maisto papildas žmo

Spirulina – tai supermaistas, dėl savo maistinės vertės ir naudos sveikatai vartojama kaip maisto papildas. Spirulinoje yra daug baltymų ir vitaminų, todėl ji yra tinkamas maisto papildas žmonėms, besilaikantiems vegetariškos ar veganiškos dietos.

UAB Florovitas – vieninteliai Lietuvoje, kurie augina spiruliną platensis, ji yra labai aukštos kokybės dėl savyje turimo mėlynojo pigmento fikocianino (apie 17%) kiekio, kai įvežtinė spirulina turi apie 2-5%.

Vieninteliai rinkoje galime pasiūlyti skystos spirulinos biomasės su fruktoze, turime visą liniją pritaikytą įvairioms žmonių grupėms.

Turime spirulinos su medimu, džiovintos spirulinos lakšteliais ir klientų patogumui – spirulinos be pridėtinių medžiagų rankiniu būdu sukapsuliuotos veganiškose kapsulėse, kurios suaugusiam žmogui užtenka, tik vienos kapsulės per dieną.

Parodoje „Sveikatos dienos“pasiūlysime naujieną – juodąjį šokoladą ir saldanius su spirulina.

Ometa    Ι   
Ženkite į pasaulį, kuriame deguonis tampa galinga atgaivinimo priemonė. Hiperbarinė deguonies kamera + O2 generatorius + IR sauna. Tai inovatoriška produkto kombinacija, kuri padeda gerinti jūs

Ženkite į pasaulį, kuriame deguonis tampa galinga atgaivinimo priemonė. Hiperbarinė deguonies kamera + O2 generatorius + IR sauna. Tai inovatoriška produkto kombinacija, kuri padeda gerinti jūsų sveikatą ir gyvenimo kokybę. Hiperbarinė deguonies kamera, kartu su deguonies generatoriumi ir infraraudonųjų spindulių sauna, suteikia jums galimybę patirti unikalią terapinę patirtį. Hiperbarinė terapija (HBOT) yra medicininė procedūra, kurios metu paciento organizmas prisotinamas deguonimi aukštu slėgiu uždaroje kameroje. Taip pagerinama kraujo apytaka, skatinama audinių regeneracija. Šis inovatyvus sprendimas gali būti naudingas sportininkams, žmonėms, kenčiantiems nuo įvairių ligų, ar tiesiog tiems, kurie siekia gerinti savo bendrą sveikatą.

Deguonies ir infraraudonųjų spindulių terapijų kombinacija yra puikus būdas investuoti į savo sveikatą ir gerovę, suteikianti jums viską, ko reikia fizinei ir psichinei būklei gerinti.

MantraPharm    Ι   
Kuriant MantraPharm maisto papildus, jų sudėtis komponuojama naudojant ypač kokybiškas medžiagas, išaugintas gamtos. Kiekviename produkte sudėtos ilgalaikės patyrusių farmacininkų žinios.

Kuriant MantraPharm maisto papildus, jų sudėtis komponuojama naudojant ypač kokybiškas medžiagas, išaugintas gamtos. Kiekviename produkte sudėtos ilgalaikės patyrusių farmacininkų žinios. Mantrapharm įkūrimo Vokietijoje idėja atsirado per ilgametę farmacininko Axel Scheumann patirtį. Savo praktine patirtimi kaip nepriklausomas farmacininkas ir didelę tarptautinę patirtį turintis p. A. Scheumann, svariai prisidėjo prie holistinės medicinos ir holistinio požiūrio į žmogų. Naudojant tradicines vaistažolių sudedamąsias dalis, sekant moksliniais tyrimais ir kuriant receptūras, rezultatas yra unikalūs maistinių medžiagų deriniai, sukurti pagal naujausias mokslines išvadas.

Efectum kosmetika    Ι   
Pristatome naujausių technologijų dėka sukurtus  itališkus kūno be veido procedūroms skirtus kosmetologinius aparatus. Naujiena Lietuvoje-TeslaMed, DermaPen, RFX3-3D aparatai, kurie yra inovaci

Pristatome naujausių technologijų dėka sukurtus  itališkus kūno be veido procedūroms skirtus kosmetologinius aparatus. Naujiena Lietuvoje-TeslaMed, DermaPen, RFX3-3D aparatai, kurie yra inovacija grožio pasaulyje.. Veikimas: mikrodermabrazija; nechirurginis mikropatempimas; akių vokų pakėlimas; pasmakrės mažinimas; lygi, giliai pridrėkinta oda; odos dėmių, karpų, keratozių šalinimas; galvos plaukų atauginimas be adatų; raukšlių gylio mažinimas; odos elastingumo gerinimas; celiulito, riebalų sankaupų mažinimas; apimčių mažinimas, strijų, randų mažinimas; kūno odos stangrinimas.  Radio dažnio aparatai RFX3-3D - klasika tapę, kūno bei veido procedūroms skirti aparatai. Botokso efektas be intervencijų, saugios, malonios procedūros, o rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. Esame vieninteliai atstovai šių unikalių aparatų Baltijos šalyse ir ne tik!

Joga ir Ajurveda    Ι   
Holistiniai, pozityvaus gyvenimo būdo leidiniai JOGA IR AJURVEDA,  MAISTAS KAIP VAISTAS, GYVENKIME SVEIKIAU ir pataria kaip gyventi sveikai ir harmoningai, primena apie materialaus pasaulio laikinum

Holistiniai, pozityvaus gyvenimo būdo leidiniai JOGA IR AJURVEDA,  MAISTAS KAIP VAISTAS, GYVENKIME SVEIKIAU ir pataria kaip gyventi sveikai ir harmoningai, primena apie materialaus pasaulio laikinumą, praplečia žinojimo ribas, padeda atsikratyti įpročių, kurie trukdo būti laisviems ir orientuojasi į sąmoningumą bei bendrystę.

Ringitas    Ι   
[video width="1080" height="1080" mp4="https://www.parodos.lt/wp-content/uploads/2024/02/AIR-EASY-ON-REKLAMA-LT-11mb.mp4"][/video]
PIUMA    Ι   
PIUMA –  itališkos tvarios burnos priežiūros priemonės (dantų šepetėliai, pastos, maisto papildai burnos ertmei, balinimo sistemos). Pirmieji pasaulyje dantų šepetėliai su vitaminu C. Pas
PIUMA –  itališkos tvarios burnos priežiūros priemonės (dantų šepetėliai, pastos, maisto papildai burnos ertmei, balinimo sistemos).Pirmieji pasaulyje dantų šepetėliai su vitaminu C.Pasaulinis dizaino REDDOT2019 metų apdovanojimas.
SYNLAB    Ι   
SYNLAB – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonė teikia aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas ir atlieka virš 5 000 skirtingų tyrimų, sieki

SYNLAB – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja.

Įmonė teikia aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas ir atlieka virš 5 000 skirtingų tyrimų, siekiant visapusiško sveikatos ištyrimo.

SYNLAB Lietuva laboratorija siūlo:

 • platų spektrą kraujo bei kitus tyrimus;
 • inovatyvius genetinius vaistų netoleravimo, mitybos, mikrobiotos tyrimus;
 • išsamų sveikatos įvertinimą atliekant specialistų sudarytas WellMe ar WellMe Plius tyrimų programas, pagal kiekvieną amžiaus grupę.
 • į jaučiamus simptomus nukreiptas WellMe Symtoms tyrimų programas;
 • skiepijimą keliautojų, profilaktinėmis ir sezoninėmis vakcinomis.
Pulsaar Active    Ι   
„Pulsaar Active“ – movos ir įtvarai aktyviam judėjimui ir atsistatymui. Patogūs ir elastingi gaminiai stabilizuoja, suteikia komforto pojūtį ir netrukdo kasdienių judesių laisvei. „

„Pulsaar Active“ - movos ir įtvarai aktyviam judėjimui ir atsistatymui. Patogūs ir elastingi gaminiai stabilizuoja, suteikia komforto pojūtį ir netrukdo kasdienių judesių laisvei.

„Pulsaar Active“ gaminiai gaminami iš trimatės struktūros audinio, tad prisitaiko prie kūno išlinkių ir puikiai atitinka žmogaus anatomiją.

"Infra Reflect" technologija: audinyje esantys mineralai, germanis ir anglis, veikia kaip natūralus laidininkas – organizmo skleidžiamą ilgųjų infraraudonųjų spindulių energiją gali panaudoti kūno temperatūrai didinti ir vietinei kraujotakai skatinti.  Tai gali padėti mažinti skausmą ir pagreitinti atsistatymą. "Pulsaar Active" gaminiai yra medicinos priemonės.

„Pulsaar active“ gaminių galima įsigyti vaistinėse, internetinėse vaistinėse bei specializuotose parduotuvėse.

Kauno hospiso namai    Ι   
Parodos metu kviesime atvykti į mūsų stendą, kuriame konsultuos darbuotojai: bendrosios praktikos slaugytojos Drasutė Urbanavičienė bei Rita Derkintienė, kineziterapeutės Rasa Diškevičienė

Parodos metu kviesime atvykti į mūsų stendą, kuriame konsultuos darbuotojai: bendrosios praktikos slaugytojos Drasutė Urbanavičienė bei Rita Derkintienė, kineziterapeutės Rasa Diškevičienė bei Jūratė Piliutienė, socialinė darbuotoja Karolina Baltrušaitytė, dvasinė asistentė Jolanta Jančiukienė, dalyvaus bei dalinsis patirtimi savanoriai. O taip pat visos parodos metu konsultuos administracijos atstovai: direktorė Kristina Krasko, direktorės pavaduotoja Paula Kvederytė bei savanorių koordinatorė Karolina Baltrušaitytė.

Taip pat bus galimybė prisidėti prie VšĮ Kauno hospiso namai veiklos įsigyjant mūsų savanorių paruoštų rankdarbių.

Laukiamiausias šios parodos akcentas: medicinos psichologės Aušros Bradauskaitės pranešimas.

VšĮ "Kauno hospiso namai" medicinos psichologė Aušra Bradauskaitė, parodos metu SVEIKATOS DIENOS 2024  skaitys pranešimą tema „VšĮ „Kauno hospiso namų“ bendruomenės narių psichologinė gerovė: padėti negalima palikti.“.

Pranešimas bus skaitomas Vasario 24 d. (šeštadienis) 14:00-14:30 VIP seminarų salėje.

Pranešimo metu pristatysime bei apžvelgsime VšĮ "Kauno hospiso namai" bendruomenės rūpinimosi psichologine gerove poreikius. Pateiksime būdus kaip pagerinti ir palaikyti psichologinę sveikatą slaugant ar prižiūrint kenčiančius, sunkiai sergančius, mirštančius savo artimuosius ar pacientus.

Hyperice    Ι   
Konkursas „Atgaivinkite savo kūną su Hyperice masažuokliais“ Apsilankykite prie Hyperice stendo Sveikatingumo dienose 2023 Kaune ir laimėkite Hyperice Hypervolt Go 2 masažo pistoletą. Norint

Konkursas „Atgaivinkite savo kūną su Hyperice masažuokliais“

Apsilankykite prie Hyperice stendo Sveikatingumo dienose 2023 Kaune ir laimėkite Hyperice Hypervolt Go 2 masažo pistoletą.

Norintys dalyvauti konkurse:

 • Penktadienį, vasario 23 d., nuo 12.00 iki 16:00 val. apsilankykite prie Hyperice stendo.
 • Išbandykite 1 iš 3 įrenginių – „Venom“, „Hypervolt“ arba „Vyper“.
 • Padarykite nuotrauką ar vaizdo įrašą su jums labiausiai patikusiu įrenginiu ir paskelbkite savo Instagram paskyroje, pažymėdami @eleme.lt ir @ekspozicijucentras
 • Rezultatų skelbimas penktadienį, vasario 23 d., 16:30 val. @eleme.lt Instagram puslapyje ir renginio vietoje.
 • Laimėtojas gaus prizą iš mūsų atstovų Hyperice.

*Papildomi 10 balsų, jei darysite tiktok video su produkto apžvalga, pažymėdami @eleme.baltic.

Mano mantra    Ι   
MANO MANTRA Sukurti gamtos, ištobulinti mokslo. Natūralūs vitaminai ir maisto papildai sveikai jūsų kasdienybei. https://manomantra.com/ FITOTERRA Fitoterra „Cell Disruption“ technologija 

MANO MANTRA

Sukurti gamtos, ištobulinti mokslo.

Natūralūs vitaminai ir maisto papildai sveikai jūsų kasdienybei.

https://manomantra.com/

FITOTERRA

Fitoterra "Cell Disruption" technologija - išskirtinė produktų linija gerai sveikatai ir tobulai odai.

https://www.fitoterra.eu/

ANCIENT + BRAVE

„Ancient + Brave“ – sveikatingumo prekės ženklas, siūlantis apdovanojimus pelniusį kolageno, MCT aliejaus ir nootropinių mišinių asortimentą.

https://ancientandbrave.lt/

,,One Nutrition”

Naudojame tik etiškai surinktus aukščiausios kokybės grynus ingredientus su sertifikuotu kokybės užtikrinimu. Šiuo atžvilgiu nesileidžiame į jokius kompromisus, tad į mūsų produktus ir Jūsų kūnus patenka tik geriausia.

https://onenutrition.lt/

Virgupys    Ι   
Gydomasis  ekologiškas  skausmą  slopinantis kremas.

Gydomasis  ekologiškas  skausmą  slopinantis kremas.

Galerija

Parodos rėmėjai ir partneriai

Informacinis rėmėjas

Parodos partneris

KKPDA logo

Parodos partneris

kppr

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Informacinis partneris

Informacinis partneris

Parodos partneris

Informacinis partneris

Informacinis partneris