Sveikatos dienos 2024

Parodos

SVEIKATOS DIENOS 2024

Data: 2024 vasario 23–25 d.

Vieta: „Žalgirio“ arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: vasario 23 ir 24 d. 10.00–18.00 val., vasario 25 d. 10.00–16.00 val.

Pirkti bilietą

* Bilietas skirtas vienam apsilankymui parodoje. * Bilietas negrąžinamas. * Neįgaliesiems / senjorams / su POLA kortele / vaikams iki 10 m. (tik su suaugusiųjų priežiūra) – nemokamai.

Daugelio mėgstama ir naudojama frazė, jog „Sveikata – tai brangiausias mūsų turtas“ ypatingą prasmę įgyja tik tuomet, kai tenka susidurti su sveikatos sunkumais mums ar mūsų artimiesiems. Ir išties, savo brangiausiu turtu – sveiku kūnu ir siela – kiekvienas iš mūsų turėtume rūpintis nuolatos. Būtent apie rūpestį savo ir savo šeimos sveikata lankytojus paskutinį žiemos savaitgalį (vasario 23-25 dienomis) į Kauno „Žalgirio“ areną susimąstyti kvies sveikos gyvensenos bei sveikatingumo vertybes puoselėjanti bei ugdanti paroda „Sveikatos dienos 2024". Parodos „Sveikatos dienos 2024“ tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į sveikos gyvensenos ir emocinės sveikatos svarbą, apie prioritetą skirti didesnį dėmesį ligų profilaktikai, fiziniam aktyvumui, subalansuotai mitybai, sveikiems įpročiams. Taipogi, parodoje paliečiama ir kita aktuali tema – emocinė sveikata; pristatomos priemonės, metodai, patarimai, kaip išlaikyti ir atkurti harmoniją ne tik su savo kūnu, bet ir mintimis bei emocijomis.

Parodoje „Sveikatos dienos 2024" sveikatingumas, subalansuota mityba bei fizinis aktyvumas suprantama ir vertinama kaip visos šeimos narių prioritetas, užtikrinantis tęstinius, teisingus kasdienius įpročius, ilgalaikėje perspektyvoje perduodamus iš kartos į kartą. Dėl šios priežasties, parodoje paliestinos skirtingos žmogaus sveikatą paliečiančios temos: nuo nėščiųjų ir kūdikių sveikatos, iki sporto, sveikatą puoselėjančių hobių bei užsiėmimų, iki reabilitacijos ir pasikeitusio gyvenimo tempo vyresniame amžiuje.

 • sveika ir subalansuota mityba, sprendimai sveikai ir harmoningai namų aplinkai;
 • sveikos gyvensenos principus puoselėjančios sveikatinimo bendruomenės, sveikatos švietimas, galimybės prasmingai savanorystei;
 • sveikatos stiprinimas, ligų prevencija ir gydymas, reabilitacija, slaugos paslaugos;
 • medicininė įranga, specializuota apranga, medicinos bei ortopedinės priemonės, regos korekcijos sprendimai;
 • maisto papildai, organizmą naudingomis medžiagomis aprūpinantys užkandžiai ir gėrimai;
 • onkologiniai susirgimai bei onkologijos prevencija;
 • ekologiškos kūno priežiūros priemonės, dantų priežiūros produktai ir priemonės;
 • alternatyvioji ir papildančioji medicina: gydymas vaistažolėmis, apiterapija, homeopatija, aromaterapija, šviesos terapija, kineziterapija, masažai, bioenergetika, magnetoterapija ir kita;
 • sveikatos, gyvybės draudimo paslaugos Jums ir Jūsų šeimai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: tel. 8 37 331590 ar el. paštu sveikatosdienos@expo.lt.

Organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Renginiai parodoje

PARODOS „SVEIKATOS DIENOS 2024“ RENGINIŲ PROGRAMA

Nordclinic plastikos chirurgų paskaitos

Foto projektas „Geros emocijos gydo“

Neatlygintina kraujo donorystė

Parodoje pristatoma

Parodos dalyviai

ACONITUM - Stendas C2.6 (Salė)

Adresas: inovacijų 4, Kauno lez, Kaunas, LT-54469, Lithuania

Tel.: +370(606)40-750

El.paštas: silvija@aconitum.lt

Svetainė: www.aconitum.lt

ACONITUM – viena iš maisto papildų lyderių Lietuvoje, kuriančių ir gaminančių augalinius vaistus, biomedicininius preparatus ir maisto papildus nuo 1999 m.

AGNI PROJEKTAI UAB - Stendas C1.11 (Salė)

Adresas: Vilkpedės g. 7-87, Vilnius, 09130, Lithuania

Tel.: +370(619)63-001

El.paštas: inga@agni.lt

Svetainė: www.AGNI.lt

Raypath eko namu priežiuros priemones ir kiti sumanūs AGNI atradimai šeimai.

AINDRA UAB - Stendas E2.5 (Salė)

Adresas: Liepų g. 5-41, Ignalina, 30103, Lithuania

Tel.: +370(652)95-765

El.paštas: arunas@aindra.lt

Svetainė: radiusdent.lt

Ekologiškos burnos ir asmens higienos priemonės.

ALAVIJO PASAULIS - Stendas A1.16 (Salė)

Adresas: Ešerinės g.26 Raudondvaris ,Kauno raj., Raudondvaris, 54117, Lithuania

Tel.: +370(687)87-264

El.paštas: deimantas.banys@gmail.com

Svetainė:

Alavijo produktai sveikatai ir grožiui

ALLIART, MB - Stendas D2.7 (Salė)

Adresas: V. Pietario 3, Vilnius, 03122, Lithuania

Tel.: +370(686)06-888

El.paštas: alliart.corden@gmail.com

Svetainė: www.corden.lt

1. CORDEN – treniruoklis, skirtas giliesiems nugaros raumenims. Šis treniruoklis realizuoja visus keturis manualinės terapijos principus: tempimą, atpalaidavimą, mobilizaciją ir stabilizaciją. Jis priskiriamas gravitacinės terapijos (Trigger Point) prietaisams, nes veikimas pagrįstas paties žmogaus kūno svoriu. Treniruoklis naudojamas, siekiant per trumpą laiką sumažinti ir pašalinti raumenų spazmus ir nugaros giliųjų raumenų įsitempimą, traumų profilaktikai ir kaip labai efektyvi priemonė reabilitacijai po intensyvių fizinių apkrovų ir traumų. Mūsų produktas registruotas kaip prekinio ženklo CORDENTM modifikacija CORDEN YOGA (joga, wellness, pilatesas, medicina, sportas, fitnesas) su atitinkamomis naudojimosi instrukcijomis. Jis užpatentuotas ES ir kitose pasaulio šalyse (Šveicarijoje, JAV, Rusijoje, Kinijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Meksikoje).2. Vinių lenta (Sadhu Lenta) tai...Priemonė, padedanti tyrinėti savo dvasią ir gydyti kūną. Visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu instrumentas, atskleidžiantis savo įtampas, išreiškiantis būsenas.Sadhu lenta – tai visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu praktika, didinanti kūno ir proto lankstumą, padedanti tyrinėti dvasią, gydant fizinę plotmę, protą, energiją. Neuroninių jungčių formavimas pagal jūsų ketinimą.Ši praktika yra labai naudinga organizmui. Jį naudodami stiprinate imuninę sistemą, atnaujinate nervų sistemą, didinate organizmo lankstumą. Taip pat padeda pašalinti toksinus, gerina regėjimą, paruošia protą ir kūną bet kokiai treniruoteiPo užsiėmimų pajusite viso organizmo energetinį įtraukimą. Didėja energingumas ir pasitikėjimas savimi, savigarba ir nuotaika, stiprėja valia ir išsivalo suvokimas. Jo pagalba jūs sąmoningai dirbate su charakteriu, lavinate kryptingumą, kovojate su baimėmis (taip pat ir skausmu), kuriate nuotaiką savo norų išsipildymui.Visa tai pagerina bendrą tiek fizinę, tiek psichinę būklę. Išsiskyrusi teigiama energija padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.3. SVEIKATAI. GROŽIUI. ŠVARAI. "Dr.Probio" produktų linija įkvėpta gamtos. Didžiuodamiesi galime teigti, kad odos priežiūros ir valymo priemonės yra vienos tyriausių ir saugiausių pasaulyje. Jos sukurtos laboratorijoje iš aukštos kokybės, natūralios kilmės, ekologiškų žaliavų, yra praturtintos 100% natūraliais gyvybinias probiotikais. Produktai atitinka aukščiausius kokybės, saugumo, ekologiškumo, efektyvumo ir ekonomiškumo standartus.

AMI SPRENDIMAI UAB - Stendas E2.3 (Salė)

Adresas: Laisvės pr. 77b, Vilnius, 06122, Lithuania

Tel.: +370(5)2-375-675

El.paštas: info@amis.lt

Svetainė:

VelusJet Plus Professional - sauso hidromasažo lova. BTL HIL Aukšto intensyvumo lazeris su robotizuota skenavimo sistema

ANTALGIJA UAB - Stendas E2.0 (Salė)

Adresas: S. Daukanto g. 17-11C, Kaunas, LT-44305, Lithuania

Tel.: +370(684)66-216

El.paštas: kaunas@antalgija.lt

Svetainė:

www.antalgija.lt

AUŠRA KUNIGAUSKIENĖ - Stendas E2.10 (Salė)

Adresas: kovo 11-osios g. 52, Kaunas, 51291, Lithuania

Tel.: +370(683)90-851

El.paštas: a.kunigauskiene@gmail.com

Svetainė: http://www.vakuuminismasazas.lt

Masažuoklio privalumai: Efektyvus / Lengvas / Dvipusis / Patogus naudoti / Atsparus vandeniui* Galima masažuotis per drabužius, ant nuogo kūno, išsitepus įvairiais kūno kremais, vonioje ar duše.Skirtas: Kraujotakos, limfotakos aktyvinimui; Po intensyvios fizinės veiklos skaudamiems raumenims atpalaiduoti; Esant sunkių ir skausmingų, patinusių kojų simptomams mažinti; Celiulitui, riebalinių sankaupų mažinimui; Odos stangrinimui ir atgaivinimui; Kūno linkių priežiūrai; Paįvairinti savo sporto rutinai; Susitingusiems, įsitempusiems, skausmingiems raumenims atpalaiduoti; Trigeriniams taškams masažuoti; Greitesniam atsigavimui po traumų.

BALTINVA UAB - Stendas C2.2 (Salė)

Adresas: J. Naujalio g. 2, Kaunas, 47181, Lithuania

Tel.: +370(657)83-344

El.paštas: ernestas@baltinva.lt

Svetainė: www.baltinva.lt

OXYHELP Hiperbarinė deguonies terapija - 100 % prisotintas papildomas deguonis, tiekiamas esant aukštesniam atmosferos slėgiui, padidina ir pagerina deguonies tiekimą į kraują ir visus kūno audinius. Hiperbarinė deguonies terapija sukelia kontroliuojamą reaktyviųjų deguonies rūšių (ROS) išsiskyrimą pažeistuose ir užkrėstuose audiniuose. Terapija tinka: • Plastinėje ir ortopedinėje chirurgijoje: pooperacinėje reabilitacijoje, patinimų regresijai, regeneracijos stimuliavimui, kaulų žaizdų gijimo skatinimui ir gerinimui. • Bendroje chirurgijoje: pooperacinių infekcijų, radikalių audinių pažeidimų, nudegimų, traumų, lūžių gydymui. • Neurochirurgijoje ir neurologijoje: Alzheimerio simptomų, raumenų paralyžiaus, galvos skausmų ir migrenos gydymui. Autizmo simptomų švelninimui bei šizofrenijos niveliavimui. • Terapijai: astmos, bronchito, plaučių uždegimo, apsinuodijimo dujomis, cerebrinio infarkto padarinių, aterosklerozės, cukrinio diabeto, širdies išemijos ir po insultinių komplikacijų gydymui. Kraujo išsiliejimų smegenyse komplikacijų mažinimui. • Dermatologijoje: spuogų, herpes, veido ir kūno odos priežiūrai. • Oftalmologijoje: diabetinio renito ir ragenos uždegimo gydymui. • Reabilitacijai: sporto medicinoje, aviacijoje, povandeniniame nardyme ir t.t.

BASA PĖDA BAREFOOT - Stendas F2.3 (Salė)

Adresas: Draugystes g. 7C-6, Kaunas, LT-51279, Lithuania

Tel.: +370(622)00-174

El.paštas: mbbasu@outlook.com

Svetainė:

www.basapeda.eu

BIOK LABORATORIJA UAB - Stendas B1.4 (Salė)

Adresas: Ukmergės g. 451, Klevinė, Vilnius, 14199, Lithuania

Tel.: +370+86(162)8484-___

El.paštas: igle.janioniene@bioklab.com

Svetainė:

Ecodenta, Kilig ir/ar Margarita kosmetika

BNO UAB - Stendas B2.4 (Salė)

Adresas: Nemuno kr. 32-2, Kaunas, Kaunas, 45274, Lithuania

Tel.: +370(615)82-555

El.paštas: audra526@gmail.com

Svetainė: wwws.bionaturoaze.lt

Maisto papildai

BONA FIDE AJURVEDA MB - Stendas E1.9.1 (Salė)

Adresas: S. Skapo g. 6-2, Vilnius, 01122, Lithuania

Tel.: +370(613)37-117

El.paštas: labadiena@bonafide.lt

Svetainė: https://bonafide.lt/

Prieš pora dešimtmečių mūsų gyvenime atsiradus ajurvedai, ilgainiui kilo mintis įkurti įmonę „Bona fide ajurveda“ – iš žinojimo, kad sveikata – didžiausias turtas, iš supratimo, kad sveikame kūne – sveika siela, ir iš tikėjimo, kad stiprybės ir sveikatos geriausia semtis iš gamtos. Mūsų stende rasite aukščiausios kokybės autentiškos ajurvedos produktų: JIVA AYURVEDA vaistažolių papildų, šviežių FUSHI vaistažolių sulčių, grožio aliejų, sveikatinančių lietuviškų vaistažolių kavų ir netgi nišinių, pagal ajurvedos principus kurtų, rankų darbo smilkalų. Tūkstančius metų skaičiuojanti ajurveda – tai mokslas apie džiugų ir laimingą gyvenimą, apie sveikatos puoselėjimą. Ateikit padiskutuoti, pasidalyti žiniomis ir patirtimis!

COMPENSA LIFE VIENNA INSURANCE GRUOP SE LIETUVOS FILIALAS - Stendas D2.3 (Salė)

Adresas: Savanorių pr. 321C, 7 AUKŠTAS, Kaunas, 49475, Lithuania

Tel.: +370(686)86-462

El.paštas: danute.bespaloviene@fk.compensalife.lt

Svetainė:

Gyvybės draudimas,investavimas,taupymas

CRB KONSULTACIJOS - Stendas E2.7 (Salė)

Adresas: Skuodo g. 2B, Kaunas, 45204, Lithuania

Tel.: +370(698)22-273

El.paštas: sandra@crbc.lt

Svetainė: www.mantrapharm.lt

Kuriant MantraPharm maisto papildus, jų sudėtis komponuojama naudojant ypač kokybiškas medžiagas, išaugintas gamtos. Kiekviename produkte sudėtos ilgalaikės patyrusių farmacininkų žinios.

DAČKEVIČIENĖ INGA - Stendas E1.6 (Salė)

Adresas: Demokratų g. 37-10, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370 610 38087

El.paštas: inga.dackeviciene@gmail.com

Svetainė:

Ekologiška valymo sistema,,RAYPATH"

DIPRAS UAB - Stendas E1.6.1 (Salė)

Adresas: Vilnius, Lithuania

Tel.: +370(659)67-030

El.paštas: info@dipras.lt

Svetainė:

Unikalūs, ypač efektyvūs, Japonijoje sukurti jonizuojantys dantų šepetėliai IONICKISS. Apnašas pašalina geriau, dantų švara išlieka ilgiau. Nebūtina naudoti dantų pastą.

DIRVINIENĖ RITA - Stendas F2.5.1 (Salė)

Adresas: Karžygių g. 2, Radviliškis, LT-78292, Lithuania

Tel.: +370860241716

El.paštas: dirviniene.rita@gmail.com

Svetainė:

DOROTA SKINDER - Stendas A1.13 (Salė)

Adresas: Architektų g., Vilnius, 108863, Lithuania

Tel.: +370(658)44-411

El.paštas: dorvita88@gmail.com

Svetainė:

Grožio medicinos pasiūlymas. Colway International papildai bei kosmetika su liofilizuotu kolagenu.

DVARO KAVOS - Stendas E2.14 (Salė)

Adresas: Dvaro g. 5, Kultuvėnų k.,, Ukmergės r., 20265, Lithuania

Tel.: +370(604)27-991

El.paštas: info@dvarokavos.lt

Svetainė: www.dvarokavos.lt

„Dvaro kavos“ – penktus metus skaičiuojančios įmonės „Užupių manufaktūra“ prekinis ženklas, žymintis Lietuvoje skrudinamas itin aukštos kokybės bekofeines šaknų ir gilių kavas, vaistažolių arbatas ir jų prieskoninius mišinius. Rankų darbas, unikalios receptūros ir didelis dėmesys žaliavos kokybei, tvarios pakuotės – viskas tam, kad praeities žinios ir skoniai neliktų pamiršti, o taptų prasmingų šiuolaikinės kasdienos ritualų dalimi.

EBIKO UAB - Stendas C2.8 (Salė)

Adresas: Titnago g. 12, Vilnius, 02300, Lithuania

Tel.: +370(632)01-064

El.paštas: info@namiko.lt

Svetainė: www.namiko.lt

Fermentuoti natūralūs gėrimų koncentratai pripildyti gerosiomis bakterijomis

EGORA UAB - Stendas C1.7 (Salė)

Adresas: Rudmenos 5 -14, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(656)27-727

El.paštas: info@egora.lt

Svetainė: grasschemija.lt

Aukštos kokybės buitinė, automobilinė ir profesionali chemija, kuria aprūpiname valymo įmones, mažmeninės prekybos ir tinklų parduotuves, pramonės įmones, automobilių plovyklas.

EKO BANGA, MB - Stendas C2.10 (Salė)

Adresas: Taikos g. 8-66, Vilnius, 05254, Lithuania

Tel.: +370(687)13-336

El.paštas: enjolietuva@gmail.com

Svetainė: www.enjo.lt

Esame vieninteliai trijų distribucijų atstovai Lietuvoje. Mūsų produkcija: 1) Rankų darbo keramikinės lėkštutės-trintuvės iš Ispanijos www.trintuve.lt Aukščiausios kokybės baltasis molis su šamotu. Patikrinti ir sertifikuoti spalviniai pigmentai ir glazūros. Dekoratyvus ir modernus dizainas - puošmena Jūsų virtuvei. Draugiškos aplinkai. Galima plauti indaplovėje. Čia susitinka grožis ir funkcija Maisto gaminimo malonumas kiekvienoje virtuvėje su ryškių spalvų ir unikalių raštų keramikinėmis lėkštutėmis-trintuvėmis Greita-paprasta-saugu! Ant keramikinių lėkštučių-trintuvių galima lengvai ir greitai sutrinti daugybę ingredientų: Obuolys - kriaušė - braškė - bananas - čili - imbieras - česnakai - morkos - pomidorai - avokadai - kietasis sūris - šokoladas - citrina ir daug kitų… Galima plauti indaplovėje. 2) Ekologiški rankų darbo medvilnės gaminiai iš Lietuvos/Latvijos www.cottoncloud.lt 3) EKOLOGIŠKOS, 100% VEGANIŠKOS, VALYMO IR GROŽIO PRIEMONĖS iš Austrijos www.enjo.lt Prekių katalogas https://issuu.com/enjolietuva/docs/enjo_katalogelis_issuu Austrų gamintojas ENJO INTERNATIONAL GMBH www.enjo.com, jau nuo 1990 metų gamina ir platina savo produkciją į beveik 30 pasaulio šalių. Šios kompanijos produkcija prekiauja tokios šalys kaip JAV, Kanada, Australija, Japonija, N. Zelandija, Vokietija, Prancūzija, Italija, Austrija, Jungtinė Karalystė, visos Skandinavijos šalys ir kt. valstybės. Gaminami produktai: ekologiškos valymo pirštinės, šluostės, grindų, langų valymo, kūno bei veido priežiūros sistemos ir jų priedai. Priemonės yra daugkartinio naudojimo, ilgaamžės! Visi produktai pagaminti ir sertifikuoti pagal modernias, aplinką tausojančias technologijas, nereikalaujančias chemijos. Šiuos gaminius rekomenduoja naudoti žinomi pasauliniai prekiniai ženklai tokie kaip, "Toyota", "Hansgrohe" ir kt. Apie ENJO grožio priežiūros priemones, straipsnius rašo ir rekomendacijas dalina, tokie garsūs grožio ir mados žurnalai, kaip "ELLE", "VOGUE", "BAZAAR", "InStyle" ir kt. ENJO bendradarbiauja su Suomijos astmos ir alergijos asociacija, o tai reiškia, kad esame iš jų gavę 5 žvaigždučių DERMATEST sertifikatą. Mūsų grožio priemones gali naudoti asmenys turintys ir problematišką odą. Mūsų produktai sukurti: •tausoti aplinką; •saugoti savo ir artimųjų sveikatą; •saugoti gamtą; •taupyti laiką ir pinigus; •mūsų produktai neišbandomi su gyvūnais.

EZOTERINIS CENTRAS AUM - Stendas B2.13 (Salė)

Adresas: Kęstučio gt.83-11, Kaunas, 44299, Lithuania

Tel.: +370(686)52-078

El.paštas: aum@ezoterika.lt

Svetainė: www.ezoterika.lt

Ezoterinis centras AUM jau 25 metus subūręs sveika gyvensena, dvasiniai ieškojimais, alternatyviais arba ezoteriniais mokslais besidominčių žmonių bendruomenę. Turime didžiulę patirtį turinčius, geriausiais savo sričių specialistus ir įvairias priemones, skirtas sveikatos gerinimui, geros savijautos, įkvėpimo, dvasingumo radimui. Vyksta: Meditaciniai mokymai, seminarai, taro konsultacijos, astrologiniai mokymai, čakrų diagnostika, auros nuotraukos.

FLOROVITAS, UAB - Stendas D2.9 (Salė)

Adresas: Dubysos g. 1, Kulautuva, Kauno r., 53478, Lithuania

Tel.: +37065595194

El.paštas: almantassimkus@gmail.com

Svetainė:

Lietuviška spirulina ir jos produktai pasižymi visomis jai būdingomis unikaliomis gydomosiomis ir profilaktinėmis savybėmis. Lietuvoje užaugintoje spirulinoje jos kokybę apsprendžiančio pigmento fikocianino kiekis ne mažesnis nei 14 proc., kai tuo tarpu rinkoje vyraujančiose spirulinos produktose apie 1-3 proc. Spirulinos auginimo technologijos kūrimui, moksliniams ir praktiniams tyrimams buvo skirta daug dėmesio ir laiko. Dumblio biomasę, kurioje gausu vitaminų, aminorūgščių, pigmentų, mineralinių medžiagų bei kitų organinių junginių galima panaudoti įvairių preparatų gamyboje. Jie sėkmingai gali tapti pakaitalu daugeliui sintetinių preparatų ir medžiagų naudojamų maistui bei kitose pramonės šakose. Pristatome Lietuvoje užaugintą tikrą Lietuvišką spiruliną.

GYVO ŽALIO, ASOCIACIJA - Stendas E2.18 (Salė)

Adresas: Vėjo g. 12-2, Ginduliai, Klaipėdos r., LT-91276, Lithuania

Tel.: +370(630)67-800

El.paštas: info.gyvozalio@gmail.com

Svetainė: www.gyvozalio.com

Atraskite gydomuosius miškus mūsų parodos stende - sužinokite daugiau apie miško terapijos praktikas ir gydomąjį miško poveikį psichinei ir fizinei sveikatai. Pristatysime Jums artėjantį pasaulinį mokslinį kongresą „Miškai ir jų poveikis sveikatai“ bei pirmąsias Lietuvoje Sveikatos mokslų universiteto gamtos ir miško terapijos studijas.

GRETOS KONDITERIJA - Stendas E2.8 (Salė)

Adresas: jovarų g 1-7 pilviškiai, Pilviškiai, 70485, Lithuania

Tel.: +370(650)06-813

El.paštas: gmelnikaite@gmail.com

Svetainė: https://www.facebook.com/search/top?q=gretos%20konditerija

Home made bread shiitake musrooms, juices, hemp production cofee

GROŽIO IR SVEIKATOS TARNYBA MB - Stendas B1.11 (Salė)

Adresas: Vingio g. 27, Dauparų k., Klaipėdos raj., 96169, Lithuania

Tel.: +370(630)86-000

El.paštas: daiva.useliene@gmail.com

Svetainė: www.groziost.lt

MB Grožio ir sveikatos tarnyba grožio profesionalams ir klientams pristatys išskirtinę (3 patentai) Inverness Med (JAV) auskarų vėrimo sistemą. Tai ne tik auskarų vėrimo prietaisai, bet ir didelė medicininio metalo (chirurginio plieno, titano, niobio), skirtingų modelių (vaikams ir suaugusiems) juvelyrinės klasės auskarų su unikaliu patentuotu užsegimu pasiūla. Parodos metu šią sistemą bus galima pamatyti, išbandyti, įsigyti, taip pat konsultuotis apie mokymų, tiekimo ir bendradarbiavimo galimybes. Klientai gales įsigyti BIOJOUX (Italija) medicininio metalo hipoalerginius papuošalus – auskarus, apyrankes vaikams ir suaugusiems.

HERBA HUMANA, UAB - Stendas B1.7 (Salė)

Adresas: Konstitucijos pr. 9-123, Vilnius, Vilnius, LT-09308, Lithuania

Tel.: +37068777882

El.paštas: daiva@herba.lt

Svetainė:

Pristysime mūsų atstovaujamų kosmetikos brendų URIAGE ir APIVITA naujienas, burnos higienos priemonių gamintojo TePe naujienas, pakonsultuosime klientus, dalisinsime mėginėlius.

HYPERICE RECOVERY ZONE - Stendas F1.2 (Salė)

Adresas: Brīvības street 214b, Riga, LV-1039, Latvija / Latvia

Tel.: +37065675919

El.paštas: gediminas.matas@bajtel.lv

Svetainė: https://eleme.lt/lt/search?q=hyperice

Hyperice is a technology company with a huge mission - to help everyone on earth move and live better. For over a decade Hyperice has been leading a global movement in recovery and wellness, specializing in massage (Hypervolt line of guns), dynamic air compression (Normatec line for legs), vibration (Vyper and Hypersphere lines), thermal technology (Venom line) and contrast therapy (Hyperice X). The main benefits of using Hyperice: muscle relaxation, warming, flexibility, faster recovery, tension and stress relief. Take a chance! -20% discount for the entire assortment from 2024.02.23 2024.02.25. For B2B cooperation please contact: gediminas.matas@bajtel.lv, mobile: +37065675919 AREA DISCOUNT %: Take a chance! -20% discount for the entire assortment from 2024.02.23 2024.02.25

IMMUNITAS UAB - Stendas D1.11 (Salė)

Adresas: M.Daujoto g. 17, Palanga, 00193, Lithuania

Tel.: +370(686)75-139

El.paštas: immunitas.informacija@gmail.com

Svetainė: https://www.immunitas.lt

UAB Immunitas atstovauja Monako Therascience laboratorijos, bendradarbiaujančios su Prancūzijos universitetų mokslininkais, sukurtus maisto papildus. Therascience laboratorijoje kuriami natūralūs produktai pagal inovatyvias formules, kurių veiksmingumas įrodytas tyrimais. Maisto papildai kuriami suderinus kelias veikliąsias medžiagas, dėl to sustiprėja jų sudėtinių dalių poveikis. Gamyboje nenaudojami dirbtiniai priedai, visų produktų dažai, saldikliai, kvapiosios medžiagos yra natūralios kilmės. 2021 metais ši kompanija apdovanota prestižiniu apdovanojimu “Prix de I’nnovation 2021”už daugiau nei 20 metų trunkančias inovacijas ir nuolatinius mokslinius tyrimus kasmet sukuriant daugiau nei 10 naujų formulių ir nuolat tobulinant esamas. Inovatyvumas, kokybė bei natūralumas – dėl šių savybių Therascience Laboratoire maisto papildus vartoti rekomenduoja dinamiškas kelių tūkstančių sveikatos priežiūros specialistų tinklas įvairiose Europos šalyse.

ISILA UAB - Stendas D1.6 (Salė)

Adresas: Pramonės pr. 73A-28, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(605)47-152

El.paštas: info@isila.lt

Svetainė:

Ypač tyras alyvuogių aliejus, balzaminis actas.

IZABELLA UAB - Stendas E2.13 (Salė)

Adresas: Baltijos pr. 73-19, Klaipėda, 94121, Lithuania

Tel.: +370(678)10-855

El.paštas: raimundakruveliene@gmail.com

Svetainė: sluostetau.com

Ekologinė namų valymo sistema

JOGA IR AJURVEDA - Stendas E2.15 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(686)43-967

El.paštas: geriausveikiau@gmail.com

Svetainė:

Sveikos gyvenseno leidiniai ir priemonės

KAUNO KLINIKŲ KRAUJO CENTRAS - Stendas G1.1 (0 aukšto galerija)

Adresas: Eivenių g. 2, Kaunas, LT-50161, Lithuania

Tel.: +37068707413

El.paštas: kraujo.centras.komunikacija@kaunoklinikos.lt

Svetainė:

Kraujo donorystė

KAUNO MOTERŲ LINIJA - Stendas F2.4.1 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(676)36-923

El.paštas: giedre@moterulinija.lt

Svetainė:

Kauno moterų linija teikia psichosocialines paslaugas moterims ir jų šeimos nariams, nuolat kviečiame naujus savanorius prisijungti prie organizacijos projekte Pagalbos moterims linija, kur jau 20 metų savanoriai teikia emocinę - psichologinę paramą telefonu ir internetu, padeda įveikti krizes ir vykdyti smurto, savižudybių prevenciją .

KAUNO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA - Stendas E1.2 (salė)

Adresas: Aukštaičių g. 10, Kaunas, LT44147, Lithuania

Tel.: +370(37)208-846

El.paštas: laura.gustaite-gedviliene@vlk.lt

Svetainė: https://ligoniukasa.lrv.lt/

Privalomojo sveikatos draudimo garantijos

KERMETA&CO UAB - Stendas D2.4 (Salė)

Adresas: Vasario 16osios g., Vilnius, 01106, Lithuania

Tel.: +370(686)54-410

El.paštas: info@smilebar.lt

Svetainė: www.smilebar.lt

Kosmetika dantų priežiūrai.

KĘSTUTIS DRAKŠAS - Stendas D1.9 (Salė)

Adresas: Sirvintu 2 takas 14 a, Kaunas, 44102, Lithuania

Tel.: +37068537993

El.paštas: draksask@gmail.com

Svetainė:

Sveikos gyvensenos prekes

KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO - Stendas D2.5.1 (Salė)

Adresas: LAISVĖS pr.60-1107, Vilnius, LT-05120, Lithuania

Tel.: +370(640)30-908

El.paštas: alma@almamedia.lt

Svetainė:

KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO Vienintelis tarptautinę patirtį turintis sveikatos žurnalas, kuriame visa publikuojama medžiaga paremta nepriklausomais moksliniais tyrimais ir atradimais pasaulyje. Jis išleidžiamas 6 kartus per metus, o teminiai specialieji leidimai – 4 kartus per metus Leidejas: SIA Leidykla "Rīgas Viļņi" Vyriausioji redaktore Lilija Ķīkule Dēļ galimybiu skelbti reklama žurnale KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO kreipkites tel. + 370 640 30908, el.paštu alma@almamedia.lt

KRISNAKAS MB - Stendas E2.12 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(656)88-994

El.paštas: krisnakas.prieskoniai@gmail.com

Svetainė:

Prieskonių mišiniai su šviežiu česnaku

KSEDA UAB - Stendas E2.1 (Salė)

Adresas: Ugnės g. 35, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(655)77-448

El.paštas: donatas@kseda.lt

Svetainė: www.avizomanija.lt

AVIZO – Rūgštus sveikatos skonis! Tai vieninteliai ekologiški tokio tipo produktai, gaminami Lietuvoje. Produktai orientuoti į sveikatinimą, o ne skonių įvairovę. Jų sudėtyje yra milijardai naudingųjų žarnyno bakterijų (probiotikų), fermentų (ang.”enzymes”), skaidulų (prebiotikų), mikroelementų, vitaminų, polinesočiųjų ir amino rūgščių, taip pat beta-gliukano. AVIZO gerosios bakterijos yra veiksmingos prieš daugelį patogenų, tokių, kaip salmonella, esherichia coli, candida albicans ir kt. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad AVIZO raugas veikia žarnyno patogenus bakteriostatiškai, t.y. slopina jų dauginimąsi. Visi šie rezultatai – Latvijos Dobelės instituto, maisto technologijų mokslų daktarės Dr. Dalijos Seglinos, bei ilgametę patirtį turinčios maisto gamybos technologės Dalios Stabingienės darbo vaisiai. Dėka jų intensyvių bandymų, sudėties ir gamybos proceso tobulinimų, AVIZO tapo puikiai subalansuota terpė gerųjų bakterijų dauginimuisi, o bakterijų kolonijos visą produktų galiojimo laiką išlieka gyvos ir veiksmingos. AVIZO – puiki alternatyva probiotikams kapsulėse. Siūlome ilgalaikio vartojimo raugus, bei malonaus skonio fermentuotus avižų gėrimus.

KVALITETAS UAB - Stendas E2.6 (Salė)

Adresas: Tilto g. 25, Dotnuva, LT-58373, Lithuania

Tel.: +370(628)55-983

El.paštas: gintare@urbanfood.lt

Svetainė: https://www.urbanfood.lt/

Lietuvoje pagamintas natūralus super maistas - uogų, daržovių, žolelių ir sėklų milteliai bei jų mišiniai.

LEVANDŲ ŪKIS, MB - Stendas D1.6 (Salė)

Adresas: Mockūnų k. Dvaro g. 10, Biržų raj., 41323, Lithuania

Tel.: +37068738636

El.paštas: info@levanduukis.lt

Svetainė: www.levanduukis.lt

LIETUVIŠKOS PIRTIES BIČIULIŲ DRAUGIJA - Stendas E2.19 (Salė)

Adresas: Žydkaimio k., Grendavės sen., Trakų r., LT-21190, Lithuania

Tel.: +370 640 28482

El.paštas: pirtininkas.antanas@gmail.com

Svetainė:

LIETUVOS SPORTO UNIVERSITETAS - Stendas F1.6 (Salė)

Adresas: Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221, Lithuania

Tel.: +370 690 09940

El.paštas: komunikacija@lsu.lt

Svetainė: http://www.lsu.lt

LITFAS - Stendas C1.10 (Salė)

Adresas: Vytauto str. 6, Jonava, Lithuania

Tel.: +37061426652

El.paštas: mindaugas@litfas.lt

Svetainė: www.vaistas.lt

www.vaistas.lt

LIŪTO ŠUOLIS UAB - Stendas C2.7 (Salė)

Adresas: Pievų tako g. 24, Klaipėda, 92336, Lithuania

Tel.: +370(682)21-353

El.paštas: renata@santegra.lt

Svetainė: www.santegra.lt

Biologiškai aktyvūs maisto papildai iš JAV, skirti atstatyti bei palaikyti Jūsų sveikatą. Visi produktai yra gaminami vienoje didžiausių JAV GMP sertifikatus turinčioje gamykloje Garden State Nutritionals. Didžioji dalis Santegros papildų yra natūralios sudėties ir tai ne atsitiktinumas. Tikime, jog visa kas geriausia mūsų sveikatai ir ilgaamžiškumui yra motinoje gamtoje.

MARIAUS POCIAUS INDIVIDUALI VEIKLA - Stendas E2.12 (Salė)

Adresas: Jurbarko pl. 351. Antalkių km., Kauno r, Kauno r, LT54217, Lithuania

Tel.: +37061961958

El.paštas: info@putinusirupas.lt

Svetainė: www.putinusirupas.lt

Natūralus ir išskirtinis PUTINŲ SIRUPAS.

MB PJAUNU GRYBĄ - Stendas F2.6 (Salė)

Adresas: Versmių g. 9K2, Klevinai, 14203, Lithuania

Tel.: +37067423915

El.paštas: uzsakymai@pjaunugryba.lt

Svetainė: https://pjaunugryba.lt

Švieži grybai, medicininiai grybų papildai.

MB STRAZDŲ ŽALIASIS AUKSAS - Stendas E1.1 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(615)61-359

El.paštas: egle@zaliasisauksas.lt

Svetainė:

Lietuvos šeimų ūkiuose užauginti, švieži maistinių kanapių produktai.

MB UNIKOR - Stendas F2.5 (Salė)

Adresas: Ežero g. 3A, Velžių k., Radviliškio r., Lietuva, LT-82218, Velžių kaimas, 50325, Lithuania

Tel.: +370(683)12-494

El.paštas: info@roundooze.eu

Svetainė: roundooze.eu

We represent a new type of nutritious snack in Europe, with different flavors.

MEDICA SOLUTIONS UAB - Stendas C2.3 (Salė)

Adresas: J. Savickio g. 4-7, Vilnius, LT-01108, Lithuania

Tel.: +370+86(844)3441-___

El.paštas: edvardas@medicasolutions.eu

Svetainė: www.vitalibro.com

VitaLibro - naujos kartos geriamieji maisto papildai, kuriuose suderinti vitaminai, mineralai, kolagenas, hialurono rūgštis, elastinas ir antioksidantai. Tai intensyviausi ir efektyviausi grožį puoselėjantys ir senėjimo procesus lėtinantys skystieji maisto papildai, pagaminti pagal aukščiausius kokybės standartus. Atgaivinkite kūną ląstelių lygiu!

MEDICATA FILIA UAB - Stendas D1.10 (Salė)

Adresas: Žarijų g. 2B, Vilnius, Vilniaus m. sav., Vilnius, 02300, Lithuania

Tel.: +370(5)2-640-944

El.paštas: info@medicata.lt

Svetainė: www.medicata.lt

Savo vartotojams teikiame daugiau nei 60 skirtingų gaminių – vaistų, medicinos priemonių, maisto papildų ir kosmetikos priemonių su / iš Lietuvoje surenkamų bičių produktų bei savo jėgomis ekstrahuojamų gydomųjų, taip pat Lietuvoje auginamų bei surenkamų vaistažolių.

MEDOCHEMIE LITHUANIA UAB - Stendas C1.12 (Salė)

Adresas: Gintaro g. 9-36, LT-47198 Kaunas, KAUNAS, 47198, Lithuania

Tel.: +370(37)338-358

El.paštas: lithuania@medochemie.com

Svetainė: www.agetis.lt

Senovės graikų kalboje žodis AGETIS reiškia „lyderį“. Jis įkūnija mūsų siekį tapti lyderiaujančiu mitybos preparatų prekiniu ženklu. AGETIS įkurtas bendradarbiaujant su tarptautiniu vaistų gamintoju MEDOCHEMIE, prekybą vykdančiu 107-iose pasaulio šalyse. Mūsų asortimente – aukštos kokybės, mokslo patvirtinti produktai sveikatai ir gerai savijautai.Jūs mums rūpite! Natūralūs augaliniai ingredientai  Mokslu grįstas efektyvumas  Farmacinės kokybės standartaiwww.agetissupplements.lt

MERCIS MB - Stendas E2.16 (Salė)

Adresas: Panevėžio g.8c-2, Šiauliai, 76139, Lithuania

Tel.: +370+86(775)2791-___

El.paštas: viamercis@gmail.com

Svetainė:

Nepasterizuoto pieno sūriai. Natūralaus brandinimo, tik prieskoniuotos alyvuogės

MICROLIFE UAB - Stendas C2.9 (Salė)

Adresas: P.Lukšio 32, Vilnius, 08222, Lithuania

Tel.: +370(614)77-191

El.paštas: darius.milkevicius@microlife.lt

Svetainė:

Microlife yra lyderiaujanti tarptautinė kompanija, dirbanti medicinos diagnostikos prietaisų, skirtų namų ir instituciniam naudojimui, kūrimo ir gamybos srityje. Mūsų produktai ir paslaugos įgalina žmones stebėti savo sveikatą ir ja rūpintis. Mūsų produktuose nėra aplinkai pavojingų medžiagų.Mūsų pagrindinės produktų kategorijos yra kraujospūdžio matavimo, temperatųros matavimo bei inhaliacijų terapijos prietaisai. Mes siekiame aukščiausios kokybės, preciziškumo ir patikimumo. Mes kuriame technologijas, naudingas Jūsų sveikatai. Mes apibrėžiame kokybės stadartą taip pat griežtai, kaip ir profesionalioje sveikatos technikoje. Norime būti naudingi žmonėms viso jų gyvenimo bėgyje. Mūsų produktai aprobuoti naudojimui sveikatos priežiūros įstaigose. Jie yra fiziškai atsparūs, o tuo pačiu ir labai paprasti naudotis.

MILIJONAS SKONIŲ MB - Stendas D1.8 (Salė)

Adresas: Vingio g. 57, Drąseikių km, Kauno raj., 54428, Lithuania

Tel.: +370(678)87-287

El.paštas: tereseviciene.asta@gmail.com

Svetainė: www.dreamfood.lt

Sveikatos eliksyras - Imbierinis shotas (su ciberžolės šaknų sultimis ) - tai grynas, natūralus, be jokių priedų gaminys, stiprinantis organizmą visapusiškai. Natūralūs, be jokių priedų Raw vaisių lakštukai- tai trintos vaisių, vaisių uogų masės gaminys, skirtas kiekvienam - nuo 1metukų vaiko, iki senolio . Visiems, kuriems svarbu sveika mityba, patogumas ir nuostabus skonis. Tai puiki saldumynų alternatyva. Tinka alergiškiems glitimui žmonėms, nevartojantiems cukraus ar saldiklių - tai visiškai be jokių priedų gaminys. Marinuotos alyvuogės- mūsų žaliavos premium klasės, alyvuogės specialiai atrinktos ypatingai aukštos kokybės , gamybos procese nenaudojame jokių priedų, acto ar kitų konservantų. Taigi mūsų kuriami skoniai labai gurmaniški, o kokybė tinka bet išrankiausiems.

MUZIKINIAI PROJEKTAI VŠĮ - Stendas D2.1 (Salė)

Adresas: Sportininkų 24-34, Klaipėda, LT-92262, Lithuania

Tel.: +370(600)00-370

El.paštas: pastas@grock.lt

Svetainė:

Muzikos terapija. Muzikos instrumentai, muzikinės programos emocinei gerovei.

NATURUS UAB - Stendas D2.13 (Salė)

Adresas: S. Lozoraičio g. 31A, Šakių raj., 71286, Lithuania

Tel.: +37060874355

El.paštas: aida@jorus.lt

Svetainė: www.jorus.lt

CBD, CBN, CBG ekstraktai, kosmetika ir maistas iš kanapių bei moliūgų!

NEVELMĖ UAB - Stendas A1.6 (Salė)

Adresas: Ligoninės g.6-3A, Alytus, 63170, Lithuania

Tel.: +370(674)52-246

El.paštas: info@apatite.lt

Svetainė: www.apatite.lt

Arabiški kvepalai, aliejiniai kvepalai, burnos higienos prekės.

NEW NORDIC UAB - Stendas C2.1 (Salė)

Adresas: K. Donelaičio g. 62-506, Kaunas, 44248, Lithuania

Tel.: +370(37)222-023

El.paštas: info@newnordic.lt

Svetainė: www.newnordic.lt

Skandinavų kompanija „New Nordic“, sukaupusi daugiau nei 30-ies metų patirtį, gamina išskirtinius maisto papildus ir natūralią kosmetiką iš augalinių žaliavų. „New Nordic“ vertina visas žoleles, vaisius ir uogas, kurių galima rasti kiekviename, net ir labiausiai paslėptame, pasaulio kampelyje. Tai tikra magija, kai natūralūs ingredientai iš gamtos darniai sąveikauja su žmogaus organizmu ir suteikia nuostabios naudos sveikatai bei grožiui. Todėl specializuojamės novatoriškų ir efektyvių maisto papildų bei natūralios kosmetikos, pagrįstų moksliniais tyrimais, gamyboje. Atraskite ir išbandykite gamtos įkvėptus „New Nordic“ produktus.

NORSAN BALTIC UAB - Stendas D1.7 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(699)88-150

El.paštas: norsan@norsan.lt

Svetainė:

NORSAN - norvegiškos, nekoncentruotos, aukščiausios kokybės Omega-3 riebalų rūgštys iš žuvies bei jūros dumblių. Neturinčios nemalonaus žuvies kvapo, o skonis apdovanotas Tarptautinio skonio instituto. Vaikams, suaugusiems, visavalgiams ir veganams bei vegetarams.

NORWEX BALTIC SIA - Stendas E2.2 (Salė)

Adresas: Maza Krasta g. 83,, Ryga, LV-1003, Latvija / Latvia

Tel.: +370(683)10-036

El.paštas: danute@norwex.com

Svetainė: www.norwex.lt

Norwex unikalūs mikropluošto gaminiai įgalina klientus nustoti naudoti kosmetikos bei namų valymo priemones, kuriose yra kenksmingų chemikalų, be to jie mažina vienkartinių priemonių naudojimą, kurios kelia grėsmę mūsų gamtai. Norwex kurdama efektyvius, saugius ir tvarius valymo ir kosmetikos gaminius, mažinančius kenksmingų chemikalų naudojimą, padeda žmonėms atrasti švaresnę ir sveikesnę aplinką.

OMEGA LT MB - Stendas E1.13 (Salė)

Adresas: Tilto g. 1, Stragnų II k., 96351, Lithuania

Tel.: +370(641)81-754

El.paštas: g.sebastjanovic@omegachips.com

Svetainė:

"Omegachips" - tai traškus užkandis su teigiamu užpildu. Mūsų produktai ne tik suteikia jums sotų ir skanių užkandžių, bet ir palieka jus patenkintus užsisakius sveikus maisto produktus!

OMETA UAB - Stendas E1.10 (Salė)

Adresas: Žagienio g. 12, Panevėžys, 36209, Lithuania

Tel.: +370(45)586-661

El.paštas: info@ometa.lt

Svetainė: https://www.ometa.lt/

Hiperbarinė deguonies kamera – jūsų galimybė į geresnę savijautą.Hiperbarinė terapija (HBOT) yra medicininė procedūra, kurios metu paciento organizmas prisotinamas deguonimi aukštu slėgiu uždaroje kameroje. Tokiu būdų pagerinama kraujo apytaka, skatinama audinių regeneracija. Šis inovatyvus sprendimas gali būti naudingas sportininkams, žmonėms, kenčiantiems nuo įvairių ligų, ar tiesiog tiems, kurie siekia gerinti savo bendrą sveikatą.Ženkite į pasaulį, kuriame deguonis tampa galinga atgaivinimo priemonė. Hiperbarinė deguonies kamera yra kruopščiai suprojektuota taip, kad joje būtų sukurta slėginė (iki 1.3 ATA) aplinka, leidžianti jūsų organizmui pasisavinti didesnį deguonies kiekį. Visa išsami informacija: https://irsauna.eu/lt/InfraSauna/hiperbarine-deguonies-kamera/

ORTOPEDIJOS CENTRAS, UAB - Stendas D1.1 (Salė)

Adresas: Kalvarijų g. 62, Vilnius, 09304, Lithuania

Tel.: +370(5)2-733-402

El.paštas: igne.jukneviciute@orto.lt

Svetainė: www.e-orto.lt ir www.orto.lt

Ortopedijos Centras asortimente platus ortopedinių priemonių pasirinkimas, skirtų gerinti judėjimo galimybes ir gyvenimo kokybę. Tai apima ortopedinius įtvarus, kompresines kojines ir rankoves, ramentus ir lazdeles bei ortopedinę avalyne. Ortopedijos Centre taip pat rasite priemonių masažui, sportui, pagalbines reabilitacijos ir kitas slaugos priemonės, kurios padeda palaikyti sveikatą bei komfortą kasdieniniame gyvenime. Ortopedijos Centras teikiamos paslaugos ir prekių asortimentas yra orientuoti į individualius poreikius ir suteikia galimybę klientams rasti tinkamiausią sprendimą savo sveikatos poreikiams ir gyvenimo kokybei pagerinti.

PANPHARMACY VAISTINĖ UAB - Stendas D1.2 (Salė)

Adresas: Maišinės k. 1C, Maišinė, Trakų r., Vilnius, LT-21401, Lithuania

Tel.: +370(650)88-424

El.paštas: daiva.narusiene@oribalt.com

Svetainė: www.internetinevaistine.lt

Internetinė vaistinė , prekyba vaistais, maisto papildais Floradix, Lysi, Ice power,

PAS BOBUTĘ UAB - Stendas E1.8 (Salė)

Adresas: Padirsių g. 5, Šiauliai, 72684, Lithuania

Tel.: +370(646)69-916

El.paštas: Info@pasbobute.lt

Svetainė: https://www.pasbobute.lt

Pluoštinių kanapių produktai: 100% Natūrali kosmetika, CBD aliejai, prieskoniai, arbatos, papildai.

PHARMA NORD LITHUANIA UAB - Stendas D1.5 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(5)2-122-290

El.paštas: lithuania@pharmanord.com

Svetainė:

Bendrovė „Pharma Nord“ yra viena didžiausių prevencinių maisto papildų ir vaistažolių preparatų gamintojų Europoje. Bendrovė kuria, gamina ir parduoda maisto papildus, vaistažolių preparatus ir medikamentus, kurių veikimas įrodytas moksliniais tyrimais, patvirtintas dokumentais ir pasižymi optimaliu biologiniu įsisavinimu bei saugumu.

REABILITACIJOS IR MASAŽO CENTRAS - Stendas F1.3 (Salė)

Adresas: Partizanų 216-77, Vilnius, 50319, Lithuania

Tel.: +370(655)35-010

El.paštas: mascentras@gmail.com

Svetainė: www.masazocentras.com

Nemokami trumpi masažai ir konsultacijos parodos lankytojams. Parodos lankytojams kūno raumenų būklės įvertinimas nemokamas. Dovanų kuponai masažams su 20% nuolaida.

REXSAN PHARMACEUTICALS - Stendas D2.11 (Salė)

Adresas: Kalnėnų g. 2C, Telšiai, LT-87160, Lithuania

Tel.: +370(665)97-105

El.paštas: agne.rubeziene@rexsanpharma.com

Svetainė: www.rexsanpharma.com

www.rexsanpharma.com

RINGITAS UAB - Stendas D1.4 (Salė)

Adresas: Rietavo g., 8, Kaunas, 48258, Lithuania

Tel.: +370655302

El.paštas: laimis@ringitas.lt

Svetainė: www.ringitas.lt

Pristatome vieną iš žinomiausių Italijos prekės ženklą "PIC Solution". Jau daugiau nei 50 metų gamina prekes, skirtas sveikatos priežiūrai. Išsiskiria savo „Made-in-Italy“ kompetencija, todėl didžiuojamės galėdami atstovauti Lietuvoje šiam tarptautiniu mastu žinomam prekės ženklui. Jų vizija: rūpintis milijonų žmonių sveikata, spręsti jų dideles ir mažas problemas lengviausiu ir patogiausiu būdu. Pavyzdžiui, jie išrado vienkartinį „be skausmo“ švirkštą, kuris tapo ikona – ir tai buvo tik pirmasis „Indolor® Experience“ tyrimo žingsnis, siekiant, kad injekcijos visada būtų greitesnės ir mažiau skausmingos. Šiandien, dėl puikių, nuolat atnaujinamų techninių sprendimų, "PIC Solution" žinios nuolat auga. Savo laboratorijose kuria pažangiausius prietaisus, kurie pagerina kvėpavimo takų sveikatą, palengvina bet kokio tipo žaizdų gijimą ir leidžia lanksčiau valdyti tokias ligas kaip aukštas kraujospūdis ir diabetas. Platus ir įvairus "PIC Solution" gaminių asortimentas atitinka nuolat besikeičiančios visuomenės poreikius, kurie vis labiau suvokia sveikatos ir gerovės svarbą. Kiekvienas „Pic“ prietaisas yra daugiau nei kraujospūdžio matuoklis, inhaliatorius, termometras ar pleistras. Tai paprastas būdas parodyti jums rūpestį, kaip ir paklausti „Kaip jautiesi?“. Raskite jums tinkamą „Pic“ sprendimą vaistinėje.

S.JUŠKIENĖS ĮM. VIRGUPYS DVASINĖS IR FIZINĖS GEROVĖS CENTRAS - Stendas D2.6 (Salė)

Adresas: NE, Kaunas, 46426, Lithuania

Tel.: +370+86(866)8501-___

El.paštas: skirmutejuskiene@yahoo.com

Svetainė:

Sveikatinimo paslaugos ir sveikatos stiprinimo programa-individualiai Konsultacijos ir diagnostika Procedūros Gydomasis ekologiškas Skausmą slopinantis kremas Kremas sveikai odai , raukšlėms ir randams mažinti -sukūriau pati Vaistažoliniai mišiniai - Alternatyvioji kinų ir papildomoji integralioji medicina

SYNLAB LIETUVA UAB - Stendas D2.2 (Salė)

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15,, Vilnius, LT-08221, Lithuania

Tel.: +370(685)39-801

El.paštas: LT.info@synlab.com

Svetainė: https://www.synlab.lt/

„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja.Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas ir atlieka virš 5 000 skirtingų tyrimų.SYNLAB Lietuva siekia ugdyti žmonių (ir visuomenės) savimonę, rūpintis sveikata, teikti patikimas, saugias medicinos diagnostikos paslaugas, klientui patogiu laiku.

SIROWA VILNIUS UAB - Stendas D2.5 (Salė)

Adresas: Eišiškių pl. 8A,, Vilnius, 02184, Lithuania

Tel.: +370(5)2-394-150

El.paštas: sirowa@sirowa.lt

Svetainė:

„Pulsaar Active“ - movos ir įtvarai aktyviam judėjimui ir atsistatymui.Patogūs ir elastingi gaminiai stabilizuoja, suteikia komforto pojūtį ir netrukdo kasdienių judesių laisvei.„Pulsaar Active“ gaminiai gaminami iš trimatės struktūros audinio, tad prisitaiko prie kūno išlinkių ir puikiai atitinka žmogaus anatomiją."Infra Reflect" technologija: audinyje esantys mineralai, germanis ir anglis, veikia kaip natūralus laidininkas – organizmo skleidžiamą ilgųjų infraraudonųjų spindulių energiją gali panaudoti kūno temperatūrai didinti ir vietinei kraujotakai skatinti. Tai gali padėti mažinti skausmą ir pagreitinti atsistatymą."Pulsaar Active" gaminiai yra medicinos priemonės. „Pulsaar active“ gaminių galima įsigyti vaistinėse, internetinėse vaistinėse bei specializuotose parduotuvėse.

ŠVENČIONIŲ VAISTAŽOLĖS - Stendas C2.5 (Salė)

Adresas: Adutiškio g. 3, LT-18110, Švenčionys, LT-18110, Lithuania

Tel.: +370(624)21-152

El.paštas: austeja@acorus.lt

Svetainė: www. acorusbalance.lt

UAB „Švenčionių vaistažolės“ – vienas seniausių vaistažolių perdirbimo fabrikų Pabaltyje ir Europoje. Acorus Balance – maisto papildai geresnei kasdienei savijautai. Tai grožis iš vidaus.

UAB "DOMUS NATURAE" - Stendas D2.8 (Salė)

Adresas: Molėtų g. 16, D. Riešė, Vilniaus r., D. Riešė, LT-14260, Lithuania

Tel.: +370(681)08-316

El.paštas: ruta@domusnaturae.com

Svetainė:

Vitaminai ir maisto papildai , sveikatos ir grožio priemonės.

UAB "FHLIFE WORLD" - Stendas A1.2 (Salė)

Adresas: Jurbarko g. 2, Kaunas, 47183, Lithuania

Tel.: +370(685)49-426

El.paštas: rimantas.jonuska@gmail.com

Svetainė:

Colonwell ir Tricollagen produkcija.

UAB AUDIOMEDIKA - Stendas C1.6 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(620)33-338

El.paštas: info@audiomedika.lt

Svetainė:

Klausos aparatai ir girdimumą gerinančios priemonės. Audiomedika yra autorizuotas Oticon ir Philips Hearing Solutions atstovas Lietuvoje. Visoje Lietuvoje esantys klausos centrai, kuriuose galima išsitirti savo klausą. Centruose bei e. parduotuvėje yra galimybė įsigyti tinkamiausią įausinį ar užausinį klausos aparatą, ir susigrąžinti spalvingą garsų pasaulį.

UAB FOREST ENERGIJA - Stendas E1.11 (Salė)

Adresas: Miško g.12, Šunskų mstl., 69360, Lithuania

Tel.: +370(655)80-058

El.paštas: leonardas.forestenergija@gmail.com

Svetainė: https://leonardonaminisaliejus.com

LEONARDO NAMINIS ALIEJUS - Lietuvoje pagamintas, natūralus, nerafinuotas ir nefiltruotas. Nuo sėklų parvežimo iki kamštelio užsukimo... Viską gaminame patys, savomis rankomis. Leonardo naminis - šeimos verslas, skirtas suprantantiems ir vertinantiems natūralumą, rankų darbą bei nuoširdumą.

UAB GURMENA - Stendas E1.9 (Salė)

Adresas: A. Juozapavičiaus pr 27, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(685)48-007

El.paštas: piuma@piuma.lt

Svetainė: www.piuma.lt

PIUMA - tvarios burnos priežiūros priemonės

UAB PRIESKONIŲ AMBASADA - Stendas E1.3 (Salė)

Adresas: Vokiečių g 22, Vilnius, 01130, Lithuania

Tel.: +370(655)77-353

El.paštas: info@7in.lt

Svetainė: www.7in.lt

Arbata, prieskoniai, dovanos

UAB SVEIKATOS HARMONIJA - Stendas A1.9 (Salė)

Adresas: Vilties 3, Alytus, Alytus, Lithuania

Tel.: +370(685)75-768

El.paštas: sveikatosharmonija@gmail.com

Svetainė: www.sveikatosharmonija.lt

Forever produktai - tai didžiausias pasaulyje veido ir kūno odos, asmens higienos produktų asortimentas, sukurtas alavijo žele pagrindu, natūrapatiniai Aloe Vera gėrimai bei maisto papildai grožiui, sveikatai ir gyvenimo kokybės gerinimui ir 100% natūralūs eteriniai aliejai mūsų kūno ir sielos harmonijai.

UAB SVEIKATOS SAUJA - Stendas E2.9 (Salė)

Adresas: Painketrių km.2, Molėtų r., LT-33178, Lithuania

Tel.: +370(687)23-577

El.paštas: info@sveikatossauja.lt

Svetainė: www.sveikatossauja.lt

Lietuviški šaltalankių produktai: tyrės arbatai, sausos arbatos, prieskoniai, liofilizuotos uogos, padažai, aliejus.

VALAITIENĖ DALIA - Stendas A1.12 (Salė)

Adresas: Kiečių g. 90, Kaunas, LT-46419, Lithuania

Tel.: +37061591001

El.paštas: dalia.valaitiene@yahoo.com

Svetainė:

YL Eteriniai aliejai, papildai, kūno priežiūros produktai, dantų priežiūros produktai

VIA UNICA - Stendas C2.6.1 (Salė)

Adresas: Kranto g 24, Panevėžys, Panevėžys, Lithuania

Tel.: +370(611)12-907

El.paštas: greta@gamtagydo.lt

Svetainė:

Sveiki, Atsiųsime email su visa informacija per šiandien.Pagarbiai, Greta

VŠĮ "KAUNO HOSPISO NAMAI" - Stendas E1.5 (Salė)

Adresas: Smiltynės g. 7, Tvarkiškių k., Kauno r., Kauno r., 53285, Lithuania

Tel.: +370(694)40-099

El.paštas: info@kaunohospisas.lt

Svetainė: www.kaunohospisas.lt

VšĮ „Kauno hospiso namai” – tai NEMOKAMA paliatyvi pagalba sunkiai sergantiems nebepagydoma liga mirštantiems pacientams bei jų artimiesiems jų pačių namuose Kaune ir Kauno rajone.Susitikime parodoje ir pasikalbėkime, kaip galite gauti mūsų paslaugas ir kokios galimybės prisijungti prie mūsų komandos bei apie galimybes savanoriauti. Mūsų komanda pasirengusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Parodos metu konsultuos šie specialistai: Bendrosios praktikos slaugytoja Drasutė Urbanavičienė Kineziterapeutė Rasa Diškevičienė Gydytoja Dovilė Tikniūtė Psichologė Aušra Bradauskaitė Socialinė darbuotoja Karolina Baltrušaitytė Savanorių koordinatorius Tomas Zujus Direktorės pavaduotoja Paula Kvederytė Direktorė Kristina KraskoPranešimą skaitys VšĮ „Kauno hospiso namai“ psichologė Aušra Bradauskaitė aktualizuojanti mirštančio paciento bei artimųjų poreikius bei pagalbos būdus.

EZOTERINIS CENTRAS AUM - Stendas B2.13 (Salė)

Adresas: Kęstučio gt.83-11, Kaunas, 44299, Lithuania

Tel.: +370(686)52-078

El.paštas: aum@ezoterika.lt

Svetainė: www.ezoterika.lt

Ezoterinis centras AUM jau 25 metus subūręs sveika gyvensena, dvasiniai ieškojimais, alternatyviais arba ezoteriniais mokslais besidominčių žmonių bendruomenę. Turime didžiulę patirtį turinčius, geriausiais savo sričių specialistus ir įvairias priemones, skirtas sveikatos gerinimui, geros savijautos, įkvėpimo, dvasingumo radimui. Vyksta: Meditaciniai mokymai, seminarai, taro konsultacijos, astrologiniai mokymai, čakrų diagnostika, auros nuotraukos.

UAB PRIESKONIŲ AMBASADA - Stendas E1.3 (Salė)

Adresas: Vokiečių g 22, Vilnius, 01130, Lithuania

Tel.: +370(655)77-353

El.paštas: info@7in.lt

Svetainė: www.7in.lt

Arbata, prieskoniai, dovanos

VALAITIENĖ DALIA - Stendas A1.12 (Salė)

Adresas: Kiečių g. 90, Kaunas, LT-46419, Lithuania

Tel.: +37061591001

El.paštas: dalia.valaitiene@yahoo.com

Svetainė:

YL Eteriniai aliejai, papildai, kūno priežiūros produktai, dantų priežiūros produktai

BONA FIDE AJURVEDA MB - Stendas E1.9.1 (Salė)

Adresas: S. Skapo g. 6-2, Vilnius, 01122, Lithuania

Tel.: +370(613)37-117

El.paštas: labadiena@bonafide.lt

Svetainė: https://bonafide.lt/

Prieš pora dešimtmečių mūsų gyvenime atsiradus ajurvedai, ilgainiui kilo mintis įkurti įmonę „Bona fide ajurveda“ – iš žinojimo, kad sveikata – didžiausias turtas, iš supratimo, kad sveikame kūne – sveika siela, ir iš tikėjimo, kad stiprybės ir sveikatos geriausia semtis iš gamtos. Mūsų stende rasite aukščiausios kokybės autentiškos ajurvedos produktų: JIVA AYURVEDA vaistažolių papildų, šviežių FUSHI vaistažolių sulčių, grožio aliejų, sveikatinančių lietuviškų vaistažolių kavų ir netgi nišinių, pagal ajurvedos principus kurtų, rankų darbo smilkalų. Tūkstančius metų skaičiuojanti ajurveda – tai mokslas apie džiugų ir laimingą gyvenimą, apie sveikatos puoselėjimą. Ateikit padiskutuoti, pasidalyti žiniomis ir patirtimis!

GYVO ŽALIO, ASOCIACIJA - Stendas E2.18 (Salė)

Adresas: Vėjo g. 12-2, Ginduliai, Klaipėdos r., LT-91276, Lithuania

Tel.: +370(630)67-800

El.paštas: info.gyvozalio@gmail.com

Svetainė: www.gyvozalio.com

Atraskite gydomuosius miškus mūsų parodos stende - sužinokite daugiau apie miško terapijos praktikas ir gydomąjį miško poveikį psichinei ir fizinei sveikatai. Pristatysime Jums artėjantį pasaulinį mokslinį kongresą „Miškai ir jų poveikis sveikatai“ bei pirmąsias Lietuvoje Sveikatos mokslų universiteto gamtos ir miško terapijos studijas.

MB PJAUNU GRYBĄ - Stendas F2.6 (Salė)

Adresas: Versmių g. 9K2, Klevinai, 14203, Lithuania

Tel.: +37067423915

El.paštas: uzsakymai@pjaunugryba.lt

Svetainė: https://pjaunugryba.lt

Švieži grybai, medicininiai grybų papildai.

MEDICATA FILIA UAB - Stendas D1.10 (Salė)

Adresas: Žarijų g. 2B, Vilnius, Vilniaus m. sav., Vilnius, 02300, Lithuania

Tel.: +370(5)2-640-944

El.paštas: info@medicata.lt

Svetainė: www.medicata.lt

Savo vartotojams teikiame daugiau nei 60 skirtingų gaminių – vaistų, medicinos priemonių, maisto papildų ir kosmetikos priemonių su / iš Lietuvoje surenkamų bičių produktų bei savo jėgomis ekstrahuojamų gydomųjų, taip pat Lietuvoje auginamų bei surenkamų vaistažolių.

S.JUŠKIENĖS ĮM. VIRGUPYS DVASINĖS IR FIZINĖS GEROVĖS CENTRAS - Stendas D2.6 (Salė)

Adresas: NE, Kaunas, 46426, Lithuania

Tel.: +370+86(866)8501-___

El.paštas: skirmutejuskiene@yahoo.com

Svetainė:

Sveikatinimo paslaugos ir sveikatos stiprinimo programa-individualiai Konsultacijos ir diagnostika Procedūros Gydomasis ekologiškas Skausmą slopinantis kremas Kremas sveikai odai , raukšlėms ir randams mažinti -sukūriau pati Vaistažoliniai mišiniai - Alternatyvioji kinų ir papildomoji integralioji medicina

ALLIART, MB - Stendas D2.7 (Salė)

Adresas: V. Pietario 3, Vilnius, 03122, Lithuania

Tel.: +370(686)06-888

El.paštas: alliart.corden@gmail.com

Svetainė: www.corden.lt

1. CORDEN – treniruoklis, skirtas giliesiems nugaros raumenims. Šis treniruoklis realizuoja visus keturis manualinės terapijos principus: tempimą, atpalaidavimą, mobilizaciją ir stabilizaciją. Jis priskiriamas gravitacinės terapijos (Trigger Point) prietaisams, nes veikimas pagrįstas paties žmogaus kūno svoriu. Treniruoklis naudojamas, siekiant per trumpą laiką sumažinti ir pašalinti raumenų spazmus ir nugaros giliųjų raumenų įsitempimą, traumų profilaktikai ir kaip labai efektyvi priemonė reabilitacijai po intensyvių fizinių apkrovų ir traumų. Mūsų produktas registruotas kaip prekinio ženklo CORDENTM modifikacija CORDEN YOGA (joga, wellness, pilatesas, medicina, sportas, fitnesas) su atitinkamomis naudojimosi instrukcijomis. Jis užpatentuotas ES ir kitose pasaulio šalyse (Šveicarijoje, JAV, Rusijoje, Kinijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Meksikoje).2. Vinių lenta (Sadhu Lenta) tai...Priemonė, padedanti tyrinėti savo dvasią ir gydyti kūną. Visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu instrumentas, atskleidžiantis savo įtampas, išreiškiantis būsenas.Sadhu lenta – tai visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu praktika, didinanti kūno ir proto lankstumą, padedanti tyrinėti dvasią, gydant fizinę plotmę, protą, energiją. Neuroninių jungčių formavimas pagal jūsų ketinimą.Ši praktika yra labai naudinga organizmui. Jį naudodami stiprinate imuninę sistemą, atnaujinate nervų sistemą, didinate organizmo lankstumą. Taip pat padeda pašalinti toksinus, gerina regėjimą, paruošia protą ir kūną bet kokiai treniruoteiPo užsiėmimų pajusite viso organizmo energetinį įtraukimą. Didėja energingumas ir pasitikėjimas savimi, savigarba ir nuotaika, stiprėja valia ir išsivalo suvokimas. Jo pagalba jūs sąmoningai dirbate su charakteriu, lavinate kryptingumą, kovojate su baimėmis (taip pat ir skausmu), kuriate nuotaiką savo norų išsipildymui.Visa tai pagerina bendrą tiek fizinę, tiek psichinę būklę. Išsiskyrusi teigiama energija padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.3. SVEIKATAI. GROŽIUI. ŠVARAI. "Dr.Probio" produktų linija įkvėpta gamtos. Didžiuodamiesi galime teigti, kad odos priežiūros ir valymo priemonės yra vienos tyriausių ir saugiausių pasaulyje. Jos sukurtos laboratorijoje iš aukštos kokybės, natūralios kilmės, ekologiškų žaliavų, yra praturtintos 100% natūraliais gyvybinias probiotikais. Produktai atitinka aukščiausius kokybės, saugumo, ekologiškumo, efektyvumo ir ekonomiškumo standartus.

ANTALGIJA UAB - Stendas E2.0 (Salė)

Adresas: S. Daukanto g. 17-11C, Kaunas, LT-44305, Lithuania

Tel.: +370(684)66-216

El.paštas: kaunas@antalgija.lt

Svetainė:

www.antalgija.lt

AUŠRA KUNIGAUSKIENĖ - Stendas E2.10 (Salė)

Adresas: kovo 11-osios g. 52, Kaunas, 51291, Lithuania

Tel.: +370(683)90-851

El.paštas: a.kunigauskiene@gmail.com

Svetainė: http://www.vakuuminismasazas.lt

Masažuoklio privalumai: Efektyvus / Lengvas / Dvipusis / Patogus naudoti / Atsparus vandeniui* Galima masažuotis per drabužius, ant nuogo kūno, išsitepus įvairiais kūno kremais, vonioje ar duše.Skirtas: Kraujotakos, limfotakos aktyvinimui; Po intensyvios fizinės veiklos skaudamiems raumenims atpalaiduoti; Esant sunkių ir skausmingų, patinusių kojų simptomams mažinti; Celiulitui, riebalinių sankaupų mažinimui; Odos stangrinimui ir atgaivinimui; Kūno linkių priežiūrai; Paįvairinti savo sporto rutinai; Susitingusiems, įsitempusiems, skausmingiems raumenims atpalaiduoti; Trigeriniams taškams masažuoti; Greitesniam atsigavimui po traumų.

KĘSTUTIS DRAKŠAS - Stendas D1.9 (Salė)

Adresas: Sirvintu 2 takas 14 a, Kaunas, 44102, Lithuania

Tel.: +37068537993

El.paštas: draksask@gmail.com

Svetainė:

Sveikos gyvensenos prekes

LIETUVOS SPORTO UNIVERSITETAS - Stendas F1.6 (Salė)

Adresas: Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221, Lithuania

Tel.: +370 690 09940

El.paštas: komunikacija@lsu.lt

Svetainė: http://www.lsu.lt

REABILITACIJOS IR MASAŽO CENTRAS - Stendas F1.3 (Salė)

Adresas: Partizanų 216-77, Vilnius, 50319, Lithuania

Tel.: +370(655)35-010

El.paštas: mascentras@gmail.com

Svetainė: www.masazocentras.com

Nemokami trumpi masažai ir konsultacijos parodos lankytojams. Parodos lankytojams kūno raumenų būklės įvertinimas nemokamas. Dovanų kuponai masažams su 20% nuolaida.

AINDRA UAB - Stendas E2.5 (Salė)

Adresas: Liepų g. 5-41, Ignalina, 30103, Lithuania

Tel.: +370(652)95-765

El.paštas: arunas@aindra.lt

Svetainė: radiusdent.lt

Ekologiškos burnos ir asmens higienos priemonės.

ALLIART, MB - Stendas D2.7 (Salė)

Adresas: V. Pietario 3, Vilnius, 03122, Lithuania

Tel.: +370(686)06-888

El.paštas: alliart.corden@gmail.com

Svetainė: www.corden.lt

1. CORDEN – treniruoklis, skirtas giliesiems nugaros raumenims. Šis treniruoklis realizuoja visus keturis manualinės terapijos principus: tempimą, atpalaidavimą, mobilizaciją ir stabilizaciją. Jis priskiriamas gravitacinės terapijos (Trigger Point) prietaisams, nes veikimas pagrįstas paties žmogaus kūno svoriu. Treniruoklis naudojamas, siekiant per trumpą laiką sumažinti ir pašalinti raumenų spazmus ir nugaros giliųjų raumenų įsitempimą, traumų profilaktikai ir kaip labai efektyvi priemonė reabilitacijai po intensyvių fizinių apkrovų ir traumų. Mūsų produktas registruotas kaip prekinio ženklo CORDENTM modifikacija CORDEN YOGA (joga, wellness, pilatesas, medicina, sportas, fitnesas) su atitinkamomis naudojimosi instrukcijomis. Jis užpatentuotas ES ir kitose pasaulio šalyse (Šveicarijoje, JAV, Rusijoje, Kinijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Meksikoje).2. Vinių lenta (Sadhu Lenta) tai...Priemonė, padedanti tyrinėti savo dvasią ir gydyti kūną. Visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu instrumentas, atskleidžiantis savo įtampas, išreiškiantis būsenas.Sadhu lenta – tai visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu praktika, didinanti kūno ir proto lankstumą, padedanti tyrinėti dvasią, gydant fizinę plotmę, protą, energiją. Neuroninių jungčių formavimas pagal jūsų ketinimą.Ši praktika yra labai naudinga organizmui. Jį naudodami stiprinate imuninę sistemą, atnaujinate nervų sistemą, didinate organizmo lankstumą. Taip pat padeda pašalinti toksinus, gerina regėjimą, paruošia protą ir kūną bet kokiai treniruoteiPo užsiėmimų pajusite viso organizmo energetinį įtraukimą. Didėja energingumas ir pasitikėjimas savimi, savigarba ir nuotaika, stiprėja valia ir išsivalo suvokimas. Jo pagalba jūs sąmoningai dirbate su charakteriu, lavinate kryptingumą, kovojate su baimėmis (taip pat ir skausmu), kuriate nuotaiką savo norų išsipildymui.Visa tai pagerina bendrą tiek fizinę, tiek psichinę būklę. Išsiskyrusi teigiama energija padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.3. SVEIKATAI. GROŽIUI. ŠVARAI. "Dr.Probio" produktų linija įkvėpta gamtos. Didžiuodamiesi galime teigti, kad odos priežiūros ir valymo priemonės yra vienos tyriausių ir saugiausių pasaulyje. Jos sukurtos laboratorijoje iš aukštos kokybės, natūralios kilmės, ekologiškų žaliavų, yra praturtintos 100% natūraliais gyvybinias probiotikais. Produktai atitinka aukščiausius kokybės, saugumo, ekologiškumo, efektyvumo ir ekonomiškumo standartus.

BIOK LABORATORIJA UAB - Stendas B1.4 (Salė)

Adresas: Ukmergės g. 451, Klevinė, Vilnius, 14199, Lithuania

Tel.: +370+86(162)8484-___

El.paštas: igle.janioniene@bioklab.com

Svetainė:

Ecodenta, Kilig ir/ar Margarita kosmetika

BNO UAB - Stendas B2.4 (Salė)

Adresas: Nemuno kr. 32-2, Kaunas, Kaunas, 45274, Lithuania

Tel.: +370(615)82-555

El.paštas: audra526@gmail.com

Svetainė: wwws.bionaturoaze.lt

Maisto papildai

PANPHARMACY VAISTINĖ UAB - Stendas D1.2 (Salė)

Adresas: Maišinės k. 1C, Maišinė, Trakų r., Vilnius, LT-21401, Lithuania

Tel.: +370(650)88-424

El.paštas: daiva.narusiene@oribalt.com

Svetainė: www.internetinevaistine.lt

Internetinė vaistinė , prekyba vaistais, maisto papildais Floradix, Lysi, Ice power,

UAB SVEIKATOS HARMONIJA - Stendas A1.9 (Salė)

Adresas: Vilties 3, Alytus, Alytus, Lithuania

Tel.: +370(685)75-768

El.paštas: sveikatosharmonija@gmail.com

Svetainė: www.sveikatosharmonija.lt

Forever produktai - tai didžiausias pasaulyje veido ir kūno odos, asmens higienos produktų asortimentas, sukurtas alavijo žele pagrindu, natūrapatiniai Aloe Vera gėrimai bei maisto papildai grožiui, sveikatai ir gyvenimo kokybės gerinimui ir 100% natūralūs eteriniai aliejai mūsų kūno ir sielos harmonijai.

ALLIART, MB - Stendas D2.7 (Salė)

Adresas: V. Pietario 3, Vilnius, 03122, Lithuania

Tel.: +370(686)06-888

El.paštas: alliart.corden@gmail.com

Svetainė: www.corden.lt

1. CORDEN – treniruoklis, skirtas giliesiems nugaros raumenims. Šis treniruoklis realizuoja visus keturis manualinės terapijos principus: tempimą, atpalaidavimą, mobilizaciją ir stabilizaciją. Jis priskiriamas gravitacinės terapijos (Trigger Point) prietaisams, nes veikimas pagrįstas paties žmogaus kūno svoriu. Treniruoklis naudojamas, siekiant per trumpą laiką sumažinti ir pašalinti raumenų spazmus ir nugaros giliųjų raumenų įsitempimą, traumų profilaktikai ir kaip labai efektyvi priemonė reabilitacijai po intensyvių fizinių apkrovų ir traumų. Mūsų produktas registruotas kaip prekinio ženklo CORDENTM modifikacija CORDEN YOGA (joga, wellness, pilatesas, medicina, sportas, fitnesas) su atitinkamomis naudojimosi instrukcijomis. Jis užpatentuotas ES ir kitose pasaulio šalyse (Šveicarijoje, JAV, Rusijoje, Kinijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Meksikoje).2. Vinių lenta (Sadhu Lenta) tai...Priemonė, padedanti tyrinėti savo dvasią ir gydyti kūną. Visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu instrumentas, atskleidžiantis savo įtampas, išreiškiantis būsenas.Sadhu lenta – tai visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu praktika, didinanti kūno ir proto lankstumą, padedanti tyrinėti dvasią, gydant fizinę plotmę, protą, energiją. Neuroninių jungčių formavimas pagal jūsų ketinimą.Ši praktika yra labai naudinga organizmui. Jį naudodami stiprinate imuninę sistemą, atnaujinate nervų sistemą, didinate organizmo lankstumą. Taip pat padeda pašalinti toksinus, gerina regėjimą, paruošia protą ir kūną bet kokiai treniruoteiPo užsiėmimų pajusite viso organizmo energetinį įtraukimą. Didėja energingumas ir pasitikėjimas savimi, savigarba ir nuotaika, stiprėja valia ir išsivalo suvokimas. Jo pagalba jūs sąmoningai dirbate su charakteriu, lavinate kryptingumą, kovojate su baimėmis (taip pat ir skausmu), kuriate nuotaiką savo norų išsipildymui.Visa tai pagerina bendrą tiek fizinę, tiek psichinę būklę. Išsiskyrusi teigiama energija padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.3. SVEIKATAI. GROŽIUI. ŠVARAI. "Dr.Probio" produktų linija įkvėpta gamtos. Didžiuodamiesi galime teigti, kad odos priežiūros ir valymo priemonės yra vienos tyriausių ir saugiausių pasaulyje. Jos sukurtos laboratorijoje iš aukštos kokybės, natūralios kilmės, ekologiškų žaliavų, yra praturtintos 100% natūraliais gyvybinias probiotikais. Produktai atitinka aukščiausius kokybės, saugumo, ekologiškumo, efektyvumo ir ekonomiškumo standartus.

ANTALGIJA UAB - Stendas E2.0 (Salė)

Adresas: S. Daukanto g. 17-11C, Kaunas, LT-44305, Lithuania

Tel.: +370(684)66-216

El.paštas: kaunas@antalgija.lt

Svetainė:

www.antalgija.lt

BALTINVA UAB - Stendas C2.2 (Salė)

Adresas: J. Naujalio g. 2, Kaunas, 47181, Lithuania

Tel.: +370(657)83-344

El.paštas: ernestas@baltinva.lt

Svetainė: www.baltinva.lt

OXYHELP Hiperbarinė deguonies terapija - 100 % prisotintas papildomas deguonis, tiekiamas esant aukštesniam atmosferos slėgiui, padidina ir pagerina deguonies tiekimą į kraują ir visus kūno audinius. Hiperbarinė deguonies terapija sukelia kontroliuojamą reaktyviųjų deguonies rūšių (ROS) išsiskyrimą pažeistuose ir užkrėstuose audiniuose. Terapija tinka: • Plastinėje ir ortopedinėje chirurgijoje: pooperacinėje reabilitacijoje, patinimų regresijai, regeneracijos stimuliavimui, kaulų žaizdų gijimo skatinimui ir gerinimui. • Bendroje chirurgijoje: pooperacinių infekcijų, radikalių audinių pažeidimų, nudegimų, traumų, lūžių gydymui. • Neurochirurgijoje ir neurologijoje: Alzheimerio simptomų, raumenų paralyžiaus, galvos skausmų ir migrenos gydymui. Autizmo simptomų švelninimui bei šizofrenijos niveliavimui. • Terapijai: astmos, bronchito, plaučių uždegimo, apsinuodijimo dujomis, cerebrinio infarkto padarinių, aterosklerozės, cukrinio diabeto, širdies išemijos ir po insultinių komplikacijų gydymui. Kraujo išsiliejimų smegenyse komplikacijų mažinimui. • Dermatologijoje: spuogų, herpes, veido ir kūno odos priežiūrai. • Oftalmologijoje: diabetinio renito ir ragenos uždegimo gydymui. • Reabilitacijai: sporto medicinoje, aviacijoje, povandeniniame nardyme ir t.t.

GYVO ŽALIO, ASOCIACIJA - Stendas E2.18 (Salė)

Adresas: Vėjo g. 12-2, Ginduliai, Klaipėdos r., LT-91276, Lithuania

Tel.: +370(630)67-800

El.paštas: info.gyvozalio@gmail.com

Svetainė: www.gyvozalio.com

Atraskite gydomuosius miškus mūsų parodos stende - sužinokite daugiau apie miško terapijos praktikas ir gydomąjį miško poveikį psichinei ir fizinei sveikatai. Pristatysime Jums artėjantį pasaulinį mokslinį kongresą „Miškai ir jų poveikis sveikatai“ bei pirmąsias Lietuvoje Sveikatos mokslų universiteto gamtos ir miško terapijos studijas.

HYPERICE RECOVERY ZONE - Stendas F1.2 (Salė)

Adresas: Brīvības street 214b, Riga, LV-1039, Latvija / Latvia

Tel.: +37065675919

El.paštas: gediminas.matas@bajtel.lv

Svetainė: https://eleme.lt/lt/search?q=hyperice

Hyperice is a technology company with a huge mission - to help everyone on earth move and live better. For over a decade Hyperice has been leading a global movement in recovery and wellness, specializing in massage (Hypervolt line of guns), dynamic air compression (Normatec line for legs), vibration (Vyper and Hypersphere lines), thermal technology (Venom line) and contrast therapy (Hyperice X). The main benefits of using Hyperice: muscle relaxation, warming, flexibility, faster recovery, tension and stress relief. Take a chance! -20% discount for the entire assortment from 2024.02.23 2024.02.25. For B2B cooperation please contact: gediminas.matas@bajtel.lv, mobile: +37065675919 AREA DISCOUNT %: Take a chance! -20% discount for the entire assortment from 2024.02.23 2024.02.25

KAUNO KLINIKŲ KRAUJO CENTRAS - Stendas G1.1 (0 aukšto galerija)

Adresas: Eivenių g. 2, Kaunas, LT-50161, Lithuania

Tel.: +37068707413

El.paštas: kraujo.centras.komunikacija@kaunoklinikos.lt

Svetainė:

Kraujo donorystė

LIETUVOS SPORTO UNIVERSITETAS - Stendas F1.6 (Salė)

Adresas: Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221, Lithuania

Tel.: +370 690 09940

El.paštas: komunikacija@lsu.lt

Svetainė: http://www.lsu.lt

REABILITACIJOS IR MASAŽO CENTRAS - Stendas F1.3 (Salė)

Adresas: Partizanų 216-77, Vilnius, 50319, Lithuania

Tel.: +370(655)35-010

El.paštas: mascentras@gmail.com

Svetainė: www.masazocentras.com

Nemokami trumpi masažai ir konsultacijos parodos lankytojams. Parodos lankytojams kūno raumenų būklės įvertinimas nemokamas. Dovanų kuponai masažams su 20% nuolaida.

S.JUŠKIENĖS ĮM. VIRGUPYS DVASINĖS IR FIZINĖS GEROVĖS CENTRAS - Stendas D2.6 (Salė)

Adresas: NE, Kaunas, 46426, Lithuania

Tel.: +370+86(866)8501-___

El.paštas: skirmutejuskiene@yahoo.com

Svetainė:

Sveikatinimo paslaugos ir sveikatos stiprinimo programa-individualiai Konsultacijos ir diagnostika Procedūros Gydomasis ekologiškas Skausmą slopinantis kremas Kremas sveikai odai , raukšlėms ir randams mažinti -sukūriau pati Vaistažoliniai mišiniai - Alternatyvioji kinų ir papildomoji integralioji medicina

SYNLAB LIETUVA UAB - Stendas D2.2 (Salė)

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15,, Vilnius, LT-08221, Lithuania

Tel.: +370(685)39-801

El.paštas: LT.info@synlab.com

Svetainė: https://www.synlab.lt/

„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja.Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas ir atlieka virš 5 000 skirtingų tyrimų.SYNLAB Lietuva siekia ugdyti žmonių (ir visuomenės) savimonę, rūpintis sveikata, teikti patikimas, saugias medicinos diagnostikos paslaugas, klientui patogiu laiku.

Accordion Panel

Adresas: Molėtų g. 16, D. Riešė, Vilniaus r., D. Riešė, LT-14260, Lithuania

Tel.: +370(681)08-316

El.paštas: ruta@domusnaturae.com

Svetainė:

Vitaminai ir maisto papildai , sveikatos ir grožio priemonės.

Accordion Panel

Adresas: Smiltynės g. 7, Tvarkiškių k., Kauno r., Kauno r., 53285, Lithuania

Tel.: +370(694)40-099

El.paštas: info@kaunohospisas.lt

Svetainė: www.kaunohospisas.lt

VšĮ „Kauno hospiso namai” – tai NEMOKAMA paliatyvi pagalba sunkiai sergantiems nebepagydoma liga mirštantiems pacientams bei jų artimiesiems jų pačių namuose Kaune ir Kauno rajone.Susitikime parodoje ir pasikalbėkime, kaip galite gauti mūsų paslaugas ir kokios galimybės prisijungti prie mūsų komandos bei apie galimybes savanoriauti. Mūsų komanda pasirengusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Parodos metu konsultuos šie specialistai: Bendrosios praktikos slaugytoja Drasutė Urbanavičienė Kineziterapeutė Rasa Diškevičienė Gydytoja Dovilė Tikniūtė Psichologė Aušra Bradauskaitė Socialinė darbuotoja Karolina Baltrušaitytė Savanorių koordinatorius Tomas Zujus Direktorės pavaduotoja Paula Kvederytė Direktorė Kristina KraskoPranešimą skaitys VšĮ „Kauno hospiso namai“ psichologė Aušra Bradauskaitė aktualizuojanti mirštančio paciento bei artimųjų poreikius bei pagalbos būdus.

ALLIART, MB - Stendas D2.7 (Salė)

Adresas: V. Pietario 3, Vilnius, 03122, Lithuania

Tel.: +370(686)06-888

El.paštas: alliart.corden@gmail.com

Svetainė: www.corden.lt

1. CORDEN – treniruoklis, skirtas giliesiems nugaros raumenims. Šis treniruoklis realizuoja visus keturis manualinės terapijos principus: tempimą, atpalaidavimą, mobilizaciją ir stabilizaciją. Jis priskiriamas gravitacinės terapijos (Trigger Point) prietaisams, nes veikimas pagrįstas paties žmogaus kūno svoriu. Treniruoklis naudojamas, siekiant per trumpą laiką sumažinti ir pašalinti raumenų spazmus ir nugaros giliųjų raumenų įsitempimą, traumų profilaktikai ir kaip labai efektyvi priemonė reabilitacijai po intensyvių fizinių apkrovų ir traumų. Mūsų produktas registruotas kaip prekinio ženklo CORDENTM modifikacija CORDEN YOGA (joga, wellness, pilatesas, medicina, sportas, fitnesas) su atitinkamomis naudojimosi instrukcijomis. Jis užpatentuotas ES ir kitose pasaulio šalyse (Šveicarijoje, JAV, Rusijoje, Kinijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Meksikoje).2. Vinių lenta (Sadhu Lenta) tai...Priemonė, padedanti tyrinėti savo dvasią ir gydyti kūną. Visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu instrumentas, atskleidžiantis savo įtampas, išreiškiantis būsenas.Sadhu lenta – tai visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu praktika, didinanti kūno ir proto lankstumą, padedanti tyrinėti dvasią, gydant fizinę plotmę, protą, energiją. Neuroninių jungčių formavimas pagal jūsų ketinimą.Ši praktika yra labai naudinga organizmui. Jį naudodami stiprinate imuninę sistemą, atnaujinate nervų sistemą, didinate organizmo lankstumą. Taip pat padeda pašalinti toksinus, gerina regėjimą, paruošia protą ir kūną bet kokiai treniruoteiPo užsiėmimų pajusite viso organizmo energetinį įtraukimą. Didėja energingumas ir pasitikėjimas savimi, savigarba ir nuotaika, stiprėja valia ir išsivalo suvokimas. Jo pagalba jūs sąmoningai dirbate su charakteriu, lavinate kryptingumą, kovojate su baimėmis (taip pat ir skausmu), kuriate nuotaiką savo norų išsipildymui.Visa tai pagerina bendrą tiek fizinę, tiek psichinę būklę. Išsiskyrusi teigiama energija padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.3. SVEIKATAI. GROŽIUI. ŠVARAI. "Dr.Probio" produktų linija įkvėpta gamtos. Didžiuodamiesi galime teigti, kad odos priežiūros ir valymo priemonės yra vienos tyriausių ir saugiausių pasaulyje. Jos sukurtos laboratorijoje iš aukštos kokybės, natūralios kilmės, ekologiškų žaliavų, yra praturtintos 100% natūraliais gyvybinias probiotikais. Produktai atitinka aukščiausius kokybės, saugumo, ekologiškumo, efektyvumo ir ekonomiškumo standartus.

BIOK LABORATORIJA UAB - Stendas B1.4 (Salė)

Adresas: Ukmergės g. 451, Klevinė, Vilnius, 14199, Lithuania

Tel.: +370+86(162)8484-___

El.paštas: igle.janioniene@bioklab.com

Svetainė:

Ecodenta, Kilig ir/ar Margarita kosmetika

DOROTA SKINDER - Stendas A1.13 (Salė)

Adresas: Architektų g., Vilnius, 108863, Lithuania

Tel.: +370(658)44-411

El.paštas: dorvita88@gmail.com

Svetainė:

Grožio medicinos pasiūlymas. Colway International papildai bei kosmetika su liofilizuotu kolagenu.

HERBA HUMANA, UAB - Stendas B1.7 (Salė)

Adresas: Konstitucijos pr. 9-123, Vilnius, Vilnius, LT-09308, Lithuania

Tel.: +37068777882

El.paštas: daiva@herba.lt

Svetainė:

Pristysime mūsų atstovaujamų kosmetikos brendų URIAGE ir APIVITA naujienas, burnos higienos priemonių gamintojo TePe naujienas, pakonsultuosime klientus, dalisinsime mėginėlius.

LEVANDŲ ŪKIS, MB - Stendas D1.6 (Salė)

Adresas: Mockūnų k. Dvaro g. 10, Biržų raj., 41323, Lithuania

Tel.: +37068738636

El.paštas: info@levanduukis.lt

Svetainė: www.levanduukis.lt

MEDICATA FILIA UAB - Stendas D1.10 (Salė)

Adresas: Žarijų g. 2B, Vilnius, Vilniaus m. sav., Vilnius, 02300, Lithuania

Tel.: +370(5)2-640-944

El.paštas: info@medicata.lt

Svetainė: www.medicata.lt

Savo vartotojams teikiame daugiau nei 60 skirtingų gaminių – vaistų, medicinos priemonių, maisto papildų ir kosmetikos priemonių su / iš Lietuvoje surenkamų bičių produktų bei savo jėgomis ekstrahuojamų gydomųjų, taip pat Lietuvoje auginamų bei surenkamų vaistažolių.

NATURUS UAB - Stendas D2.13 (Salė)

Adresas: S. Lozoraičio g. 31A, Šakių raj., 71286, Lithuania

Tel.: +37060874355

El.paštas: aida@jorus.lt

Svetainė: www.jorus.lt

CBD, CBN, CBG ekstraktai, kosmetika ir maistas iš kanapių bei moliūgų!

NEW NORDIC UAB - Stendas C2.1 (Salė)

Adresas: K. Donelaičio g. 62-506, Kaunas, 44248, Lithuania

Tel.: +370(37)222-023

El.paštas: info@newnordic.lt

Svetainė: www.newnordic.lt

Skandinavų kompanija „New Nordic“, sukaupusi daugiau nei 30-ies metų patirtį, gamina išskirtinius maisto papildus ir natūralią kosmetiką iš augalinių žaliavų. „New Nordic“ vertina visas žoleles, vaisius ir uogas, kurių galima rasti kiekviename, net ir labiausiai paslėptame, pasaulio kampelyje. Tai tikra magija, kai natūralūs ingredientai iš gamtos darniai sąveikauja su žmogaus organizmu ir suteikia nuostabios naudos sveikatai bei grožiui. Todėl specializuojamės novatoriškų ir efektyvių maisto papildų bei natūralios kosmetikos, pagrįstų moksliniais tyrimais, gamyboje. Atraskite ir išbandykite gamtos įkvėptus „New Nordic“ produktus.

PAS BOBUTĘ UAB - Stendas E1.8 (Salė)

Adresas: Padirsių g. 5, Šiauliai, 72684, Lithuania

Tel.: +370(646)69-916

El.paštas: Info@pasbobute.lt

Svetainė: https://www.pasbobute.lt

Pluoštinių kanapių produktai: 100% Natūrali kosmetika, CBD aliejai, prieskoniai, arbatos, papildai.

S.JUŠKIENĖS ĮM. VIRGUPYS DVASINĖS IR FIZINĖS GEROVĖS CENTRAS - Stendas D2.6 (Salė)

Adresas: NE, Kaunas, 46426, Lithuania

Tel.: +370+86(866)8501-___

El.paštas: skirmutejuskiene@yahoo.com

Svetainė:

Sveikatinimo paslaugos ir sveikatos stiprinimo programa-individualiai Konsultacijos ir diagnostika Procedūros Gydomasis ekologiškas Skausmą slopinantis kremas Kremas sveikai odai , raukšlėms ir randams mažinti -sukūriau pati Vaistažoliniai mišiniai - Alternatyvioji kinų ir papildomoji integralioji medicina

UAB SVEIKATOS HARMONIJA - Stendas A1.9 (Salė)

Adresas: Vilties 3, Alytus, Alytus, Lithuania

Tel.: +370(685)75-768

El.paštas: sveikatosharmonija@gmail.com

Svetainė: www.sveikatosharmonija.lt

Forever produktai - tai didžiausias pasaulyje veido ir kūno odos, asmens higienos produktų asortimentas, sukurtas alavijo žele pagrindu, natūrapatiniai Aloe Vera gėrimai bei maisto papildai grožiui, sveikatai ir gyvenimo kokybės gerinimui ir 100% natūralūs eteriniai aliejai mūsų kūno ir sielos harmonijai.

BIOK LABORATORIJA UAB - Stendas B1.4 (Salė)

Adresas: Ukmergės g. 451, Klevinė, Vilnius, 14199, Lithuania

Tel.: +370+86(162)8484-___

El.paštas: igle.janioniene@bioklab.com

Svetainė:

Ecodenta, Kilig ir/ar Margarita kosmetika

DOROTA SKINDER - Stendas A1.13 (Salė)

Adresas: Architektų g., Vilnius, 108863, Lithuania

Tel.: +370(658)44-411

El.paštas: dorvita88@gmail.com

Svetainė:

Grožio medicinos pasiūlymas. Colway International papildai bei kosmetika su liofilizuotu kolagenu.

EKO BANGA, MB - Stendas C2.10 (Salė)

Adresas: Taikos g. 8-66, Vilnius, 05254, Lithuania

Tel.: +370(687)13-336

El.paštas: enjolietuva@gmail.com

Svetainė: www.enjo.lt

Esame vieninteliai trijų distribucijų atstovai Lietuvoje. Mūsų produkcija: 1) Rankų darbo keramikinės lėkštutės-trintuvės iš Ispanijos www.trintuve.lt Aukščiausios kokybės baltasis molis su šamotu. Patikrinti ir sertifikuoti spalviniai pigmentai ir glazūros. Dekoratyvus ir modernus dizainas - puošmena Jūsų virtuvei. Draugiškos aplinkai. Galima plauti indaplovėje. Čia susitinka grožis ir funkcija Maisto gaminimo malonumas kiekvienoje virtuvėje su ryškių spalvų ir unikalių raštų keramikinėmis lėkštutėmis-trintuvėmis Greita-paprasta-saugu! Ant keramikinių lėkštučių-trintuvių galima lengvai ir greitai sutrinti daugybę ingredientų: Obuolys - kriaušė - braškė - bananas - čili - imbieras - česnakai - morkos - pomidorai - avokadai - kietasis sūris - šokoladas - citrina ir daug kitų… Galima plauti indaplovėje. 2) Ekologiški rankų darbo medvilnės gaminiai iš Lietuvos/Latvijos www.cottoncloud.lt 3) EKOLOGIŠKOS, 100% VEGANIŠKOS, VALYMO IR GROŽIO PRIEMONĖS iš Austrijos www.enjo.lt Prekių katalogas https://issuu.com/enjolietuva/docs/enjo_katalogelis_issuu Austrų gamintojas ENJO INTERNATIONAL GMBH www.enjo.com, jau nuo 1990 metų gamina ir platina savo produkciją į beveik 30 pasaulio šalių. Šios kompanijos produkcija prekiauja tokios šalys kaip JAV, Kanada, Australija, Japonija, N. Zelandija, Vokietija, Prancūzija, Italija, Austrija, Jungtinė Karalystė, visos Skandinavijos šalys ir kt. valstybės. Gaminami produktai: ekologiškos valymo pirštinės, šluostės, grindų, langų valymo, kūno bei veido priežiūros sistemos ir jų priedai. Priemonės yra daugkartinio naudojimo, ilgaamžės! Visi produktai pagaminti ir sertifikuoti pagal modernias, aplinką tausojančias technologijas, nereikalaujančias chemijos. Šiuos gaminius rekomenduoja naudoti žinomi pasauliniai prekiniai ženklai tokie kaip, "Toyota", "Hansgrohe" ir kt. Apie ENJO grožio priežiūros priemones, straipsnius rašo ir rekomendacijas dalina, tokie garsūs grožio ir mados žurnalai, kaip "ELLE", "VOGUE", "BAZAAR", "InStyle" ir kt. ENJO bendradarbiauja su Suomijos astmos ir alergijos asociacija, o tai reiškia, kad esame iš jų gavę 5 žvaigždučių DERMATEST sertifikatą. Mūsų grožio priemones gali naudoti asmenys turintys ir problematišką odą. Mūsų produktai sukurti: •tausoti aplinką; •saugoti savo ir artimųjų sveikatą; •saugoti gamtą; •taupyti laiką ir pinigus; •mūsų produktai neišbandomi su gyvūnais.

GROŽIO IR SVEIKATOS TARNYBA MB - Stendas B1.11 (Salė)

Adresas: Vingio g. 27, Dauparų k., Klaipėdos raj., 96169, Lithuania

Tel.: +370(630)86-000

El.paštas: daiva.useliene@gmail.com

Svetainė: www.groziost.lt

MB Grožio ir sveikatos tarnyba grožio profesionalams ir klientams pristatys išskirtinę (3 patentai) Inverness Med (JAV) auskarų vėrimo sistemą. Tai ne tik auskarų vėrimo prietaisai, bet ir didelė medicininio metalo (chirurginio plieno, titano, niobio), skirtingų modelių (vaikams ir suaugusiems) juvelyrinės klasės auskarų su unikaliu patentuotu užsegimu pasiūla. Parodos metu šią sistemą bus galima pamatyti, išbandyti, įsigyti, taip pat konsultuotis apie mokymų, tiekimo ir bendradarbiavimo galimybes. Klientai gales įsigyti BIOJOUX (Italija) medicininio metalo hipoalerginius papuošalus – auskarus, apyrankes vaikams ir suaugusiems.

NATURUS UAB - Stendas D2.13 (Salė)

Adresas: S. Lozoraičio g. 31A, Šakių raj., 71286, Lithuania

Tel.: +37060874355

El.paštas: aida@jorus.lt

Svetainė: www.jorus.lt

CBD, CBN, CBG ekstraktai, kosmetika ir maistas iš kanapių bei moliūgų!

Accordion Panel

Adresas: Molėtų g. 16, D. Riešė, Vilniaus r., D. Riešė, LT-14260, Lithuania

Tel.: +370(681)08-316

El.paštas: ruta@domusnaturae.com

Svetainė:

Vitaminai ir maisto papildai , sveikatos ir grožio priemonės.

BASA PĖDA BAREFOOT - Stendas F2.3 (Salė)

Adresas: Draugystes g. 7C-6, Kaunas, LT-51279, Lithuania

Tel.: +370(622)00-174

El.paštas: mbbasu@outlook.com

Svetainė:

www.basapeda.eu

COMPENSA LIFE VIENNA INSURANCE GRUOP SE LIETUVOS FILIALAS - Stendas D2.3 (Salė)

Adresas: Savanorių pr. 321C, 7 AUKŠTAS, Kaunas, 49475, Lithuania

Tel.: +370(686)86-462

El.paštas: danute.bespaloviene@fk.compensalife.lt

Svetainė:

Gyvybės draudimas,investavimas,taupymas

EGORA UAB - Stendas C1.7 (Salė)

Adresas: Rudmenos 5 -14, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(656)27-727

El.paštas: info@egora.lt

Svetainė: grasschemija.lt

Aukštos kokybės buitinė, automobilinė ir profesionali chemija, kuria aprūpiname valymo įmones, mažmeninės prekybos ir tinklų parduotuves, pramonės įmones, automobilių plovyklas.

EKO BANGA, MB - Stendas C2.10 (Salė)

Adresas: Taikos g. 8-66, Vilnius, 05254, Lithuania

Tel.: +370(687)13-336

El.paštas: enjolietuva@gmail.com

Svetainė: www.enjo.lt

Esame vieninteliai trijų distribucijų atstovai Lietuvoje. Mūsų produkcija: 1) Rankų darbo keramikinės lėkštutės-trintuvės iš Ispanijos www.trintuve.lt Aukščiausios kokybės baltasis molis su šamotu. Patikrinti ir sertifikuoti spalviniai pigmentai ir glazūros. Dekoratyvus ir modernus dizainas - puošmena Jūsų virtuvei. Draugiškos aplinkai. Galima plauti indaplovėje. Čia susitinka grožis ir funkcija Maisto gaminimo malonumas kiekvienoje virtuvėje su ryškių spalvų ir unikalių raštų keramikinėmis lėkštutėmis-trintuvėmis Greita-paprasta-saugu! Ant keramikinių lėkštučių-trintuvių galima lengvai ir greitai sutrinti daugybę ingredientų: Obuolys - kriaušė - braškė - bananas - čili - imbieras - česnakai - morkos - pomidorai - avokadai - kietasis sūris - šokoladas - citrina ir daug kitų… Galima plauti indaplovėje. 2) Ekologiški rankų darbo medvilnės gaminiai iš Lietuvos/Latvijos www.cottoncloud.lt 3) EKOLOGIŠKOS, 100% VEGANIŠKOS, VALYMO IR GROŽIO PRIEMONĖS iš Austrijos www.enjo.lt Prekių katalogas https://issuu.com/enjolietuva/docs/enjo_katalogelis_issuu Austrų gamintojas ENJO INTERNATIONAL GMBH www.enjo.com, jau nuo 1990 metų gamina ir platina savo produkciją į beveik 30 pasaulio šalių. Šios kompanijos produkcija prekiauja tokios šalys kaip JAV, Kanada, Australija, Japonija, N. Zelandija, Vokietija, Prancūzija, Italija, Austrija, Jungtinė Karalystė, visos Skandinavijos šalys ir kt. valstybės. Gaminami produktai: ekologiškos valymo pirštinės, šluostės, grindų, langų valymo, kūno bei veido priežiūros sistemos ir jų priedai. Priemonės yra daugkartinio naudojimo, ilgaamžės! Visi produktai pagaminti ir sertifikuoti pagal modernias, aplinką tausojančias technologijas, nereikalaujančias chemijos. Šiuos gaminius rekomenduoja naudoti žinomi pasauliniai prekiniai ženklai tokie kaip, "Toyota", "Hansgrohe" ir kt. Apie ENJO grožio priežiūros priemones, straipsnius rašo ir rekomendacijas dalina, tokie garsūs grožio ir mados žurnalai, kaip "ELLE", "VOGUE", "BAZAAR", "InStyle" ir kt. ENJO bendradarbiauja su Suomijos astmos ir alergijos asociacija, o tai reiškia, kad esame iš jų gavę 5 žvaigždučių DERMATEST sertifikatą. Mūsų grožio priemones gali naudoti asmenys turintys ir problematišką odą. Mūsų produktai sukurti: •tausoti aplinką; •saugoti savo ir artimųjų sveikatą; •saugoti gamtą; •taupyti laiką ir pinigus; •mūsų produktai neišbandomi su gyvūnais.

GYVO ŽALIO, ASOCIACIJA - Stendas E2.18 (Salė)

Adresas: Vėjo g. 12-2, Ginduliai, Klaipėdos r., LT-91276, Lithuania

Tel.: +370(630)67-800

El.paštas: info.gyvozalio@gmail.com

Svetainė: www.gyvozalio.com

Atraskite gydomuosius miškus mūsų parodos stende - sužinokite daugiau apie miško terapijos praktikas ir gydomąjį miško poveikį psichinei ir fizinei sveikatai. Pristatysime Jums artėjantį pasaulinį mokslinį kongresą „Miškai ir jų poveikis sveikatai“ bei pirmąsias Lietuvoje Sveikatos mokslų universiteto gamtos ir miško terapijos studijas.

GRETOS KONDITERIJA - Stendas E2.8 (Salė)

Adresas: jovarų g 1-7 pilviškiai, Pilviškiai, 70485, Lithuania

Tel.: +370(650)06-813

El.paštas: gmelnikaite@gmail.com

Svetainė: https://www.facebook.com/search/top?q=gretos%20konditerija

Home made bread shiitake musrooms, juices, hemp production cofee

KAUNO MOTERŲ LINIJA - Stendas F2.4.1 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(676)36-923

El.paštas: giedre@moterulinija.lt

Svetainė:

Kauno moterų linija teikia psichosocialines paslaugas moterims ir jų šeimos nariams, nuolat kviečiame naujus savanorius prisijungti prie organizacijos projekte Pagalbos moterims linija, kur jau 20 metų savanoriai teikia emocinę - psichologinę paramą telefonu ir internetu, padeda įveikti krizes ir vykdyti smurto, savižudybių prevenciją .

KAUNO TERITORINĖ LIGONIŲ KASA - Stendas E1.2 (salė)

Adresas: Aukštaičių g. 10, Kaunas, LT44147, Lithuania

Tel.: +370(37)208-846

El.paštas: laura.gustaite-gedviliene@vlk.lt

Svetainė: https://ligoniukasa.lrv.lt/

Privalomojo sveikatos draudimo garantijos

KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO - Stendas D2.5.1 (Salė)

Adresas: LAISVĖS pr.60-1107, Vilnius, LT-05120, Lithuania

Tel.: +370(640)30-908

El.paštas: alma@almamedia.lt

Svetainė:

KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO Vienintelis tarptautinę patirtį turintis sveikatos žurnalas, kuriame visa publikuojama medžiaga paremta nepriklausomais moksliniais tyrimais ir atradimais pasaulyje. Jis išleidžiamas 6 kartus per metus, o teminiai specialieji leidimai – 4 kartus per metus Leidejas: SIA Leidykla "Rīgas Viļņi" Vyriausioji redaktore Lilija Ķīkule Dēļ galimybiu skelbti reklama žurnale KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO kreipkites tel. + 370 640 30908, el.paštu alma@almamedia.lt

MERCIS MB - Stendas E2.16 (Salė)

Adresas: Panevėžio g.8c-2, Šiauliai, 76139, Lithuania

Tel.: +370+86(775)2791-___

El.paštas: viamercis@gmail.com

Svetainė:

Nepasterizuoto pieno sūriai. Natūralaus brandinimo, tik prieskoniuotos alyvuogės

MILIJONAS SKONIŲ MB - Stendas D1.8 (Salė)

Adresas: Vingio g. 57, Drąseikių km, Kauno raj., 54428, Lithuania

Tel.: +370(678)87-287

El.paštas: tereseviciene.asta@gmail.com

Svetainė: www.dreamfood.lt

Sveikatos eliksyras - Imbierinis shotas (su ciberžolės šaknų sultimis ) - tai grynas, natūralus, be jokių priedų gaminys, stiprinantis organizmą visapusiškai. Natūralūs, be jokių priedų Raw vaisių lakštukai- tai trintos vaisių, vaisių uogų masės gaminys, skirtas kiekvienam - nuo 1metukų vaiko, iki senolio . Visiems, kuriems svarbu sveika mityba, patogumas ir nuostabus skonis. Tai puiki saldumynų alternatyva. Tinka alergiškiems glitimui žmonėms, nevartojantiems cukraus ar saldiklių - tai visiškai be jokių priedų gaminys. Marinuotos alyvuogės- mūsų žaliavos premium klasės, alyvuogės specialiai atrinktos ypatingai aukštos kokybės , gamybos procese nenaudojame jokių priedų, acto ar kitų konservantų. Taigi mūsų kuriami skoniai labai gurmaniški, o kokybė tinka bet išrankiausiems.

MUZIKINIAI PROJEKTAI VŠĮ - Stendas D2.1 (Salė)

Adresas: Sportininkų 24-34, Klaipėda, LT-92262, Lithuania

Tel.: +370(600)00-370

El.paštas: pastas@grock.lt

Svetainė:

Muzikos terapija. Muzikos instrumentai, muzikinės programos emocinei gerovei.

OMETA UAB - Stendas E1.10 (Salė)

Adresas: Žagienio g. 12, Panevėžys, 36209, Lithuania

Tel.: +370(45)586-661

El.paštas: info@ometa.lt

Svetainė: https://www.ometa.lt/

Hiperbarinė deguonies kamera – jūsų galimybė į geresnę savijautą.Hiperbarinė terapija (HBOT) yra medicininė procedūra, kurios metu paciento organizmas prisotinamas deguonimi aukštu slėgiu uždaroje kameroje. Tokiu būdų pagerinama kraujo apytaka, skatinama audinių regeneracija. Šis inovatyvus sprendimas gali būti naudingas sportininkams, žmonėms, kenčiantiems nuo įvairių ligų, ar tiesiog tiems, kurie siekia gerinti savo bendrą sveikatą.Ženkite į pasaulį, kuriame deguonis tampa galinga atgaivinimo priemonė. Hiperbarinė deguonies kamera yra kruopščiai suprojektuota taip, kad joje būtų sukurta slėginė (iki 1.3 ATA) aplinka, leidžianti jūsų organizmui pasisavinti didesnį deguonies kiekį. Visa išsami informacija: https://irsauna.eu/lt/InfraSauna/hiperbarine-deguonies-kamera/

UAB AUDIOMEDIKA - Stendas C1.6 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(620)33-338

El.paštas: info@audiomedika.lt

Svetainė:

Klausos aparatai ir girdimumą gerinančios priemonės. Audiomedika yra autorizuotas Oticon ir Philips Hearing Solutions atstovas Lietuvoje. Visoje Lietuvoje esantys klausos centrai, kuriuose galima išsitirti savo klausą. Centruose bei e. parduotuvėje yra galimybė įsigyti tinkamiausią įausinį ar užausinį klausos aparatą, ir susigrąžinti spalvingą garsų pasaulį.

AMI SPRENDIMAI UAB - Stendas E2.3 (Salė)

Adresas: Laisvės pr. 77b, Vilnius, 06122, Lithuania

Tel.: +370(5)2-375-675

El.paštas: info@amis.lt

Svetainė:

VelusJet Plus Professional - sauso hidromasažo lova. BTL HIL Aukšto intensyvumo lazeris su robotizuota skenavimo sistema

BALTINVA UAB - Stendas C2.2 (Salė)

Adresas: J. Naujalio g. 2, Kaunas, 47181, Lithuania

Tel.: +370(657)83-344

El.paštas: ernestas@baltinva.lt

Svetainė: www.baltinva.lt

OXYHELP Hiperbarinė deguonies terapija - 100 % prisotintas papildomas deguonis, tiekiamas esant aukštesniam atmosferos slėgiui, padidina ir pagerina deguonies tiekimą į kraują ir visus kūno audinius. Hiperbarinė deguonies terapija sukelia kontroliuojamą reaktyviųjų deguonies rūšių (ROS) išsiskyrimą pažeistuose ir užkrėstuose audiniuose. Terapija tinka: • Plastinėje ir ortopedinėje chirurgijoje: pooperacinėje reabilitacijoje, patinimų regresijai, regeneracijos stimuliavimui, kaulų žaizdų gijimo skatinimui ir gerinimui. • Bendroje chirurgijoje: pooperacinių infekcijų, radikalių audinių pažeidimų, nudegimų, traumų, lūžių gydymui. • Neurochirurgijoje ir neurologijoje: Alzheimerio simptomų, raumenų paralyžiaus, galvos skausmų ir migrenos gydymui. Autizmo simptomų švelninimui bei šizofrenijos niveliavimui. • Terapijai: astmos, bronchito, plaučių uždegimo, apsinuodijimo dujomis, cerebrinio infarkto padarinių, aterosklerozės, cukrinio diabeto, širdies išemijos ir po insultinių komplikacijų gydymui. Kraujo išsiliejimų smegenyse komplikacijų mažinimui. • Dermatologijoje: spuogų, herpes, veido ir kūno odos priežiūrai. • Oftalmologijoje: diabetinio renito ir ragenos uždegimo gydymui. • Reabilitacijai: sporto medicinoje, aviacijoje, povandeniniame nardyme ir t.t.

LITFAS - Stendas C1.10 (Salė)

Adresas: Vytauto str. 6, Jonava, Lithuania

Tel.: +37061426652

El.paštas: mindaugas@litfas.lt

Svetainė: www.vaistas.lt

www.vaistas.lt

MICROLIFE UAB - Stendas C2.9 (Salė)

Adresas: P.Lukšio 32, Vilnius, 08222, Lithuania

Tel.: +370(614)77-191

El.paštas: darius.milkevicius@microlife.lt

Svetainė:

Microlife yra lyderiaujanti tarptautinė kompanija, dirbanti medicinos diagnostikos prietaisų, skirtų namų ir instituciniam naudojimui, kūrimo ir gamybos srityje. Mūsų produktai ir paslaugos įgalina žmones stebėti savo sveikatą ir ja rūpintis. Mūsų produktuose nėra aplinkai pavojingų medžiagų.Mūsų pagrindinės produktų kategorijos yra kraujospūdžio matavimo, temperatųros matavimo bei inhaliacijų terapijos prietaisai. Mes siekiame aukščiausios kokybės, preciziškumo ir patikimumo. Mes kuriame technologijas, naudingas Jūsų sveikatai. Mes apibrėžiame kokybės stadartą taip pat griežtai, kaip ir profesionalioje sveikatos technikoje. Norime būti naudingi žmonėms viso jų gyvenimo bėgyje. Mūsų produktai aprobuoti naudojimui sveikatos priežiūros įstaigose. Jie yra fiziškai atsparūs, o tuo pačiu ir labai paprasti naudotis.

RINGITAS UAB - Stendas D1.4 (Salė)

Adresas: Rietavo g., 8, Kaunas, 48258, Lithuania

Tel.: +370655302

El.paštas: laimis@ringitas.lt

Svetainė: www.ringitas.lt

Pristatome vieną iš žinomiausių Italijos prekės ženklą "PIC Solution". Jau daugiau nei 50 metų gamina prekes, skirtas sveikatos priežiūrai. Išsiskiria savo „Made-in-Italy“ kompetencija, todėl didžiuojamės galėdami atstovauti Lietuvoje šiam tarptautiniu mastu žinomam prekės ženklui. Jų vizija: rūpintis milijonų žmonių sveikata, spręsti jų dideles ir mažas problemas lengviausiu ir patogiausiu būdu. Pavyzdžiui, jie išrado vienkartinį „be skausmo“ švirkštą, kuris tapo ikona – ir tai buvo tik pirmasis „Indolor® Experience“ tyrimo žingsnis, siekiant, kad injekcijos visada būtų greitesnės ir mažiau skausmingos. Šiandien, dėl puikių, nuolat atnaujinamų techninių sprendimų, "PIC Solution" žinios nuolat auga. Savo laboratorijose kuria pažangiausius prietaisus, kurie pagerina kvėpavimo takų sveikatą, palengvina bet kokio tipo žaizdų gijimą ir leidžia lanksčiau valdyti tokias ligas kaip aukštas kraujospūdis ir diabetas. Platus ir įvairus "PIC Solution" gaminių asortimentas atitinka nuolat besikeičiančios visuomenės poreikius, kurie vis labiau suvokia sveikatos ir gerovės svarbą. Kiekvienas „Pic“ prietaisas yra daugiau nei kraujospūdžio matuoklis, inhaliatorius, termometras ar pleistras. Tai paprastas būdas parodyti jums rūpestį, kaip ir paklausti „Kaip jautiesi?“. Raskite jums tinkamą „Pic“ sprendimą vaistinėje.

AGNI PROJEKTAI UAB - Stendas C1.11 (Salė)

Adresas: Vilkpedės g. 7-87, Vilnius, 09130, Lithuania

Tel.: +370(619)63-001

El.paštas: inga@agni.lt

Svetainė: www.AGNI.lt

Raypath eko namu priežiuros priemones ir kiti sumanūs AGNI atradimai šeimai.

AINDRA UAB - Stendas E2.5 (Salė)

Adresas: Liepų g. 5-41, Ignalina, 30103, Lithuania

Tel.: +370(652)95-765

El.paštas: arunas@aindra.lt

Svetainė: radiusdent.lt

Ekologiškos burnos ir asmens higienos priemonės.

BIOK LABORATORIJA UAB - Stendas B1.4 (Salė)

Adresas: Ukmergės g. 451, Klevinė, Vilnius, 14199, Lithuania

Tel.: +370+86(162)8484-___

El.paštas: igle.janioniene@bioklab.com

Svetainė:

Ecodenta, Kilig ir/ar Margarita kosmetika

DIPRAS UAB - Stendas E1.6.1 (Salė)

Adresas: Vilnius, Lithuania

Tel.: +370(659)67-030

El.paštas: info@dipras.lt

Svetainė:

Unikalūs, ypač efektyvūs, Japonijoje sukurti jonizuojantys dantų šepetėliai IONICKISS. Apnašas pašalina geriau, dantų švara išlieka ilgiau. Nebūtina naudoti dantų pastą.

DOROTA SKINDER - Stendas A1.13 (Salė)

Adresas: Architektų g., Vilnius, 108863, Lithuania

Tel.: +370(658)44-411

El.paštas: dorvita88@gmail.com

Svetainė:

Grožio medicinos pasiūlymas. Colway International papildai bei kosmetika su liofilizuotu kolagenu.

HERBA HUMANA, UAB - Stendas B1.7 (Salė)

Adresas: Konstitucijos pr. 9-123, Vilnius, Vilnius, LT-09308, Lithuania

Tel.: +37068777882

El.paštas: daiva@herba.lt

Svetainė:

Pristysime mūsų atstovaujamų kosmetikos brendų URIAGE ir APIVITA naujienas, burnos higienos priemonių gamintojo TePe naujienas, pakonsultuosime klientus, dalisinsime mėginėlius.

KERMETA&CO UAB - Stendas D2.4 (Salė)

Adresas: Vasario 16osios g., Vilnius, 01106, Lithuania

Tel.: +370(686)54-410

El.paštas: info@smilebar.lt

Svetainė: www.smilebar.lt

Kosmetika dantų priežiūrai.

KĘSTUTIS DRAKŠAS - Stendas D1.9 (Salė)

Adresas: Sirvintu 2 takas 14 a, Kaunas, 44102, Lithuania

Tel.: +37068537993

El.paštas: draksask@gmail.com

Svetainė:

Sveikos gyvensenos prekes

NEVELMĖ UAB - Stendas A1.6 (Salė)

Adresas: Ligoninės g.6-3A, Alytus, 63170, Lithuania

Tel.: +370(674)52-246

El.paštas: info@apatite.lt

Svetainė: www.apatite.lt

Arabiški kvepalai, aliejiniai kvepalai, burnos higienos prekės.

UAB GURMENA - Stendas E1.9 (Salė)

Adresas: A. Juozapavičiaus pr 27, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(685)48-007

El.paštas: piuma@piuma.lt

Svetainė: www.piuma.lt

PIUMA - tvarios burnos priežiūros priemonės

ORTOPEDIJOS CENTRAS, UAB - Stendas D1.1 (Salė)

Adresas: Kalvarijų g. 62, Vilnius, 09304, Lithuania

Tel.: +370(5)2-733-402

El.paštas: igne.jukneviciute@orto.lt

Svetainė: www.e-orto.lt ir www.orto.lt

Ortopedijos Centras asortimente platus ortopedinių priemonių pasirinkimas, skirtų gerinti judėjimo galimybes ir gyvenimo kokybę. Tai apima ortopedinius įtvarus, kompresines kojines ir rankoves, ramentus ir lazdeles bei ortopedinę avalyne. Ortopedijos Centre taip pat rasite priemonių masažui, sportui, pagalbines reabilitacijos ir kitas slaugos priemonės, kurios padeda palaikyti sveikatą bei komfortą kasdieniniame gyvenime. Ortopedijos Centras teikiamos paslaugos ir prekių asortimentas yra orientuoti į individualius poreikius ir suteikia galimybę klientams rasti tinkamiausią sprendimą savo sveikatos poreikiams ir gyvenimo kokybei pagerinti.

SIROWA VILNIUS UAB - Stendas D2.5 (Salė)

Adresas: Eišiškių pl. 8A,, Vilnius, 02184, Lithuania

Tel.: +370(5)2-394-150

El.paštas: sirowa@sirowa.lt

Svetainė:

„Pulsaar Active“ - movos ir įtvarai aktyviam judėjimui ir atsistatymui.Patogūs ir elastingi gaminiai stabilizuoja, suteikia komforto pojūtį ir netrukdo kasdienių judesių laisvei.„Pulsaar Active“ gaminiai gaminami iš trimatės struktūros audinio, tad prisitaiko prie kūno išlinkių ir puikiai atitinka žmogaus anatomiją."Infra Reflect" technologija: audinyje esantys mineralai, germanis ir anglis, veikia kaip natūralus laidininkas – organizmo skleidžiamą ilgųjų infraraudonųjų spindulių energiją gali panaudoti kūno temperatūrai didinti ir vietinei kraujotakai skatinti. Tai gali padėti mažinti skausmą ir pagreitinti atsistatymą."Pulsaar Active" gaminiai yra medicinos priemonės. „Pulsaar active“ gaminių galima įsigyti vaistinėse, internetinėse vaistinėse bei specializuotose parduotuvėse.

ALLIART, MB - Stendas D2.7 (Salė)

Adresas: V. Pietario 3, Vilnius, 03122, Lithuania

Tel.: +370(686)06-888

El.paštas: alliart.corden@gmail.com

Svetainė: www.corden.lt

1. CORDEN – treniruoklis, skirtas giliesiems nugaros raumenims. Šis treniruoklis realizuoja visus keturis manualinės terapijos principus: tempimą, atpalaidavimą, mobilizaciją ir stabilizaciją. Jis priskiriamas gravitacinės terapijos (Trigger Point) prietaisams, nes veikimas pagrįstas paties žmogaus kūno svoriu. Treniruoklis naudojamas, siekiant per trumpą laiką sumažinti ir pašalinti raumenų spazmus ir nugaros giliųjų raumenų įsitempimą, traumų profilaktikai ir kaip labai efektyvi priemonė reabilitacijai po intensyvių fizinių apkrovų ir traumų. Mūsų produktas registruotas kaip prekinio ženklo CORDENTM modifikacija CORDEN YOGA (joga, wellness, pilatesas, medicina, sportas, fitnesas) su atitinkamomis naudojimosi instrukcijomis. Jis užpatentuotas ES ir kitose pasaulio šalyse (Šveicarijoje, JAV, Rusijoje, Kinijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Meksikoje).2. Vinių lenta (Sadhu Lenta) tai...Priemonė, padedanti tyrinėti savo dvasią ir gydyti kūną. Visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu instrumentas, atskleidžiantis savo įtampas, išreiškiantis būsenas.Sadhu lenta – tai visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu praktika, didinanti kūno ir proto lankstumą, padedanti tyrinėti dvasią, gydant fizinę plotmę, protą, energiją. Neuroninių jungčių formavimas pagal jūsų ketinimą.Ši praktika yra labai naudinga organizmui. Jį naudodami stiprinate imuninę sistemą, atnaujinate nervų sistemą, didinate organizmo lankstumą. Taip pat padeda pašalinti toksinus, gerina regėjimą, paruošia protą ir kūną bet kokiai treniruoteiPo užsiėmimų pajusite viso organizmo energetinį įtraukimą. Didėja energingumas ir pasitikėjimas savimi, savigarba ir nuotaika, stiprėja valia ir išsivalo suvokimas. Jo pagalba jūs sąmoningai dirbate su charakteriu, lavinate kryptingumą, kovojate su baimėmis (taip pat ir skausmu), kuriate nuotaiką savo norų išsipildymui.Visa tai pagerina bendrą tiek fizinę, tiek psichinę būklę. Išsiskyrusi teigiama energija padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.3. SVEIKATAI. GROŽIUI. ŠVARAI. "Dr.Probio" produktų linija įkvėpta gamtos. Didžiuodamiesi galime teigti, kad odos priežiūros ir valymo priemonės yra vienos tyriausių ir saugiausių pasaulyje. Jos sukurtos laboratorijoje iš aukštos kokybės, natūralios kilmės, ekologiškų žaliavų, yra praturtintos 100% natūraliais gyvybinias probiotikais. Produktai atitinka aukščiausius kokybės, saugumo, ekologiškumo, efektyvumo ir ekonomiškumo standartus.

HYPERICE RECOVERY ZONE - Stendas F1.2 (Salė)

Adresas: Brīvības street 214b, Riga, LV-1039, Latvija / Latvia

Tel.: +37065675919

El.paštas: gediminas.matas@bajtel.lv

Svetainė: https://eleme.lt/lt/search?q=hyperice

Hyperice is a technology company with a huge mission - to help everyone on earth move and live better. For over a decade Hyperice has been leading a global movement in recovery and wellness, specializing in massage (Hypervolt line of guns), dynamic air compression (Normatec line for legs), vibration (Vyper and Hypersphere lines), thermal technology (Venom line) and contrast therapy (Hyperice X). The main benefits of using Hyperice: muscle relaxation, warming, flexibility, faster recovery, tension and stress relief. Take a chance! -20% discount for the entire assortment from 2024.02.23 2024.02.25. For B2B cooperation please contact: gediminas.matas@bajtel.lv, mobile: +37065675919 AREA DISCOUNT %: Take a chance! -20% discount for the entire assortment from 2024.02.23 2024.02.25

REABILITACIJOS IR MASAŽO CENTRAS - Stendas F1.3 (Salė)

Adresas: Partizanų 216-77, Vilnius, 50319, Lithuania

Tel.: +370(655)35-010

El.paštas: mascentras@gmail.com

Svetainė: www.masazocentras.com

Nemokami trumpi masažai ir konsultacijos parodos lankytojams. Parodos lankytojams kūno raumenų būklės įvertinimas nemokamas. Dovanų kuponai masažams su 20% nuolaida.

ALLIART, MB - Stendas D2.7 (Salė)

Adresas: V. Pietario 3, Vilnius, 03122, Lithuania

Tel.: +370(686)06-888

El.paštas: alliart.corden@gmail.com

Svetainė: www.corden.lt

1. CORDEN – treniruoklis, skirtas giliesiems nugaros raumenims. Šis treniruoklis realizuoja visus keturis manualinės terapijos principus: tempimą, atpalaidavimą, mobilizaciją ir stabilizaciją. Jis priskiriamas gravitacinės terapijos (Trigger Point) prietaisams, nes veikimas pagrįstas paties žmogaus kūno svoriu. Treniruoklis naudojamas, siekiant per trumpą laiką sumažinti ir pašalinti raumenų spazmus ir nugaros giliųjų raumenų įsitempimą, traumų profilaktikai ir kaip labai efektyvi priemonė reabilitacijai po intensyvių fizinių apkrovų ir traumų. Mūsų produktas registruotas kaip prekinio ženklo CORDENTM modifikacija CORDEN YOGA (joga, wellness, pilatesas, medicina, sportas, fitnesas) su atitinkamomis naudojimosi instrukcijomis. Jis užpatentuotas ES ir kitose pasaulio šalyse (Šveicarijoje, JAV, Rusijoje, Kinijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Meksikoje).2. Vinių lenta (Sadhu Lenta) tai...Priemonė, padedanti tyrinėti savo dvasią ir gydyti kūną. Visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu instrumentas, atskleidžiantis savo įtampas, išreiškiantis būsenas.Sadhu lenta – tai visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu praktika, didinanti kūno ir proto lankstumą, padedanti tyrinėti dvasią, gydant fizinę plotmę, protą, energiją. Neuroninių jungčių formavimas pagal jūsų ketinimą.Ši praktika yra labai naudinga organizmui. Jį naudodami stiprinate imuninę sistemą, atnaujinate nervų sistemą, didinate organizmo lankstumą. Taip pat padeda pašalinti toksinus, gerina regėjimą, paruošia protą ir kūną bet kokiai treniruoteiPo užsiėmimų pajusite viso organizmo energetinį įtraukimą. Didėja energingumas ir pasitikėjimas savimi, savigarba ir nuotaika, stiprėja valia ir išsivalo suvokimas. Jo pagalba jūs sąmoningai dirbate su charakteriu, lavinate kryptingumą, kovojate su baimėmis (taip pat ir skausmu), kuriate nuotaiką savo norų išsipildymui.Visa tai pagerina bendrą tiek fizinę, tiek psichinę būklę. Išsiskyrusi teigiama energija padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.3. SVEIKATAI. GROŽIUI. ŠVARAI. "Dr.Probio" produktų linija įkvėpta gamtos. Didžiuodamiesi galime teigti, kad odos priežiūros ir valymo priemonės yra vienos tyriausių ir saugiausių pasaulyje. Jos sukurtos laboratorijoje iš aukštos kokybės, natūralios kilmės, ekologiškų žaliavų, yra praturtintos 100% natūraliais gyvybinias probiotikais. Produktai atitinka aukščiausius kokybės, saugumo, ekologiškumo, efektyvumo ir ekonomiškumo standartus.

DIRVINIENĖ RITA - Stendas F2.5.1 (Salė)

Adresas: Karžygių g. 2, Radviliškis, LT-78292, Lithuania

Tel.: +370860241716

El.paštas: dirviniene.rita@gmail.com

Svetainė:

DVARO KAVOS - Stendas E2.14 (Salė)

Adresas: Dvaro g. 5, Kultuvėnų k.,, Ukmergės r., 20265, Lithuania

Tel.: +370(604)27-991

El.paštas: info@dvarokavos.lt

Svetainė: www.dvarokavos.lt

„Dvaro kavos“ – penktus metus skaičiuojančios įmonės „Užupių manufaktūra“ prekinis ženklas, žymintis Lietuvoje skrudinamas itin aukštos kokybės bekofeines šaknų ir gilių kavas, vaistažolių arbatas ir jų prieskoninius mišinius. Rankų darbas, unikalios receptūros ir didelis dėmesys žaliavos kokybei, tvarios pakuotės – viskas tam, kad praeities žinios ir skoniai neliktų pamiršti, o taptų prasmingų šiuolaikinės kasdienos ritualų dalimi.

EBIKO UAB - Stendas C2.8 (Salė)

Adresas: Titnago g. 12, Vilnius, 02300, Lithuania

Tel.: +370(632)01-064

El.paštas: info@namiko.lt

Svetainė: www.namiko.lt

Fermentuoti natūralūs gėrimų koncentratai pripildyti gerosiomis bakterijomis

EZOTERINIS CENTRAS AUM - Stendas B2.13 (Salė)

Adresas: Kęstučio gt.83-11, Kaunas, 44299, Lithuania

Tel.: +370(686)52-078

El.paštas: aum@ezoterika.lt

Svetainė: www.ezoterika.lt

Ezoterinis centras AUM jau 25 metus subūręs sveika gyvensena, dvasiniai ieškojimais, alternatyviais arba ezoteriniais mokslais besidominčių žmonių bendruomenę. Turime didžiulę patirtį turinčius, geriausiais savo sričių specialistus ir įvairias priemones, skirtas sveikatos gerinimui, geros savijautos, įkvėpimo, dvasingumo radimui. Vyksta: Meditaciniai mokymai, seminarai, taro konsultacijos, astrologiniai mokymai, čakrų diagnostika, auros nuotraukos.

GRETOS KONDITERIJA - Stendas E2.8 (Salė)

Adresas: jovarų g 1-7 pilviškiai, Pilviškiai, 70485, Lithuania

Tel.: +370(650)06-813

El.paštas: gmelnikaite@gmail.com

Svetainė: https://www.facebook.com/search/top?q=gretos%20konditerija

Home made bread shiitake musrooms, juices, hemp production cofee

ISILA UAB - Stendas D1.6 (Salė)

Adresas: Pramonės pr. 73A-28, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(605)47-152

El.paštas: info@isila.lt

Svetainė:

Ypač tyras alyvuogių aliejus, balzaminis actas.

JOGA IR AJURVEDA - Stendas E2.15 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(686)43-967

El.paštas: geriausveikiau@gmail.com

Svetainė:

Sveikos gyvenseno leidiniai ir priemonės

KRISNAKAS MB - Stendas E2.12 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(656)88-994

El.paštas: krisnakas.prieskoniai@gmail.com

Svetainė:

Prieskonių mišiniai su šviežiu česnaku

KSEDA UAB - Stendas E2.1 (Salė)

Adresas: Ugnės g. 35, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370(655)77-448

El.paštas: donatas@kseda.lt

Svetainė: www.avizomanija.lt

AVIZO – Rūgštus sveikatos skonis! Tai vieninteliai ekologiški tokio tipo produktai, gaminami Lietuvoje. Produktai orientuoti į sveikatinimą, o ne skonių įvairovę. Jų sudėtyje yra milijardai naudingųjų žarnyno bakterijų (probiotikų), fermentų (ang.”enzymes”), skaidulų (prebiotikų), mikroelementų, vitaminų, polinesočiųjų ir amino rūgščių, taip pat beta-gliukano. AVIZO gerosios bakterijos yra veiksmingos prieš daugelį patogenų, tokių, kaip salmonella, esherichia coli, candida albicans ir kt. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad AVIZO raugas veikia žarnyno patogenus bakteriostatiškai, t.y. slopina jų dauginimąsi. Visi šie rezultatai – Latvijos Dobelės instituto, maisto technologijų mokslų daktarės Dr. Dalijos Seglinos, bei ilgametę patirtį turinčios maisto gamybos technologės Dalios Stabingienės darbo vaisiai. Dėka jų intensyvių bandymų, sudėties ir gamybos proceso tobulinimų, AVIZO tapo puikiai subalansuota terpė gerųjų bakterijų dauginimuisi, o bakterijų kolonijos visą produktų galiojimo laiką išlieka gyvos ir veiksmingos. AVIZO – puiki alternatyva probiotikams kapsulėse. Siūlome ilgalaikio vartojimo raugus, bei malonaus skonio fermentuotus avižų gėrimus.

KVALITETAS UAB - Stendas E2.6 (Salė)

Adresas: Tilto g. 25, Dotnuva, LT-58373, Lithuania

Tel.: +370(628)55-983

El.paštas: gintare@urbanfood.lt

Svetainė: https://www.urbanfood.lt/

Lietuvoje pagamintas natūralus super maistas - uogų, daržovių, žolelių ir sėklų milteliai bei jų mišiniai.

LITFAS - Stendas C1.10 (Salė)

Adresas: Vytauto str. 6, Jonava, Lithuania

Tel.: +37061426652

El.paštas: mindaugas@litfas.lt

Svetainė: www.vaistas.lt

www.vaistas.lt

MB PJAUNU GRYBĄ - Stendas F2.6 (Salė)

Adresas: Versmių g. 9K2, Klevinai, 14203, Lithuania

Tel.: +37067423915

El.paštas: uzsakymai@pjaunugryba.lt

Svetainė: https://pjaunugryba.lt

Švieži grybai, medicininiai grybų papildai.

MB STRAZDŲ ŽALIASIS AUKSAS - Stendas E1.1 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(615)61-359

El.paštas: egle@zaliasisauksas.lt

Svetainė:

Lietuvos šeimų ūkiuose užauginti, švieži maistinių kanapių produktai.

MB UNIKOR - Stendas F2.5 (Salė)

Adresas: Ežero g. 3A, Velžių k., Radviliškio r., Lietuva, LT-82218, Velžių kaimas, 50325, Lithuania

Tel.: +370(683)12-494

El.paštas: info@roundooze.eu

Svetainė: roundooze.eu

We represent a new type of nutritious snack in Europe, with different flavors.

MILIJONAS SKONIŲ MB - Stendas D1.8 (Salė)

Adresas: Vingio g. 57, Drąseikių km, Kauno raj., 54428, Lithuania

Tel.: +370(678)87-287

El.paštas: tereseviciene.asta@gmail.com

Svetainė: www.dreamfood.lt

Sveikatos eliksyras - Imbierinis shotas (su ciberžolės šaknų sultimis ) - tai grynas, natūralus, be jokių priedų gaminys, stiprinantis organizmą visapusiškai. Natūralūs, be jokių priedų Raw vaisių lakštukai- tai trintos vaisių, vaisių uogų masės gaminys, skirtas kiekvienam - nuo 1metukų vaiko, iki senolio . Visiems, kuriems svarbu sveika mityba, patogumas ir nuostabus skonis. Tai puiki saldumynų alternatyva. Tinka alergiškiems glitimui žmonėms, nevartojantiems cukraus ar saldiklių - tai visiškai be jokių priedų gaminys. Marinuotos alyvuogės- mūsų žaliavos premium klasės, alyvuogės specialiai atrinktos ypatingai aukštos kokybės , gamybos procese nenaudojame jokių priedų, acto ar kitų konservantų. Taigi mūsų kuriami skoniai labai gurmaniški, o kokybė tinka bet išrankiausiems.

NATURUS UAB - Stendas D2.13 (Salė)

Adresas: S. Lozoraičio g. 31A, Šakių raj., 71286, Lithuania

Tel.: +37060874355

El.paštas: aida@jorus.lt

Svetainė: www.jorus.lt

CBD, CBN, CBG ekstraktai, kosmetika ir maistas iš kanapių bei moliūgų!

OMEGA LT MB - Stendas E1.13 (Salė)

Adresas: Tilto g. 1, Stragnų II k., 96351, Lithuania

Tel.: +370(641)81-754

El.paštas: g.sebastjanovic@omegachips.com

Svetainė:

"Omegachips" - tai traškus užkandis su teigiamu užpildu. Mūsų produktai ne tik suteikia jums sotų ir skanių užkandžių, bet ir palieka jus patenkintus užsisakius sveikus maisto produktus!

PAS BOBUTĘ UAB - Stendas E1.8 (Salė)

Adresas: Padirsių g. 5, Šiauliai, 72684, Lithuania

Tel.: +370(646)69-916

El.paštas: Info@pasbobute.lt

Svetainė: https://www.pasbobute.lt

Pluoštinių kanapių produktai: 100% Natūrali kosmetika, CBD aliejai, prieskoniai, arbatos, papildai.

Accordion Panel

Adresas: Molėtų g. 16, D. Riešė, Vilniaus r., D. Riešė, LT-14260, Lithuania

Tel.: +370(681)08-316

El.paštas: ruta@domusnaturae.com

Svetainė:

Vitaminai ir maisto papildai , sveikatos ir grožio priemonės.

Accordion Panel

Adresas: Jurbarko g. 2, Kaunas, 47183, Lithuania

Tel.: +370(685)49-426

El.paštas: rimantas.jonuska@gmail.com

Svetainė:

Colonwell ir Tricollagen produkcija.

UAB FOREST ENERGIJA - Stendas E1.11 (Salė)

Adresas: Miško g.12, Šunskų mstl., 69360, Lithuania

Tel.: +370(655)80-058

El.paštas: leonardas.forestenergija@gmail.com

Svetainė: https://leonardonaminisaliejus.com

LEONARDO NAMINIS ALIEJUS - Lietuvoje pagamintas, natūralus, nerafinuotas ir nefiltruotas. Nuo sėklų parvežimo iki kamštelio užsukimo... Viską gaminame patys, savomis rankomis. Leonardo naminis - šeimos verslas, skirtas suprantantiems ir vertinantiems natūralumą, rankų darbą bei nuoširdumą.

UAB SVEIKATOS HARMONIJA - Stendas A1.9 (Salė)

Adresas: Vilties 3, Alytus, Alytus, Lithuania

Tel.: +370(685)75-768

El.paštas: sveikatosharmonija@gmail.com

Svetainė: www.sveikatosharmonija.lt

Forever produktai - tai didžiausias pasaulyje veido ir kūno odos, asmens higienos produktų asortimentas, sukurtas alavijo žele pagrindu, natūrapatiniai Aloe Vera gėrimai bei maisto papildai grožiui, sveikatai ir gyvenimo kokybės gerinimui ir 100% natūralūs eteriniai aliejai mūsų kūno ir sielos harmonijai.

UAB SVEIKATOS SAUJA - Stendas E2.9 (Salė)

Adresas: Painketrių km.2, Molėtų r., LT-33178, Lithuania

Tel.: +370(687)23-577

El.paštas: info@sveikatossauja.lt

Svetainė: www.sveikatossauja.lt

Lietuviški šaltalankių produktai: tyrės arbatai, sausos arbatos, prieskoniai, liofilizuotos uogos, padažai, aliejus.

VIA UNICA - Stendas C2.6.1 (Salė)

Adresas: Kranto g 24, Panevėžys, Panevėžys, Lithuania

Tel.: +370(611)12-907

El.paštas: greta@gamtagydo.lt

Svetainė:

Sveiki, Atsiųsime email su visa informacija per šiandien.Pagarbiai, Greta

ALLIART, MB - Stendas D2.7 (Salė)

Adresas: V. Pietario 3, Vilnius, 03122, Lithuania

Tel.: +370(686)06-888

El.paštas: alliart.corden@gmail.com

Svetainė: www.corden.lt

1. CORDEN – treniruoklis, skirtas giliesiems nugaros raumenims. Šis treniruoklis realizuoja visus keturis manualinės terapijos principus: tempimą, atpalaidavimą, mobilizaciją ir stabilizaciją. Jis priskiriamas gravitacinės terapijos (Trigger Point) prietaisams, nes veikimas pagrįstas paties žmogaus kūno svoriu. Treniruoklis naudojamas, siekiant per trumpą laiką sumažinti ir pašalinti raumenų spazmus ir nugaros giliųjų raumenų įsitempimą, traumų profilaktikai ir kaip labai efektyvi priemonė reabilitacijai po intensyvių fizinių apkrovų ir traumų. Mūsų produktas registruotas kaip prekinio ženklo CORDENTM modifikacija CORDEN YOGA (joga, wellness, pilatesas, medicina, sportas, fitnesas) su atitinkamomis naudojimosi instrukcijomis. Jis užpatentuotas ES ir kitose pasaulio šalyse (Šveicarijoje, JAV, Rusijoje, Kinijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Meksikoje).2. Vinių lenta (Sadhu Lenta) tai...Priemonė, padedanti tyrinėti savo dvasią ir gydyti kūną. Visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu instrumentas, atskleidžiantis savo įtampas, išreiškiantis būsenas.Sadhu lenta – tai visiško sąžiningumo savęs atžvilgiu praktika, didinanti kūno ir proto lankstumą, padedanti tyrinėti dvasią, gydant fizinę plotmę, protą, energiją. Neuroninių jungčių formavimas pagal jūsų ketinimą.Ši praktika yra labai naudinga organizmui. Jį naudodami stiprinate imuninę sistemą, atnaujinate nervų sistemą, didinate organizmo lankstumą. Taip pat padeda pašalinti toksinus, gerina regėjimą, paruošia protą ir kūną bet kokiai treniruoteiPo užsiėmimų pajusite viso organizmo energetinį įtraukimą. Didėja energingumas ir pasitikėjimas savimi, savigarba ir nuotaika, stiprėja valia ir išsivalo suvokimas. Jo pagalba jūs sąmoningai dirbate su charakteriu, lavinate kryptingumą, kovojate su baimėmis (taip pat ir skausmu), kuriate nuotaiką savo norų išsipildymui.Visa tai pagerina bendrą tiek fizinę, tiek psichinę būklę. Išsiskyrusi teigiama energija padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.3. SVEIKATAI. GROŽIUI. ŠVARAI. "Dr.Probio" produktų linija įkvėpta gamtos. Didžiuodamiesi galime teigti, kad odos priežiūros ir valymo priemonės yra vienos tyriausių ir saugiausių pasaulyje. Jos sukurtos laboratorijoje iš aukštos kokybės, natūralios kilmės, ekologiškų žaliavų, yra praturtintos 100% natūraliais gyvybinias probiotikais. Produktai atitinka aukščiausius kokybės, saugumo, ekologiškumo, efektyvumo ir ekonomiškumo standartus.

DAČKEVIČIENĖ INGA - Stendas E1.6 (Salė)

Adresas: Demokratų g. 37-10, Kaunas, Lithuania

Tel.: +370 610 38087

El.paštas: inga.dackeviciene@gmail.com

Svetainė:

Ekologiška valymo sistema,,RAYPATH"

EKO BANGA, MB - Stendas C2.10 (Salė)

Adresas: Taikos g. 8-66, Vilnius, 05254, Lithuania

Tel.: +370(687)13-336

El.paštas: enjolietuva@gmail.com

Svetainė: www.enjo.lt

Esame vieninteliai trijų distribucijų atstovai Lietuvoje. Mūsų produkcija: 1) Rankų darbo keramikinės lėkštutės-trintuvės iš Ispanijos www.trintuve.lt Aukščiausios kokybės baltasis molis su šamotu. Patikrinti ir sertifikuoti spalviniai pigmentai ir glazūros. Dekoratyvus ir modernus dizainas - puošmena Jūsų virtuvei. Draugiškos aplinkai. Galima plauti indaplovėje. Čia susitinka grožis ir funkcija Maisto gaminimo malonumas kiekvienoje virtuvėje su ryškių spalvų ir unikalių raštų keramikinėmis lėkštutėmis-trintuvėmis Greita-paprasta-saugu! Ant keramikinių lėkštučių-trintuvių galima lengvai ir greitai sutrinti daugybę ingredientų: Obuolys - kriaušė - braškė - bananas - čili - imbieras - česnakai - morkos - pomidorai - avokadai - kietasis sūris - šokoladas - citrina ir daug kitų… Galima plauti indaplovėje. 2) Ekologiški rankų darbo medvilnės gaminiai iš Lietuvos/Latvijos www.cottoncloud.lt 3) EKOLOGIŠKOS, 100% VEGANIŠKOS, VALYMO IR GROŽIO PRIEMONĖS iš Austrijos www.enjo.lt Prekių katalogas https://issuu.com/enjolietuva/docs/enjo_katalogelis_issuu Austrų gamintojas ENJO INTERNATIONAL GMBH www.enjo.com, jau nuo 1990 metų gamina ir platina savo produkciją į beveik 30 pasaulio šalių. Šios kompanijos produkcija prekiauja tokios šalys kaip JAV, Kanada, Australija, Japonija, N. Zelandija, Vokietija, Prancūzija, Italija, Austrija, Jungtinė Karalystė, visos Skandinavijos šalys ir kt. valstybės. Gaminami produktai: ekologiškos valymo pirštinės, šluostės, grindų, langų valymo, kūno bei veido priežiūros sistemos ir jų priedai. Priemonės yra daugkartinio naudojimo, ilgaamžės! Visi produktai pagaminti ir sertifikuoti pagal modernias, aplinką tausojančias technologijas, nereikalaujančias chemijos. Šiuos gaminius rekomenduoja naudoti žinomi pasauliniai prekiniai ženklai tokie kaip, "Toyota", "Hansgrohe" ir kt. Apie ENJO grožio priežiūros priemones, straipsnius rašo ir rekomendacijas dalina, tokie garsūs grožio ir mados žurnalai, kaip "ELLE", "VOGUE", "BAZAAR", "InStyle" ir kt. ENJO bendradarbiauja su Suomijos astmos ir alergijos asociacija, o tai reiškia, kad esame iš jų gavę 5 žvaigždučių DERMATEST sertifikatą. Mūsų grožio priemones gali naudoti asmenys turintys ir problematišką odą. Mūsų produktai sukurti: •tausoti aplinką; •saugoti savo ir artimųjų sveikatą; •saugoti gamtą; •taupyti laiką ir pinigus; •mūsų produktai neišbandomi su gyvūnais.

EZOTERINIS CENTRAS AUM - Stendas B2.13 (Salė)

Adresas: Kęstučio gt.83-11, Kaunas, 44299, Lithuania

Tel.: +370(686)52-078

El.paštas: aum@ezoterika.lt

Svetainė: www.ezoterika.lt

Ezoterinis centras AUM jau 25 metus subūręs sveika gyvensena, dvasiniai ieškojimais, alternatyviais arba ezoteriniais mokslais besidominčių žmonių bendruomenę. Turime didžiulę patirtį turinčius, geriausiais savo sričių specialistus ir įvairias priemones, skirtas sveikatos gerinimui, geros savijautos, įkvėpimo, dvasingumo radimui. Vyksta: Meditaciniai mokymai, seminarai, taro konsultacijos, astrologiniai mokymai, čakrų diagnostika, auros nuotraukos.

IZABELLA UAB - Stendas E2.13 (Salė)

Adresas: Baltijos pr. 73-19, Klaipėda, 94121, Lithuania

Tel.: +370(678)10-855

El.paštas: raimundakruveliene@gmail.com

Svetainė: sluostetau.com

Ekologinė namų valymo sistema

LEVANDŲ ŪKIS, MB - Stendas D1.6 (Salė)

Adresas: Mockūnų k. Dvaro g. 10, Biržų raj., 41323, Lithuania

Tel.: +37068738636

El.paštas: info@levanduukis.lt

Svetainė: www.levanduukis.lt

LIETUVIŠKOS PIRTIES BIČIULIŲ DRAUGIJA - Stendas E2.19 (Salė)

Adresas: Žydkaimio k., Grendavės sen., Trakų r., LT-21190, Lithuania

Tel.: +370 640 28482

El.paštas: pirtininkas.antanas@gmail.com

Svetainė:

NORWEX BALTIC SIA - Stendas E2.2 (Salė)

Adresas: Maza Krasta g. 83,, Ryga, LV-1003, Latvija / Latvia

Tel.: +370(683)10-036

El.paštas: danute@norwex.com

Svetainė: www.norwex.lt

Norwex unikalūs mikropluošto gaminiai įgalina klientus nustoti naudoti kosmetikos bei namų valymo priemones, kuriose yra kenksmingų chemikalų, be to jie mažina vienkartinių priemonių naudojimą, kurios kelia grėsmę mūsų gamtai. Norwex kurdama efektyvius, saugius ir tvarius valymo ir kosmetikos gaminius, mažinančius kenksmingų chemikalų naudojimą, padeda žmonėms atrasti švaresnę ir sveikesnę aplinką.

AGNI PROJEKTAI UAB - Stendas C1.11 (Salė)

Adresas: Vilkpedės g. 7-87, Vilnius, 09130, Lithuania

Tel.: +370(619)63-001

El.paštas: inga@agni.lt

Svetainė: www.AGNI.lt

Raypath eko namu priežiuros priemones ir kiti sumanūs AGNI atradimai šeimai.

EBIKO UAB - Stendas C2.8 (Salė)

Adresas: Titnago g. 12, Vilnius, 02300, Lithuania

Tel.: +370(632)01-064

El.paštas: info@namiko.lt

Svetainė: www.namiko.lt

Fermentuoti natūralūs gėrimų koncentratai pripildyti gerosiomis bakterijomis

EZOTERINIS CENTRAS AUM - Stendas B2.13 (Salė)

Adresas: Kęstučio gt.83-11, Kaunas, 44299, Lithuania

Tel.: +370(686)52-078

El.paštas: aum@ezoterika.lt

Svetainė: www.ezoterika.lt

Ezoterinis centras AUM jau 25 metus subūręs sveika gyvensena, dvasiniai ieškojimais, alternatyviais arba ezoteriniais mokslais besidominčių žmonių bendruomenę. Turime didžiulę patirtį turinčius, geriausiais savo sričių specialistus ir įvairias priemones, skirtas sveikatos gerinimui, geros savijautos, įkvėpimo, dvasingumo radimui. Vyksta: Meditaciniai mokymai, seminarai, taro konsultacijos, astrologiniai mokymai, čakrų diagnostika, auros nuotraukos.

LIETUVIŠKOS PIRTIES BIČIULIŲ DRAUGIJA - Stendas E2.19 (Salė)

Adresas: Žydkaimio k., Grendavės sen., Trakų r., LT-21190, Lithuania

Tel.: +370 640 28482

El.paštas: pirtininkas.antanas@gmail.com

Svetainė:

LIETUVOS SPORTO UNIVERSITETAS - Stendas F1.6 (Salė)

Adresas: Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221, Lithuania

Tel.: +370 690 09940

El.paštas: komunikacija@lsu.lt

Svetainė: http://www.lsu.lt

VIA UNICA - Stendas C2.6.1 (Salė)

Adresas: Kranto g 24, Panevėžys, Panevėžys, Lithuania

Tel.: +370(611)12-907

El.paštas: greta@gamtagydo.lt

Svetainė:

Sveiki, Atsiųsime email su visa informacija per šiandien.Pagarbiai, Greta

EBIKO UAB - Stendas C2.8 (Salė)

Adresas: Titnago g. 12, Vilnius, 02300, Lithuania

Tel.: +370(632)01-064

El.paštas: info@namiko.lt

Svetainė: www.namiko.lt

Fermentuoti natūralūs gėrimų koncentratai pripildyti gerosiomis bakterijomis

GYVO ŽALIO, ASOCIACIJA - Stendas E2.18 (Salė)

Adresas: Vėjo g. 12-2, Ginduliai, Klaipėdos r., LT-91276, Lithuania

Tel.: +370(630)67-800

El.paštas: info.gyvozalio@gmail.com

Svetainė: www.gyvozalio.com

Atraskite gydomuosius miškus mūsų parodos stende - sužinokite daugiau apie miško terapijos praktikas ir gydomąjį miško poveikį psichinei ir fizinei sveikatai. Pristatysime Jums artėjantį pasaulinį mokslinį kongresą „Miškai ir jų poveikis sveikatai“ bei pirmąsias Lietuvoje Sveikatos mokslų universiteto gamtos ir miško terapijos studijas.

JOGA IR AJURVEDA - Stendas E2.15 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(686)43-967

El.paštas: geriausveikiau@gmail.com

Svetainė:

Sveikos gyvenseno leidiniai ir priemonės

PAS BOBUTĘ UAB - Stendas E1.8 (Salė)

Adresas: Padirsių g. 5, Šiauliai, 72684, Lithuania

Tel.: +370(646)69-916

El.paštas: Info@pasbobute.lt

Svetainė: https://www.pasbobute.lt

Pluoštinių kanapių produktai: 100% Natūrali kosmetika, CBD aliejai, prieskoniai, arbatos, papildai.

ACONITUM - Stendas C2.6 (Salė)

Adresas: inovacijų 4, Kauno lez, Kaunas, LT-54469, Lithuania

Tel.: +370(606)40-750

El.paštas: silvija@aconitum.lt

Svetainė: www.aconitum.lt

ACONITUM – viena iš maisto papildų lyderių Lietuvoje, kuriančių ir gaminančių augalinius vaistus, biomedicininius preparatus ir maisto papildus nuo 1999 m.

ALAVIJO PASAULIS - Stendas A1.16 (Salė)

Adresas: Ešerinės g.26 Raudondvaris ,Kauno raj., Raudondvaris, 54117, Lithuania

Tel.: +370(687)87-264

El.paštas: deimantas.banys@gmail.com

Svetainė:

Alavijo produktai sveikatai ir grožiui

BNO UAB - Stendas B2.4 (Salė)

Adresas: Nemuno kr. 32-2, Kaunas, Kaunas, 45274, Lithuania

Tel.: +370(615)82-555

El.paštas: audra526@gmail.com

Svetainė: wwws.bionaturoaze.lt

Maisto papildai

CRB KONSULTACIJOS - Stendas E2.7 (Salė)

Adresas: Skuodo g. 2B, Kaunas, 45204, Lithuania

Tel.: +370(698)22-273

El.paštas: sandra@crbc.lt

Svetainė: www.mantrapharm.lt

Kuriant MantraPharm maisto papildus, jų sudėtis komponuojama naudojant ypač kokybiškas medžiagas, išaugintas gamtos. Kiekviename produkte sudėtos ilgalaikės patyrusių farmacininkų žinios.

DOROTA SKINDER - Stendas A1.13 (Salė)

Adresas: Architektų g., Vilnius, 108863, Lithuania

Tel.: +370(658)44-411

El.paštas: dorvita88@gmail.com

Svetainė:

Grožio medicinos pasiūlymas. Colway International papildai bei kosmetika su liofilizuotu kolagenu.

FLOROVITAS, UAB - Stendas D2.9 (Salė)

Adresas: Dubysos g. 1, Kulautuva, Kauno r., 53478, Lithuania

Tel.: +37065595194

El.paštas: almantassimkus@gmail.com

Svetainė:

Lietuviška spirulina ir jos produktai pasižymi visomis jai būdingomis unikaliomis gydomosiomis ir profilaktinėmis savybėmis. Lietuvoje užaugintoje spirulinoje jos kokybę apsprendžiančio pigmento fikocianino kiekis ne mažesnis nei 14 proc., kai tuo tarpu rinkoje vyraujančiose spirulinos produktose apie 1-3 proc. Spirulinos auginimo technologijos kūrimui, moksliniams ir praktiniams tyrimams buvo skirta daug dėmesio ir laiko. Dumblio biomasę, kurioje gausu vitaminų, aminorūgščių, pigmentų, mineralinių medžiagų bei kitų organinių junginių galima panaudoti įvairių preparatų gamyboje. Jie sėkmingai gali tapti pakaitalu daugeliui sintetinių preparatų ir medžiagų naudojamų maistui bei kitose pramonės šakose. Pristatome Lietuvoje užaugintą tikrą Lietuvišką spiruliną.

IMMUNITAS UAB - Stendas D1.11 (Salė)

Adresas: M.Daujoto g. 17, Palanga, 00193, Lithuania

Tel.: +370(686)75-139

El.paštas: immunitas.informacija@gmail.com

Svetainė: https://www.immunitas.lt

UAB Immunitas atstovauja Monako Therascience laboratorijos, bendradarbiaujančios su Prancūzijos universitetų mokslininkais, sukurtus maisto papildus. Therascience laboratorijoje kuriami natūralūs produktai pagal inovatyvias formules, kurių veiksmingumas įrodytas tyrimais. Maisto papildai kuriami suderinus kelias veikliąsias medžiagas, dėl to sustiprėja jų sudėtinių dalių poveikis. Gamyboje nenaudojami dirbtiniai priedai, visų produktų dažai, saldikliai, kvapiosios medžiagos yra natūralios kilmės. 2021 metais ši kompanija apdovanota prestižiniu apdovanojimu “Prix de I’nnovation 2021”už daugiau nei 20 metų trunkančias inovacijas ir nuolatinius mokslinius tyrimus kasmet sukuriant daugiau nei 10 naujų formulių ir nuolat tobulinant esamas. Inovatyvumas, kokybė bei natūralumas – dėl šių savybių Therascience Laboratoire maisto papildus vartoti rekomenduoja dinamiškas kelių tūkstančių sveikatos priežiūros specialistų tinklas įvairiose Europos šalyse.

LITFAS - Stendas C1.10 (Salė)

Adresas: Vytauto str. 6, Jonava, Lithuania

Tel.: +37061426652

El.paštas: mindaugas@litfas.lt

Svetainė: www.vaistas.lt

www.vaistas.lt

LIŪTO ŠUOLIS UAB - Stendas C2.7 (Salė)

Adresas: Pievų tako g. 24, Klaipėda, 92336, Lithuania

Tel.: +370(682)21-353

El.paštas: renata@santegra.lt

Svetainė: www.santegra.lt

Biologiškai aktyvūs maisto papildai iš JAV, skirti atstatyti bei palaikyti Jūsų sveikatą. Visi produktai yra gaminami vienoje didžiausių JAV GMP sertifikatus turinčioje gamykloje Garden State Nutritionals. Didžioji dalis Santegros papildų yra natūralios sudėties ir tai ne atsitiktinumas. Tikime, jog visa kas geriausia mūsų sveikatai ir ilgaamžiškumui yra motinoje gamtoje.

MARIAUS POCIAUS INDIVIDUALI VEIKLA - Stendas E2.12 (Salė)

Adresas: Jurbarko pl. 351. Antalkių km., Kauno r, Kauno r, LT54217, Lithuania

Tel.: +37061961958

El.paštas: info@putinusirupas.lt

Svetainė: www.putinusirupas.lt

Natūralus ir išskirtinis PUTINŲ SIRUPAS.

MB PJAUNU GRYBĄ - Stendas F2.6 (Salė)

Adresas: Versmių g. 9K2, Klevinai, 14203, Lithuania

Tel.: +37067423915

El.paštas: uzsakymai@pjaunugryba.lt

Svetainė: https://pjaunugryba.lt

Švieži grybai, medicininiai grybų papildai.

MEDICA SOLUTIONS UAB - Stendas C2.3 (Salė)

Adresas: J. Savickio g. 4-7, Vilnius, LT-01108, Lithuania

Tel.: +370+86(844)3441-___

El.paštas: edvardas@medicasolutions.eu

Svetainė: www.vitalibro.com

VitaLibro - naujos kartos geriamieji maisto papildai, kuriuose suderinti vitaminai, mineralai, kolagenas, hialurono rūgštis, elastinas ir antioksidantai. Tai intensyviausi ir efektyviausi grožį puoselėjantys ir senėjimo procesus lėtinantys skystieji maisto papildai, pagaminti pagal aukščiausius kokybės standartus. Atgaivinkite kūną ląstelių lygiu!

MEDICATA FILIA UAB - Stendas D1.10 (Salė)

Adresas: Žarijų g. 2B, Vilnius, Vilniaus m. sav., Vilnius, 02300, Lithuania

Tel.: +370(5)2-640-944

El.paštas: info@medicata.lt

Svetainė: www.medicata.lt

Savo vartotojams teikiame daugiau nei 60 skirtingų gaminių – vaistų, medicinos priemonių, maisto papildų ir kosmetikos priemonių su / iš Lietuvoje surenkamų bičių produktų bei savo jėgomis ekstrahuojamų gydomųjų, taip pat Lietuvoje auginamų bei surenkamų vaistažolių.

MEDOCHEMIE LITHUANIA UAB - Stendas C1.12 (Salė)

Adresas: Gintaro g. 9-36, LT-47198 Kaunas, KAUNAS, 47198, Lithuania

Tel.: +370(37)338-358

El.paštas: lithuania@medochemie.com

Svetainė: www.agetis.lt

Senovės graikų kalboje žodis AGETIS reiškia „lyderį“. Jis įkūnija mūsų siekį tapti lyderiaujančiu mitybos preparatų prekiniu ženklu. AGETIS įkurtas bendradarbiaujant su tarptautiniu vaistų gamintoju MEDOCHEMIE, prekybą vykdančiu 107-iose pasaulio šalyse. Mūsų asortimente – aukštos kokybės, mokslo patvirtinti produktai sveikatai ir gerai savijautai.Jūs mums rūpite! Natūralūs augaliniai ingredientai  Mokslu grįstas efektyvumas  Farmacinės kokybės standartaiwww.agetissupplements.lt

NEW NORDIC UAB - Stendas C2.1 (Salė)

Adresas: K. Donelaičio g. 62-506, Kaunas, 44248, Lithuania

Tel.: +370(37)222-023

El.paštas: info@newnordic.lt

Svetainė: www.newnordic.lt

Skandinavų kompanija „New Nordic“, sukaupusi daugiau nei 30-ies metų patirtį, gamina išskirtinius maisto papildus ir natūralią kosmetiką iš augalinių žaliavų. „New Nordic“ vertina visas žoleles, vaisius ir uogas, kurių galima rasti kiekviename, net ir labiausiai paslėptame, pasaulio kampelyje. Tai tikra magija, kai natūralūs ingredientai iš gamtos darniai sąveikauja su žmogaus organizmu ir suteikia nuostabios naudos sveikatai bei grožiui. Todėl specializuojamės novatoriškų ir efektyvių maisto papildų bei natūralios kosmetikos, pagrįstų moksliniais tyrimais, gamyboje. Atraskite ir išbandykite gamtos įkvėptus „New Nordic“ produktus.

NORSAN BALTIC UAB - Stendas D1.7 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(699)88-150

El.paštas: norsan@norsan.lt

Svetainė:

NORSAN - norvegiškos, nekoncentruotos, aukščiausios kokybės Omega-3 riebalų rūgštys iš žuvies bei jūros dumblių. Neturinčios nemalonaus žuvies kvapo, o skonis apdovanotas Tarptautinio skonio instituto. Vaikams, suaugusiems, visavalgiams ir veganams bei vegetarams.

PANPHARMACY VAISTINĖ UAB - Stendas D1.2 (Salė)

Adresas: Maišinės k. 1C, Maišinė, Trakų r., Vilnius, LT-21401, Lithuania

Tel.: +370(650)88-424

El.paštas: daiva.narusiene@oribalt.com

Svetainė: www.internetinevaistine.lt

Internetinė vaistinė , prekyba vaistais, maisto papildais Floradix, Lysi, Ice power,

PHARMA NORD LITHUANIA UAB - Stendas D1.5 (Salė)

Adresas: Lithuania

Tel.: +370(5)2-122-290

El.paštas: lithuania@pharmanord.com

Svetainė:

Bendrovė „Pharma Nord“ yra viena didžiausių prevencinių maisto papildų ir vaistažolių preparatų gamintojų Europoje. Bendrovė kuria, gamina ir parduoda maisto papildus, vaistažolių preparatus ir medikamentus, kurių veikimas įrodytas moksliniais tyrimais, patvirtintas dokumentais ir pasižymi optimaliu biologiniu įsisavinimu bei saugumu.

REXSAN PHARMACEUTICALS - Stendas D2.11 (Salė)

Adresas: Kalnėnų g. 2C, Telšiai, LT-87160, Lithuania

Tel.: +370(665)97-105

El.paštas: agne.rubeziene@rexsanpharma.com

Svetainė: www.rexsanpharma.com

www.rexsanpharma.com

ŠVENČIONIŲ VAISTAŽOLĖS - Stendas C2.5 (Salė)

Adresas: Adutiškio g. 3, LT-18110, Švenčionys, LT-18110, Lithuania

Tel.: +370(624)21-152

El.paštas: austeja@acorus.lt

Svetainė: www. acorusbalance.lt

UAB „Švenčionių vaistažolės“ – vienas seniausių vaistažolių perdirbimo fabrikų Pabaltyje ir Europoje. Acorus Balance – maisto papildai geresnei kasdienei savijautai. Tai grožis iš vidaus.

Accordion Panel

Adresas: Jurbarko g. 2, Kaunas, 47183, Lithuania

Tel.: +370(685)49-426

El.paštas: rimantas.jonuska@gmail.com

Svetainė:

Colonwell ir Tricollagen produkcija.

UAB SVEIKATOS HARMONIJA - Stendas A1.9 (Salė)

Adresas: Vilties 3, Alytus, Alytus, Lithuania

Tel.: +370(685)75-768

El.paštas: sveikatosharmonija@gmail.com

Svetainė: www.sveikatosharmonija.lt

Forever produktai - tai didžiausias pasaulyje veido ir kūno odos, asmens higienos produktų asortimentas, sukurtas alavijo žele pagrindu, natūrapatiniai Aloe Vera gėrimai bei maisto papildai grožiui, sveikatai ir gyvenimo kokybės gerinimui ir 100% natūralūs eteriniai aliejai mūsų kūno ir sielos harmonijai.

VIA UNICA - Stendas C2.6.1 (Salė)

Adresas: Kranto g 24, Panevėžys, Panevėžys, Lithuania

Tel.: +370(611)12-907

El.paštas: greta@gamtagydo.lt

Svetainė:

Sveiki, Atsiųsime email su visa informacija per šiandien.Pagarbiai, Greta

Dalyvių naujienos

Baltinva    Ι   
OXYHELP visos hiperbarinės oksigenacijos vienvietės ir daugiavietės deguonies kameros pagamintos iš tvirto 4 mm aliumininio titano (kaip naudojama ir aviacijoje), atitinka naujausius deguonies kam

OXYHELP visos hiperbarinės oksigenacijos vienvietės ir daugiavietės deguonies kameros pagamintos iš tvirto 4 mm aliumininio titano (kaip naudojama ir aviacijoje), atitinka naujausius deguonies kamerų gamybos standartus su pažangiausiomis automatinėmis valdymo sistemomis ir saugumo technologijomis.

Mikroprocesorių sistema automatiškai subalansuoja ir nustato, bei palaiko pageidaujamą oro slėgį. Pneumatinė kontrolė pagaminta Japonijoje. Jutiklinis ekranas – su draugiška vartotojo sąsaja intuityviai leidžia nustatyti deguonies tiekimo greičius, gydymą, slėgio lygius ir terapijos seansų laiką. Dienos istorijos įrašai tiksliai parodo atliktų seansų skaičių, trukmę, jų pradžią ir pabaigą. Didžiuojamės produktu pagamintu Europoje.

Oficialus gamintojo atstovas Pabaltijo šalims UAB BALTINVA – aplankykite mūsų stendą C2.2 šioje parodoje.

 • Siūlomos deguonies terapijos taikymo sritys: Plastinėje ir ortopedinėje chirurgijoje: pooperacinėje reabilitacijoje, patinimų regresijai, regeneracijos stimuliavimui, kaulų žaizdų gijimo skatinimui ir gerinimui.
 • Bendroje chirurgijoje: pooperacinių infekcijų, radikalių audinių pažeidimų, nudegimų, traumų, lūžių gydymui.
 • Neurochirurgijoje ir neurologijoje: Alzheimerio simptomų, raumenų paralyžiaus, galvos skausmų ir migrenos gydymui. Autizmo simptomų švelninimui bei šizofrenijos niveliavimui.
 • Terapijai: astmos, bronchito, plaučių uždegimo, apsinuodijimo dujomis, cerebrinio infarkto padarinių, aterosklerozės, cukrinio diabeto, širdies išemijos ir po insultinių komplikacijų gydymui. Kraujo išsiliejimų smegenyse komplikacijų mažinimui. Laimo ligos gydymui.
 • Dermatologijoje: spuogų, herpes, veido ir kūno odos priežiūrai.
 • Oftalmologijoje: diabetinio renito ir ragenos uždegimo gydymui.
 • Reabilitacinė priemonė: sporto medicinoje, aviacijoje, povandeniniame nardyme ir t.t.
Urban Food    Ι   
Parodos „Sveikatos dienos 2024“  dalyvis Urban Food , parodos metu pristatys savo karščiausią naujieną – GREITUS ŠALTIBARŠČIUS! Tai išdžiovinti ir sumalti visi šaltibarščių ingredi

Parodos "Sveikatos dienos 2024"  dalyvis Urban Food , parodos metu pristatys savo karščiausią naujieną – GREITUS ŠALTIBARŠČIUS!

Tai išdžiovinti ir sumalti visi šaltibarščių ingredientai, tad Jums reikės 1 a.š. įsidėti į stiklinę kefyro ir mėgautis nuostabiu šaltibarščių skoniu vos per kelias minutes!

Mišinį sudaro - 100% džiovinti, malti raudonųjų burokėlių gumbai, agurkai, svogūnai, krapai, druska.

Pagaminta Lietuvoje.

  
Immunitas    Ι   
Tai aukščiausios kokybės maisto papildai, pagaminti iš natūralių medžiagų, pagal Monako mokslininkų sukurtas inovatyvias formules, bendradarbiaujant su Paryžiaus universitetu. Šių papildų

Tai aukščiausios kokybės maisto papildai, pagaminti iš natūralių medžiagų, pagal Monako mokslininkų sukurtas inovatyvias formules, bendradarbiaujant su Paryžiaus universitetu. Šių papildų veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais, o aukščiausia kokybė ir saugumas užtikrinamas kruopščiai kontroliuojant kiekvieną gamybos etapą – nuo žaliavos gavybos iki galutinio produkto.

Inovacijos, kokybė bei natūralumas - tai aspektai, dėl kurių Therascience maisto papildus rekomenduoja dinamiškas kelių tūkstančių sveikatos priežiūros specialistų tinklas visoje Europoje. Dauguma šioje laboratorijoje sukurtų formulių yra prilyginamos mokslo proveržiui ir publikuojamos tarptautiniuose moksliniuose žurnaluose.

Be to, 2021 metais laimėtas prestižinis apdovanojimas “Prix de I’nnovation 2021” už daugiau nei 20 metų trunkančias inovacijas ir nuolatinius mokslinius tyrimus, kasmet sukuriant daugiau nei 10 naujų formulių ir nuolat tobulinant esamas, tik įrodo, kad tai produktai, žengiantys koja kojon su naujausiais moksliniais pasiekimais.

Parodos metu bus taikomos specialios nuolaidos ir viliojantys pasiūlymai.

Kviečiame aplankyti mūsų stendą D1.11 vietoje!

Bona Fide    Ι   
Ajurveda mūsų gyvenime atsirado prieš 15 metų. Tada nė negalėjome numanyti, kad ši seniausia pasaulyje sveikatos priežiūros sistema atsakys į šitiek daug klausimų, kad jos siūlomi paprast

Ajurveda mūsų gyvenime atsirado prieš 15 metų. Tada nė negalėjome numanyti, kad ši seniausia pasaulyje sveikatos priežiūros sistema atsakys į šitiek daug klausimų, kad jos siūlomi paprasti dienos režimo ir mitybos metodai atneš tokių gerų pokyčių sveikatai. Ilgainiui kilo noras dalytis: žiniomis, patirtimis, galiausiai – per tiek metų atrastais pačiais geriausiais ajurvedos produktais. Taip gimė bonafide.lt.

 „Sveikatos dienų“ metu visus kviesime į degustaciją – ragausime čiavanprašą – patį populiariausią ir skaniausią mūsų produktą, vadinamą imuniteto skydu! Taip pat galėsite išbandyti ajurvedinius regėjimą gerinančius akinius be dioptrijų! Ir, žinoma, įsigyti aukščiausios kokybės autentiškos ajurvedos produktų. Ateikit – padiskutuosime, pasidalysime žiniomis ir patirtimis – šitų mainų visada laukiame labiausiai!

Grožio ir sveikatos tarnyba    Ι   
Inverness Med – inovatyvi, patentuota JAV ausų vėrimo sistema, kuri praveria ausis saugiai, greitai ir tyliai. Parodos lankytojai galės įsiverti auskarus tiek sau, tiek savo vaikams. Įsigyt
Inverness Med - inovatyvi, patentuota JAV ausų vėrimo sistema, kuri praveria ausis saugiai, greitai ir tyliai.Parodos lankytojai galės įsiverti auskarus tiek sau, tiek savo vaikams. Įsigyti naujos kolekcijos nuostabių modelių ir aukštos kokybės hipoalerginių itališkų Biojoux auskarų itin patraukliomis kainomis.  Specialistus supažindinsime su naujienomis: Inverness Med sertifikatais, atmintinėmis, bendradarbiavimo galimybėmis.

Inverness Med    Ι   
Inverness Med – inovatyvi, patentuota JAV ausų vėrimo sistema, kuri praveria ausis saugiai, greitai ir tyliai. Parodos lankytojai galės įsiverti auskarus tiek sau, tiek savo vaikams. Įsigyt
Inverness Med - inovatyvi, patentuota JAV ausų vėrimo sistema, kuri praveria ausis saugiai, greitai ir tyliai.Parodos lankytojai galės įsiverti auskarus tiek sau, tiek savo vaikams. Įsigyti naujos kolekcijos nuostabių modelių ir aukštos kokybės hipoalerginių itališkų Biojoux auskarų itin patraukliomis kainomis.  Specialistus supažindinsime su naujienomis: Inverness Med sertifikatais, atmintinėmis, bendradarbiavimo galimybėmis.
Rexsan Pharmaceuticals    Ι   
Rexsan Pharmaceuticals – moderni, inovatyvi ir viena didžiausių farmacijos produktų gamintojų Baltijos šalyse, įsikūrusi Telšiuose. Rexsavit – Maisto papildai liposomose jūsų sve
Rexsan Pharmaceuticals - moderni, inovatyvi ir viena didžiausių farmacijos produktų gamintojų Baltijos šalyse, įsikūrusi Telšiuose.Rexsavit - Maisto papildai liposomose jūsų sveikam ir ilgam gyvenimui.Parodos „Sveikatos dienos 2024“ metu kviečiame apsilankyti Rexsan Pharmaceuticals stende D2.11, plačiau pristatysime liposominės technologijos privalumus, mūsų gaminamus produktus, jų išskirtinumą. Pasiūlysime patrauklias nuolaidas ir galimybę  sudalyvauti LOTERIJOJE* be pralaimėjimų (*perkant už 20 Eur. ir daugiau).
Aconitum    Ι   
NAUJIENA! celluLESS – celiulitui, svoriui, riebalų apykaitai! Vasarą nori džiaugtis gražesnėmis linijomis? Jau dabar yra puikus laikas pradėti tuo rūpintis! Maisto papildo celluLESS sudė

NAUJIENA! celluLESS - celiulitui, svoriui, riebalų apykaitai!

Vasarą nori džiaugtis gražesnėmis linijomis? Jau dabar yra puikus laikas pradėti tuo rūpintis!

Maisto papildo celluLESS sudėtyje esantis paragvajinių bugienių lapų ekstrakto, L-karnitino ir konjuguotos linolo rūgšties derinys yra nukreiptas į pagrindines celiulito susidarymo priežastis. Paragvajinių bugienių lapų ekstraktas padeda palaikyti normalų kūno svorį ir normalią riebalų apykaitą.

Plačiau: https://www.aconitum.lt/maisto.../celluless-kaps-n60/

#celiulitui #svoriui #pasiruokvasarossezonui

Basapėda barefoot    Ι   
Basapėda barefoot avalynė Kodėl barefoot avalynė? Sveikas natūralus judėjimas prasideda nuo JŪSŲ PĖDŲ. Vaikščiodami basomis stipriname pėdos raumenis, sausgysles ir raiščius, kurie nusi

Basapėda barefoot avalynė

Kodėl barefoot avalynė?

Sveikas natūralus judėjimas prasideda nuo JŪSŲ PĖDŲ. Vaikščiodami basomis stipriname pėdos raumenis, sausgysles ir raiščius, kurie nusilpsta avint įprastus batus.

Kuo barefoot avalynė skiraisi nuo įprasto avalynės?

- lankstus padas - pėdos raumnys ir raiščiai gali natūraliai "dirbti".

- lygus padas (be paaukštinimo)- toks pat pado storis ties  pirštais ir kulnu sukuria natūralią kūno padėtį einant.

- platus bato priekis -suteikia pakankamai vietos kojų pirštams.

Leiskite savo pėddoms mėgautis laisve.

www.basapeda.eu

Egora    Ι   
GRASS CHEMIJA savo asortimente siūlo viską, ko reikia Jūsų virtuvei, vonios kambariui, kilimui, baldams, langams, grindims, skalbiniams bei automobilio gaivai ir švarai palaikyti.
GRASS CHEMIJA savo asortimente siūlo viską, ko reikia Jūsų virtuvei, vonios kambariui, kilimui, baldams, langams, grindims, skalbiniams bei automobilio gaivai ir švarai palaikyti.
LSMU KK Sporto medicinos klinika    Ι   
„Nors nėra vieno vaisto nuo visų ligų, yra individualus fizinio krūvio receptas, kurį kiekvienam žmogui gali išrašyti sporto medicinos gydytojas ir tokiu būdu padėti pajusti fizinio aktyvu

„Nors nėra vieno vaisto nuo visų ligų, yra individualus fizinio krūvio receptas, kurį kiekvienam žmogui gali išrašyti sporto medicinos gydytojas ir tokiu būdu padėti pajusti fizinio aktyvumo kuriamą naudą sveikatai,“ – sako sporto medicinos gydytoja, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir LSMU ligoninės Kauno klinikų Sporto medicinos klinikos vadovė  doc. dr. Renata Žumbakytė-Šermukšnienė.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose 2020 metais įkurta nauja Sporto medicinos klinika. Ji teikia visas medicinines paslaugas, apimančias diagnozavimą, gydymą, profilaktiką ir reabilitaciją po traumų ir ligų, atsiradusių dėl visų lygių fizinio krūvio. Klinikoje sporto medicinos gydytojai tiria įvairaus amžiaus sportuojančių asmenų sveikatos būklės pokyčius, atsiradusius dėl sistemingų treniruočių ar atsigavimo po treniruočių dėsningumus. Nors aukšto meistriškumo sportininkai ir fiziškai aktyvūs asmenys turi skirtingus su fiziniu krūviu susijusius tikslus, bet pertreniravimo, pervargimo neišvengia nei vieni, nei kiti. Tai gali pasireikšti nuovargiu, lėtine nuovargio trauma, skausmu, rezultatų sporte sumažėjimu ir pan. Todėl subalansuoti fizinį krūvį, atlikus papildomus tyrimus, gali sporto medicinos gydytojas su savo komanda.

Klinikoje sporto medicinos gydytojo paslauga yra apmokama iš Valstybinių ligonių kasų, gavus šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą dėl būklės, ligos ar traumos, susijusios su bet kokiu fiziniu krūviu, o profilaktinė sportuojančiojo arba širdies kraujagyslių sistemos patikra (be ligos) dėl staigios mirties sporte išvengimo yra mokama paties paciento ar jo darbdavio pagal sutartis. Sporto medicinos gydytojas pagal būklę, ligą ar traumą, susijusią su fiziniu krūviu, atlikęs papildomus tyrimus, individualizuoja asmeniui fizinį krūvį, įvertina energijos, mitybos ir skysčių balansą, pateikia rekomendacijas.

Sporto medicinos klinikos stiprybės:

 • Suburta kompetetinga sveikatos priežiūros specalistų, mokslininkų ir pedagogų komanda
 • Palaiko ilgalaikį ir produktyvų bendradarbiavimą su Lietuvos ir užsienio sporto medicinos bei sporto organizacijomis
 • Rengia sporto medicinos gydytojus ir sporto kineziterapeutus

Sporto medicinos gydytojas su komanda diagnostikos tikslu, įvertinęs poreikį, Klinikoje atlieka:

 • Biodex (izokinetinio raumenų testavimo ir treniravimo sistema) tyrimą
 • Kelio sąnario stabilumo (priekinio ir užpakalinio kryžminio raiščių) vertinimą Genourob aparatu
 • Stuburo funkcinės būklės (laikysenos sutrikimų) vertinimas Diers formetric 4 D aparatu
 • TMG S2 – tenziomiografiją, kaip raumens susitraukimo ir atsipalaidavimo galimybių vertinimą
 • Skaitmeninį apie stuburą esančių raumenų izometrinės maksimalios jėgos matavimą Dr. Wolff Back-Check įranga
 • Kūno pusiausvyros testavimą ABILI BALANCE pusiausvyros platforma

Klinikoje traumos, būklės ar ligos, susijusios su fiziniu krūviu, pagal poreikį yra gydomos, reabilituojamos ar skatinami atsigavimo procesai fizikiniais veiksniais, naudojant:

 • DJO Global aparatą– raumenų stimuliacijai
 • Aparatą Indiba CT8+PackFascia
 • Daugiafukcinė fizioterapijos sistemą (su UG ir lazeriu)
 • Žemo dažnio elektroterapijos aparatus (Compex)
 • Intermituojančios kompresijos įrangą (limfodrenažą)
 • Kompresinės ir šalčio terapijos sistemą/Med4Elite
 • Smūginės bangos terapijos aparatą CHATTANOOGA INTELECT RPW 2
 • Magnetoterapijos aparatą ASA PMT QS

Sporto medicinos gydytojui nustačius poreikį, gali būti naudojami CPM pasyvios mechanoterapijos įrenginiai įvairiems sąnariams.

Parodos metu bus atliekama Y pusiausvyros testas, siekiant įvertinti dinaminę apatinių galūnių pusiausvyrą, kūno masės komponentų įvertinimas impedanso metodu ir paciento konsultavimas energijos balanso palaikymo klausimais.

 
Dvaro kavos    Ι   
Bekofeinės, Lietuvoje tvariai gaminamos itin aukštos kokybės šaknų, grūdų ir gilių kavos. Gardūs, autentiški produktai, vertinami žarnynui palankios mitybos atstovų, diabetikų ir kavos m

Bekofeinės, Lietuvoje tvariai gaminamos itin aukštos kokybės šaknų, grūdų ir gilių kavos. Gardūs, autentiški produktai, vertinami žarnynui palankios mitybos atstovų, diabetikų ir kavos mėgėjų.

Šluostė tau    Ι   
Raypath International – tai nanosilver technologijos pagrindu sukurti namų ir kūno priežiūrai skirti gaminiai, kurių pagalba valome namus nenaudodami cheminių valiklių ar kitų įprastų vali
Raypath International – tai nanosilver technologijos pagrindu sukurti namų ir kūno priežiūrai skirti gaminiai, kurių pagalba valome namus nenaudodami cheminių valiklių ar kitų įprastų valiklių. Namų priežiūrai naudojame tik vandeniu sudrėkintą šluostę.Kompanijos devizas – švarūs namai be chemijos.Kompanijos produkcijos įvairovė didelė: nano šluostės, WC valiklis, rūbų skalbikliai,  kūno priežiūros šluostukai, muilai,  šampūnai, dantų pasta, natūralios kilmės maisto papildai ir vitaminai.
Acorus Balance    Ι   
ACORUS BALANCE – Lietuvoje kuriami maisto papildai kasdieniniam vartojimui. Unikalūs ingredientai didelėmis koncentracijomis ir patogia vartojimo forma efektyviai padeda pasiekti geriausių rezult

ACORUS BALANCE – Lietuvoje kuriami maisto papildai kasdieniniam vartojimui. Unikalūs ingredientai didelėmis koncentracijomis ir patogia vartojimo forma efektyviai padeda pasiekti geriausių rezultatų gerinant savijautą. Maisto papildų asorimentą sudaro produktai skirti odos, plaukų, nagų puoselėjimui, imuniteto stiprinimui, smegenų veiklai ir žarnyno funkcijoms.

Acorus Balance – geros savijautos balansas.

Mūsų TOP produktas –  Acorus Balance Collagen Beauty shots

Acorus Balance Collagen Beauty Shots – tai maisto papildas, kuriame yra net 10 g hidrolizuoto kolageno peptide, kartu su kitomis aktyviomis medžiagomis, tokiomis kaip, hialiurono rūgštis, cinkas ir kt., kurie užtikrina efektyvų odos, plaukų bei nagų būklės palaikymą.

Šiame produkte taip pat yra veikliųjų medžiagų: vario, padedančio palaikyti normalią plaukų ir odos pigmentacijq, bei seleno ir mangano, kurie prisideda prie ląstelių apsaugos nuo oksidacines pazaidos. Tai visapušiskas produktas grožiui iš vidaus.

Švenčionių vaistažolės    Ι   
UAB „Švenčionių vaistažolės“ – vienas seniausių vaistažolių perdirbimo fabrikų Pabaltyje ir Europoje. Nuo pat įkurimo 1883 m. „Švenčionių vaistažolės“ iš karto tapo pripažin

UAB „Švenčionių vaistažolės“ – vienas seniausių vaistažolių perdirbimo fabrikų Pabaltyje ir Europoje. Nuo pat įkurimo 1883 m. „Švenčionių vaistažolės“ iš karto tapo pripažintu ir gerbiamu gamintoju bei vaistažolių ekspertų draugijos nariu Europoje ir visame pasaulyje. Per ilgą mūsų fabriko istoriją funkcinių produktų gamyba iš natūralių, augalinių ingredientų visada buvo mūsų pagrindinė specializacija.

Lietuviška spirulina    Ι   
Spirulina – tai supermaistas, dėl savo maistinės vertės ir naudos sveikatai vartojama kaip maisto papildas. Spirulinoje yra daug baltymų ir vitaminų, todėl ji yra tinkamas maisto papildas žmo

Spirulina – tai supermaistas, dėl savo maistinės vertės ir naudos sveikatai vartojama kaip maisto papildas. Spirulinoje yra daug baltymų ir vitaminų, todėl ji yra tinkamas maisto papildas žmonėms, besilaikantiems vegetariškos ar veganiškos dietos.

UAB Florovitas – vieninteliai Lietuvoje, kurie augina spiruliną platensis, ji yra labai aukštos kokybės dėl savyje turimo mėlynojo pigmento fikocianino (apie 17%) kiekio, kai įvežtinė spirulina turi apie 2-5%.

Vieninteliai rinkoje galime pasiūlyti skystos spirulinos biomasės su fruktoze, turime visą liniją pritaikytą įvairioms žmonių grupėms.

Turime spirulinos su medimu, džiovintos spirulinos lakšteliais ir klientų patogumui – spirulinos be pridėtinių medžiagų rankiniu būdu sukapsuliuotos veganiškose kapsulėse, kurios suaugusiam žmogui užtenka, tik vienos kapsulės per dieną.

Parodoje „Sveikatos dienos“pasiūlysime naujieną – juodąjį šokoladą ir saldanius su spirulina.

Ometa    Ι   
Ženkite į pasaulį, kuriame deguonis tampa galinga atgaivinimo priemonė. Hiperbarinė deguonies kamera + O2 generatorius + IR sauna. Tai inovatoriška produkto kombinacija, kuri padeda gerinti jūs

Ženkite į pasaulį, kuriame deguonis tampa galinga atgaivinimo priemonė. Hiperbarinė deguonies kamera + O2 generatorius + IR sauna. Tai inovatoriška produkto kombinacija, kuri padeda gerinti jūsų sveikatą ir gyvenimo kokybę. Hiperbarinė deguonies kamera, kartu su deguonies generatoriumi ir infraraudonųjų spindulių sauna, suteikia jums galimybę patirti unikalią terapinę patirtį. Hiperbarinė terapija (HBOT) yra medicininė procedūra, kurios metu paciento organizmas prisotinamas deguonimi aukštu slėgiu uždaroje kameroje. Taip pagerinama kraujo apytaka, skatinama audinių regeneracija. Šis inovatyvus sprendimas gali būti naudingas sportininkams, žmonėms, kenčiantiems nuo įvairių ligų, ar tiesiog tiems, kurie siekia gerinti savo bendrą sveikatą.

Deguonies ir infraraudonųjų spindulių terapijų kombinacija yra puikus būdas investuoti į savo sveikatą ir gerovę, suteikianti jums viską, ko reikia fizinei ir psichinei būklei gerinti.

MantraPharm    Ι   
Kuriant MantraPharm maisto papildus, jų sudėtis komponuojama naudojant ypač kokybiškas medžiagas, išaugintas gamtos. Kiekviename produkte sudėtos ilgalaikės patyrusių farmacininkų žinios.

Kuriant MantraPharm maisto papildus, jų sudėtis komponuojama naudojant ypač kokybiškas medžiagas, išaugintas gamtos. Kiekviename produkte sudėtos ilgalaikės patyrusių farmacininkų žinios. Mantrapharm įkūrimo Vokietijoje idėja atsirado per ilgametę farmacininko Axel Scheumann patirtį. Savo praktine patirtimi kaip nepriklausomas farmacininkas ir didelę tarptautinę patirtį turintis p. A. Scheumann, svariai prisidėjo prie holistinės medicinos ir holistinio požiūrio į žmogų. Naudojant tradicines vaistažolių sudedamąsias dalis, sekant moksliniais tyrimais ir kuriant receptūras, rezultatas yra unikalūs maistinių medžiagų deriniai, sukurti pagal naujausias mokslines išvadas.

Efectum kosmetika    Ι   
Pristatome naujausių technologijų dėka sukurtus  itališkus kūno be veido procedūroms skirtus kosmetologinius aparatus. Naujiena Lietuvoje-TeslaMed, DermaPen, RFX3-3D aparatai, kurie yra inovaci

Pristatome naujausių technologijų dėka sukurtus  itališkus kūno be veido procedūroms skirtus kosmetologinius aparatus. Naujiena Lietuvoje-TeslaMed, DermaPen, RFX3-3D aparatai, kurie yra inovacija grožio pasaulyje.. Veikimas: mikrodermabrazija; nechirurginis mikropatempimas; akių vokų pakėlimas; pasmakrės mažinimas; lygi, giliai pridrėkinta oda; odos dėmių, karpų, keratozių šalinimas; galvos plaukų atauginimas be adatų; raukšlių gylio mažinimas; odos elastingumo gerinimas; celiulito, riebalų sankaupų mažinimas; apimčių mažinimas, strijų, randų mažinimas; kūno odos stangrinimas.  Radio dažnio aparatai RFX3-3D - klasika tapę, kūno bei veido procedūroms skirti aparatai. Botokso efektas be intervencijų, saugios, malonios procedūros, o rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. Esame vieninteliai atstovai šių unikalių aparatų Baltijos šalyse ir ne tik!

Joga ir Ajurveda    Ι   
Holistiniai, pozityvaus gyvenimo būdo leidiniai JOGA IR AJURVEDA,  MAISTAS KAIP VAISTAS, GYVENKIME SVEIKIAU ir pataria kaip gyventi sveikai ir harmoningai, primena apie materialaus pasaulio laikinum

Holistiniai, pozityvaus gyvenimo būdo leidiniai JOGA IR AJURVEDA,  MAISTAS KAIP VAISTAS, GYVENKIME SVEIKIAU ir pataria kaip gyventi sveikai ir harmoningai, primena apie materialaus pasaulio laikinumą, praplečia žinojimo ribas, padeda atsikratyti įpročių, kurie trukdo būti laisviems ir orientuojasi į sąmoningumą bei bendrystę.

Ringitas    Ι   
[video width="1080" height="1080" mp4="https://www.parodos.lt/wp-content/uploads/2024/02/AIR-EASY-ON-REKLAMA-LT-11mb.mp4"][/video]
PIUMA    Ι   
PIUMA –  itališkos tvarios burnos priežiūros priemonės (dantų šepetėliai, pastos, maisto papildai burnos ertmei, balinimo sistemos). Pirmieji pasaulyje dantų šepetėliai su vitaminu C. Pas
PIUMA –  itališkos tvarios burnos priežiūros priemonės (dantų šepetėliai, pastos, maisto papildai burnos ertmei, balinimo sistemos).Pirmieji pasaulyje dantų šepetėliai su vitaminu C.Pasaulinis dizaino REDDOT2019 metų apdovanojimas.
SYNLAB    Ι   
SYNLAB – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonė teikia aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas ir atlieka virš 5 000 skirtingų tyrimų, sieki

SYNLAB – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja.

Įmonė teikia aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas ir atlieka virš 5 000 skirtingų tyrimų, siekiant visapusiško sveikatos ištyrimo.

SYNLAB Lietuva laboratorija siūlo:

 • platų spektrą kraujo bei kitus tyrimus;
 • inovatyvius genetinius vaistų netoleravimo, mitybos, mikrobiotos tyrimus;
 • išsamų sveikatos įvertinimą atliekant specialistų sudarytas WellMe ar WellMe Plius tyrimų programas, pagal kiekvieną amžiaus grupę.
 • į jaučiamus simptomus nukreiptas WellMe Symtoms tyrimų programas;
 • skiepijimą keliautojų, profilaktinėmis ir sezoninėmis vakcinomis.
Pulsaar Active    Ι   
„Pulsaar Active“ – movos ir įtvarai aktyviam judėjimui ir atsistatymui. Patogūs ir elastingi gaminiai stabilizuoja, suteikia komforto pojūtį ir netrukdo kasdienių judesių laisvei. „

„Pulsaar Active“ - movos ir įtvarai aktyviam judėjimui ir atsistatymui. Patogūs ir elastingi gaminiai stabilizuoja, suteikia komforto pojūtį ir netrukdo kasdienių judesių laisvei.

„Pulsaar Active“ gaminiai gaminami iš trimatės struktūros audinio, tad prisitaiko prie kūno išlinkių ir puikiai atitinka žmogaus anatomiją.

"Infra Reflect" technologija: audinyje esantys mineralai, germanis ir anglis, veikia kaip natūralus laidininkas – organizmo skleidžiamą ilgųjų infraraudonųjų spindulių energiją gali panaudoti kūno temperatūrai didinti ir vietinei kraujotakai skatinti.  Tai gali padėti mažinti skausmą ir pagreitinti atsistatymą. "Pulsaar Active" gaminiai yra medicinos priemonės.

„Pulsaar active“ gaminių galima įsigyti vaistinėse, internetinėse vaistinėse bei specializuotose parduotuvėse.

Kauno hospiso namai    Ι   
Parodos metu kviesime atvykti į mūsų stendą, kuriame konsultuos darbuotojai: bendrosios praktikos slaugytojos Drasutė Urbanavičienė bei Rita Derkintienė, kineziterapeutės Rasa Diškevičienė

Parodos metu kviesime atvykti į mūsų stendą, kuriame konsultuos darbuotojai: bendrosios praktikos slaugytojos Drasutė Urbanavičienė bei Rita Derkintienė, kineziterapeutės Rasa Diškevičienė bei Jūratė Piliutienė, socialinė darbuotoja Karolina Baltrušaitytė, dvasinė asistentė Jolanta Jančiukienė, dalyvaus bei dalinsis patirtimi savanoriai. O taip pat visos parodos metu konsultuos administracijos atstovai: direktorė Kristina Krasko, direktorės pavaduotoja Paula Kvederytė bei savanorių koordinatorė Karolina Baltrušaitytė.

Taip pat bus galimybė prisidėti prie VšĮ Kauno hospiso namai veiklos įsigyjant mūsų savanorių paruoštų rankdarbių.

Laukiamiausias šios parodos akcentas: medicinos psichologės Aušros Bradauskaitės pranešimas.

VšĮ "Kauno hospiso namai" medicinos psichologė Aušra Bradauskaitė, parodos metu SVEIKATOS DIENOS 2024  skaitys pranešimą tema „VšĮ „Kauno hospiso namų“ bendruomenės narių psichologinė gerovė: padėti negalima palikti.“.

Pranešimas bus skaitomas Vasario 24 d. (šeštadienis) 14:00-14:30 VIP seminarų salėje.

Pranešimo metu pristatysime bei apžvelgsime VšĮ "Kauno hospiso namai" bendruomenės rūpinimosi psichologine gerove poreikius. Pateiksime būdus kaip pagerinti ir palaikyti psichologinę sveikatą slaugant ar prižiūrint kenčiančius, sunkiai sergančius, mirštančius savo artimuosius ar pacientus.

Hyperice    Ι   
Konkursas „Atgaivinkite savo kūną su Hyperice masažuokliais“ Apsilankykite prie Hyperice stendo Sveikatingumo dienose 2023 Kaune ir laimėkite Hyperice Hypervolt Go 2 masažo pistoletą. Norint

Konkursas „Atgaivinkite savo kūną su Hyperice masažuokliais“

Apsilankykite prie Hyperice stendo Sveikatingumo dienose 2023 Kaune ir laimėkite Hyperice Hypervolt Go 2 masažo pistoletą.

Norintys dalyvauti konkurse:

 • Penktadienį, vasario 23 d., nuo 12.00 iki 16:00 val. apsilankykite prie Hyperice stendo.
 • Išbandykite 1 iš 3 įrenginių – „Venom“, „Hypervolt“ arba „Vyper“.
 • Padarykite nuotrauką ar vaizdo įrašą su jums labiausiai patikusiu įrenginiu ir paskelbkite savo Instagram paskyroje, pažymėdami @eleme.lt ir @ekspozicijucentras
 • Rezultatų skelbimas penktadienį, vasario 23 d., 16:30 val. @eleme.lt Instagram puslapyje ir renginio vietoje.
 • Laimėtojas gaus prizą iš mūsų atstovų Hyperice.

*Papildomi 10 balsų, jei darysite tiktok video su produkto apžvalga, pažymėdami @eleme.baltic.

Mano mantra    Ι   
MANO MANTRA Sukurti gamtos, ištobulinti mokslo. Natūralūs vitaminai ir maisto papildai sveikai jūsų kasdienybei. https://manomantra.com/ FITOTERRA Fitoterra „Cell Disruption“ technologija 

MANO MANTRA

Sukurti gamtos, ištobulinti mokslo.

Natūralūs vitaminai ir maisto papildai sveikai jūsų kasdienybei.

https://manomantra.com/

FITOTERRA

Fitoterra "Cell Disruption" technologija - išskirtinė produktų linija gerai sveikatai ir tobulai odai.

https://www.fitoterra.eu/

ANCIENT + BRAVE

„Ancient + Brave“ – sveikatingumo prekės ženklas, siūlantis apdovanojimus pelniusį kolageno, MCT aliejaus ir nootropinių mišinių asortimentą.

https://ancientandbrave.lt/

,,One Nutrition”

Naudojame tik etiškai surinktus aukščiausios kokybės grynus ingredientus su sertifikuotu kokybės užtikrinimu. Šiuo atžvilgiu nesileidžiame į jokius kompromisus, tad į mūsų produktus ir Jūsų kūnus patenka tik geriausia.

https://onenutrition.lt/

Virgupys    Ι   
Gydomasis  ekologiškas  skausmą  slopinantis kremas.

Gydomasis  ekologiškas  skausmą  slopinantis kremas.

Galerija

Parodos rėmėjai ir partneriai

Informacinis rėmėjas

Parodos partneris

KKPDA logo

Parodos partneris

kppr

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Parodos partneris

Informacinis partneris

Informacinis partneris

Parodos partneris

Informacinis partneris

Informacinis partneris