Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms

Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms

Paskutinį žiemos savaitgalį Kaune karaliaus tikrų tikriausia grožio šventė – paroda „Beauty Expo 2024“. Vasario 23-25 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks specializuota grožio profesionalų paroda, kurioje bus pristatoma profesionali, aukščiausios kokybės, Lietuvoje ir pasaulyje populiari veido ir kūno kosmetika, dekoratyvinės kosmetikos ir plaukų priežiūros produktai, įrankiai ir priemonės grožio meistrams bei salonams, parfumerijos naujienos, išskirtiniai juvelyrikos ir bižuterijos kūriniai.

Specializuotoje grožio profesionalų parodoje „Beauty Expo“, netrūksta ne tik sertifikuotų grožio srities meistrų, bet ir estetika, grožiu ir šios srities tendencijomis ir naujienomis besidominčių pirkėjų. Būtent todėl, parodoje save pristatančios įmonės turi unikalią progą pasinaudoti viena iš didžiausių parodos naudų – betarpiškai ir nuoširdžiai įsiklausyti į savo esamų ir potencialių klientų lūkesčius ir norus jų gaminamiems produktams ar teikiamoms paslaugoms.

Šių metų parodoje, bus galima sutikti tokius Lietuvoje ir visame pasaulyje populiarius gamintojus ir jų prekių ženklus, kaip – „Rituale skin stories“, atstovaujančius prekės ženklą „Reviderm“, „Moon cosmetics“, „Dr. Ohhira“, „Era Esthetic Professional“, „CLM cosmetics disciplina“ su prekių ženklu „CELEMI“, „Biok laboratorija“, pristatanti prekių ženklą „Margarita“, „Galandus“ – profesionalių plaukų kirpimo žirklių ir nagų priežiūros įrankių tiekėjus ir daugelį kitų.

Paroda „Beauty Expo 2024“ – tai ne tik aktualiausios grožio, estetikos, dekoratyvinės kosmetikos, veido, kūno ir plaukų priežiūros ateities tendencijos po vienu stogu, bet ir – puiki platforma atrasti naujus kolegas, o galbūt – ir verslo partnerius.

Grožio šventė „Beauty Expo 2024“ – neapsieis ir be renginių bei pramogų. Parodos metu, vyks Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) organizuojamas – jau 15-tasis – Lietuvos čempionatas grožio specialistams, skirtingose kategorijose. Čempionatuose grožio specialistai turės progą pademonstruoti savo originalumą, kūrybiškumą bei įrodyti savo meistriškumą. Specialiai įrengtose seminarų erdvėse, visas tris parodos dienas vyks grožio srities specialistams ir mylėtojams skirti pranešimai, pristatymai, kiti renginiai. Visa aktualią informaciją apie parodą „Beauty Expo 2024“ rasite ir bilietus įsigyti galite paspaudus šią nuorodą.

Tomis pačiomis dienomis – vasario 23-25-tąją – Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks ir medicinos ir sveikatingumo paroda  „Sveikatos dienos 2024“. „Sveikatos dienos 2024“ – tai renginys visiems, kurie rūpinasi savo ir savo šeimos sveikata, švaria ir harmoninga aplinka, domisi ligų prevencija, aktyviu ir sveiku gyvenimo būdu. Daugiau sužinoti apie parodą „Sveikatos dienos 2024“ ir įsigyti bilietus galite paspaudus šią nuorodą.