Parodos

RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2019

Data: 2019 spalio 11–13 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: spalio 11 ir 12 d. 10.00–18.00 val., spalio 13 d. 10.00–16.00 val.

UAB „Ekspozicijų centras“ kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, spalio 11–13 d. kvietė apsilankyti Lietuvos gamintojų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ ir atrasti tai, už ką mūsų šalies gamintojai vertinami kaip vieni geriausių Europoje!

Jau 11 metų populiarumą išlaikančios parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą.

Šių metų parodoje prisistatė 288 šalies gamintojai, tad renginys stebino įvairialypiškumu: naujų produktų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos naujovėmis, aprangos ir aksesuarų įvairove, sprendimais būstui ir interjerui.

.

Pagrindinės parodos temos:

 • Kosmetika ir buitinė chemija
 • Apranga ir aksesuarai (tekstilės (audinių, trikotažo, odos, vilnos) ir kailio gaminiai - avalynė - galanterija - juvelyrika, bižuterija - mados kūrėjų erdvė MADOS PASAŽAS)
 • Idėjos namams. Interjeras (baldai - namų tekstilė - žvakės, eteriniai aliejai, patalpų kvapai - knygos - suvenyrai)
 • Būstas ir sodas (medžio ir metalo konstrukcijos, moduliniai pastatai - durys, langai, vartai, tvoros - krosnys, židiniai, pirtys - nuotekų valymo įrengimai - mažoji architektūra, aplinkos apželdinimo sprendimai)
 • Maistas ir gėrimai (mėsos, žuvies gaminiai - pieno produktai - žemės ūkio produktai, medus - duonos gaminiai ir konditerija - bakalėja - delikatesai, pagardai, padažai - saldumynai - gėrimai - vaistažolės, maisto papildai - maistas augintiniams)
.Daugiau informacijos: tel. 8 37 796 901 ar el. paštu rpl@expo.lt

Renginiai parodoje

Geriausių parodoje pristatomų gaminių konkursas

Socialinio verslo prekybos arka

Projekto „Maisto inovacijos Pietų Baltijos regione“ pristatymas

Parodoje pristatoma

Dalyvių naujienos

Lauksva UAB    Ι    G2.0
Šiais metais parodos lankytojams paruošėme ne tik naujus baldų dizainus, bet ir išskirtines AquaClean audinių kolekcijas – PETA ir BUDDY, puikiai tinkančias namams, kuriuose yra augintinių.
Šiais metais parodos lankytojams paruošėme ne tik naujus baldų dizainus, bet ir išskirtines AquaClean audinių kolekcijas – PETA ir BUDDY, puikiai tinkančias namams, kuriuose yra augintinių.

.

.

.

EKSPOZICIJA:

 • NATA kampas su funkcionaliais porankiais, fiksuojamais bet kurioje padėtyje. Šiam baldui naudojamas ispaniškas audinys iš naujausios Crevin kolekcijos – VELVETY. Kojelės chrominės, nuosaikios, neiššaukiančio dizaino, tačiau puikiai išpildančios modernaus baldo įspūdį.

 • klasikinių lenktų bei masyvių formų sofa FLUTTE su įtraukimais sėdynėje ir atloše, naujos, išskirtinio dizaino kojelės – tikras prabangos kokteilis, kurio įvaizdį dar labiau sustiprina natūrali petrol spalvos nekolekcinė oda.

 • modernaus dizaino SQUERE sofa su rombo formos įtraukimais ir miegamu mechanizmu. Pagrindinis išskirtinumas: reguliuojamos galvos atlošo pagalvės ir dviejų padėčių sėdynė. Naudojamos ypatingos funkcijos – galvos atramų fiksacija galima bet kurioje padėtyje.

 • stendo interjerą papildysime jau visų pamėgto KIWI dizaino lentynomis.

.


Taip pat, mūsų stendo lankytojai visu parodos metu turės galimybę dalyvauti LOTERIJOJE ir laimėti pagalvę-sėdmaišį SNOOP, ant kurios galės įsipatoginti kiekvienas šeimos narys!


.

Ryškiausia šių metų naujiena – naujos audinių kolekcijos. Plačiau apie juos:

Bakterijos ir dulkių erkutės ypatingai dauginasi turint augintinių namuose. Priekinė šių audinių apsauga yra puikus sąjungininkas norint apsisaugoti nuo šių organizmų, kurie gali sukelti alergijas ypač vaikams ar vyresnio amžiaus žmonėms.

Taip pat, šios audinių kolekcijos turi fizinį barjerą dėvėjimuisi – papildomą sluoksnį tarp audinio apatinių gijų ir audinio viršutinės matomos dalies, kuris apsaugo ir neleidžia pažeisti audinio netyčia užkabinat audinio siūlą, o tai ypač dažna audinio trumpalaikiškumo priežastis, kurią gali sukelti ne tik augintinių nagai, bet ir džinsų sagos, užtrauktukai, žiedai ar pan.

Negana to, šių audinių paviršius yra visiškai glotnus ir labai švelnus, o tai ypač palengvina augintinių plaukų, pūkų, dulkių pašalinimą ar surinkimą nuo baldo.

Vandenvala UAB    Ι    C1.0
Turėkite karštą vandenį NEMOKAMAI! Specialios nuolaidos parodos metu biologiniams nuotekų valymo įrenginiams ir lietuviškiems saulės šildytuvams vandeniui.                     
Turėkite karštą vandenį NEMOKAMAI! Specialios nuolaidos parodos metu biologiniams nuotekų valymo įrenginiams ir lietuviškiems saulės šildytuvams vandeniui.                      .

.

VANDENVALA, UAB – www.bnvi.lt – biologiniai nuotekų valymo įrenginiai

LZT SOL, UAB – www.lztsol.lt – saulės šildytuvai vandeniui

Prašvieta UAB    Ι    G1.1
Taip paprasta! Lietuvoje gaminami spausdintuvai, spausdinantys sertifikuotais maistiniais rašalais tiesioginiai spaudai ant produktų.                                         

Taip paprasta! Lietuvoje gaminami spausdintuvai, spausdinantys sertifikuotais maistiniais rašalais tiesioginiai spaudai ant produktų.                                                                .

Unikalios galimybės, aukšta kokybė. Būkite unikalūs - išskirtiniai!

Nuo šiol gaminame ir galite įsigyti A3 formato spausdintuvus.

.

InAvati, SIULVEDĖ UAB    Ι    B2.2
Vyriškas paltas-striukė „Fearless“ (liet. bebaimis). Bendras „InAvati“ ir Arnoldo Remeikos, Lietuvos mados pasaulio autoriteto, ir mados mokymų centro „Suprasti madą“, kūrinys.    
Vyriškas paltas-striukė „Fearless“ (liet. bebaimis). Bendras „InAvati“ ir Arnoldo Remeikos, Lietuvos mados pasaulio autoriteto, ir mados mokymų centro „Suprasti madą“, kūrinys.     .

.   

Šiandien, kai  šiuolaikinio žmogaus gyvenimo tempas didelis, o kasdienybė perkrauta įvykių, situacijų ir socialinių vaidmenų gausybės, multifunkcinio, įvairioms gyvenimo aplinkybėms, progoms ir oro sąlygoms tinkamo viršutinio rūbo poreikis yra kaip niekad didelis. Tačiau tokių gaminių pasiūla rinkoje, ypač vyrų aprangos segmente, yra minimali ir dažniausiai apsiriboja arba nelabai kokybiškais greitosios mados, arba itin brangiais liukso klasės produktais. Todėl funkcionalaus minimalistinio dizaino paltas-striukė, kurio išorė pagaminta iš tvaraus, net atšiauriausioms oro sąlygoms atsparaus pluošto, o vidus šiltintas gryna kupranugario vilna, vyrų auditorijai pasiūlytas pačiu laiku.

Universalus paltas-striukė „Fearless“ debiutuos parodoje RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2019.

InAvati, SIULVEDĖ UAB    Ι    B2.2
Dvipusis paltas – universalus „InAvati“ sprendimas moteriai, gyvenančiai Baltijos jūros regione ir norinčiai atrodyti oriai ir viliojančiai bet kokiu oru ir bet kokia proga.           
Dvipusis paltas – universalus „InAvati“ sprendimas moteriai, gyvenančiai Baltijos jūros regione ir norinčiai atrodyti oriai ir viliojančiai bet kokiu oru ir bet kokia proga.            .

.

Pristatomas dvipusio audinio paltas – naujų technologijų ir dizaino gaminys, iš išorės atkartojantis amžinosios klasikos paltą: kai giedra, renkamės jo vilnonę pusę ir tviskančią vilnos prabangą; lyjant ar sningant, tą patį paltą dėvime vandens nepralaidžiąja puse. Taip išliekate elegantiška, jaučiatės graži ir nesijaudinate dėl nukritusio lietaus lašo ar ant peties netikėtai nutūpusios snaigės... Skruostuos geidžiantį išbučiuoti vėją maloniai sustabdys elegantiška apykaklė, o rankas priglaus ir maloniai šildys gilios įleistinės kišenės.

Paltas susegamas spaudėmis, kurios paslaptingai prisiderina dėvint paltą ir vandens nepraleidžiančio audinio, ir minkštos vilnos puse. Palto ilgis (kiek žemiau kelių) puikiai tiks ir dėvint suknutę ar sijonuką, ir kelnes.

Paltas rekomenduotinas klasikinės juodos ar žaismingų spalvų ir prie jų derančių pamušalų spalvų.

Dvipusis paltas debiutuos parodoje RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2019

Aš, Kloteksa UAB    Ι    A1.1
Prekės ženklas Aš pristato moteriškų rudens-žiemos paltų kolekciją! Apsilankykite mūsų stende ir įsigykite moteriškų paltukų iš kokybiškų vilnonių audinių. Lauksime Jūsų!

Prekės ženklas pristato moteriškų rudens-žiemos paltų kolekciją!

Apsilankykite mūsų stende ir įsigykite moteriškų paltukų iš kokybiškų vilnonių audinių.

Lauksime Jūsų!

Šilta mada UAB    Ι    B1.2
Parodoje kailių salonas ŠILTA MADA pristatys naują AW 2019-2020 kailinių aksesuarų ir kailinių kolekciją.                                             
Parodoje kailių salonas ŠILTA MADA pristatys naują AW 2019-2020 kailinių aksesuarų ir kailinių kolekciją.                                                                                                  .

.

Naujų modelių kailio kepurės, apykaklės, liemenės bei šiltos pirštinės – puikus pasirinkimas rudeniui ir žiemai kuriant savo stilių.

Sukūrėme naujo dizaino laisvo kirpimo įvairių spalvų avikailio kailinių, jau vadinamų „žieminiais paltais“. Naujieji avikailio kailiniai yra ypatingai lengvi, šilti ir stilingi. Šaltesniam žiemos sezonui pristatysime naujo kirpimo unikalius audinės kailio kailinius ir liemenes.

Parodos metu – ypatingai geros kainos. Bus priimami individualūs užsakymai kailiniams siūti.

.

Būk pirmas aplankęs!

Stilius&Ko, Stimarus UAB    Ι    B2.4
Lietuviškas drabužių prekės ženklas „Stilius&ko“ pristatys savo naują Rudens kolekciją.                                                  
Lietuviškas drabužių prekės ženklas „Stilius&ko“ pristatys savo naują Rudens kolekciją.                                                                                                                                                                             .

Taip pat visoms prekėms parodos metu bus taikoma -10% nuolaida.

BIOCOS academy    Ι    D2.5
Pristatysime naujausius natūralios augalinės kosmetikos BIOCOS gaminius odos ir plaukų priežiūrai. Taip pat atliksime odos būklės tyrimą skaitmeniniu odos mikroskopu (registracija tyrimui tel.

Pristatysime naujausius natūralios augalinės kosmetikos BIOCOS gaminius odos ir plaukų priežiūrai. Taip pat atliksime odos būklės tyrimą skaitmeniniu odos mikroskopu (registracija tyrimui tel. 8 675 87333)

Skaitmeninis mikroskopas įvertina odos drėgmę, elastingumą, melaniną, jautrumą ir raukšles, užkimštų porų lygį. Jo paviršiuje įtaisytas sensorius vos priglaudus prie odos efektyviai nustato odos drėgmės lygį ir elastingumą, odos paviršiaus vientisumą, lygumą, pigmentacijos lygį. Mikroskopo kamera įvertina sebumo kiekį ant juostelių ir nustato odos tipą, fotografuoja ir išdidina poras odoje. Itin jautri mikroskopo kamera užfiksuoja, išdidina ir geometrijos principu paskaičiuoja raukšlių gylį bei ilgį, pateikia išvadą apie bendrą odos būklę. Spalvos nustatymo algoritmai identifikuoja odos paraudimus ir pateikia odos jautrumo analizę.

Po tyrimo pateiksime odos priežiūros rekomendacijas ir parinksime tinkamas kosmetikos priemones.

Parodos metu tyrimas kainuos net 33% pigiau – tik 10 eur.

O įsigijusiems kosmetikos už 35 eur ar daugiau išsamų odos tyrimą atliksime nemokamai.

Valerijonas, UAB vaistinė    Ι    A1.7
Natūrali alternatyva grožio injekcijoms! Jauninamasis serumas ir jauninamasis kremas „Razalija“ – tikra grožio revoliucija natūralios kosmetikos srityje.                        
Natūrali alternatyva grožio injekcijoms! Jauninamasis serumas ir jauninamasis kremas „Razalija“ – tikra grožio revoliucija natūralios kosmetikos srityje.                         .

.

Šių natūralios sudėties kosmetikos produktų gamybai panaudotos net trys hialurono rūgštys, tarp kurių – naujos kartos mažo molekulinio svorio acetilinta hialurono rūgštis PrimalHyal Ultrafiller. Šio ingrediento poveikis akivaizdus: pastebimai veikia net gilias veido odos raukšles, stimuliuoja odos medžiagų apykaitą. Produktai sukurti vaistininkų kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslininkais.

Natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ istorija prasidėjo vienoje seniausių vaistinių šalyje. Gaminamų kosmetikos produktų sudėtyje – ekologiški, sertifikuoti (ECOCERT ir COSMOS) ir natūralios kilmės ingredientai. Jau 5 „Razalijos“ kosmetikos gaminiai apdovanoti aukso medaliais parodose „Rinkis prekę lietuvišką“, įteikti įvairūs diplomai už inovacijas kosmetikos gamyboje.

Aromika UAB    Ι    G1.2
Džiugi naujiena! Jūsų patogumui sukūrėme Aromika dovanų rinkinius – mėgstamus namų kvapus artimiesiems, draugams ar kolegoms dovanokite patogiau ir gražiau!                   
Džiugi naujiena! Jūsų patogumui sukūrėme Aromika dovanų rinkinius – mėgstamus namų kvapus artimiesiems, draugams ar kolegoms dovanokite patogiau ir gražiau!                      .

.

Daug skirtingų rūšių Jūsų pasirinkimui. Rinkinio sudėtis iš mėgstamiausių namų kvapų kolekcijos produktų – namų kvapai, namų kvapų papildymai, purškiami kvapai, sausi kvapai, vonios druskų burbulai.

.

Ypatingas pasiūlymas! Tik parodoje mėgstamiausi namų kvapai Aromika už specialią kainą, o perkant visą pakuotę – taikysime 35 proc. nuolaidą.

Pirkite ne tik sau, dovanokite artimiesiems ir draugams.

Mundus LT UAB    Ι    D2.6
Esame nauja įmonė – susipažinkime! Gaminame produktus nuo indų ploviklio iki efektyvių skalbimo, valymo ir plovimo priemonių.                                    
Esame nauja įmonė – susipažinkime! Gaminame produktus nuo indų ploviklio iki efektyvių skalbimo, valymo ir plovimo priemonių.                                                                                        .

.

Visi produktai yra sukurti mūsų laboratorijoje ir pagaminti mūsų pačių, todėl galime garantuoti už savo gaminių kokybę!

Flokati UAB    Ι    C2.5
Pristatysime naująją rudens ir žiemos drabužių kolekciją suaugusiems ir vaikams. Čia rasite platų, Lietuvoje pagamintų, vilnos gaminių asortimentą: patalynę, šlepetes, drabužius, kojines

Pristatysime naująją rudens ir žiemos drabužių kolekciją suaugusiems ir vaikams. Čia rasite platų, Lietuvoje pagamintų, vilnos gaminių asortimentą: patalynę, šlepetes, drabužius, kojines, patogius ir stilingus lauko aksesuarus, šildančias sąnarius vilnones juostas bei šiltą aprangą ir aksesuarus mažyliams.

Stendo lankytojų lauks LAIMĖS RATAS be pralaimėjimų, dovanos ir spec. pasiūlymai visiems gaminiams.

Flokati – tai jaukumą, šilumą ir gerą savijautą dovanojantys vilnos gaminiai visai šeimai.

Vilnos glėbyje!

Toiteris MB    Ι    G1.4
Įvairiaspalvės rankų darbo universalios automobilinės kėdutės TOITERT šuniukams nuo S iki XXL dydžio. Galima naudoti 3 būdais: kaip rankinę, gultuką ir auto kėdutę.             
Įvairiaspalvės rankų darbo universalios automobilinės kėdutės TOITERT šuniukams nuo S iki XXL dydžio. Galima naudoti 3 būdais: kaip rankinę, gultuką ir auto kėdutę.                                                .

🐶Itin kokybiškos, pasiūtos iš eko odos, natūralios odos, gobeleno.

🐶Saugios ir patogios kelyje, yra prisegamas dirželis prie nugaros.

🐶Jeigu neišsirinksite – pasiūsime pagal Jūsų pageidavimus!

HiQ, Akvatera LT UAB    Ι    B1.7
HiQ – išieškota, naujos kartos pašarų linija šunims ir katėms. HiQ receptūros paremtos mitybos specialistų rekomendacijomis, naujausiais moksliniais pasiekimais ir inovatyviais sprendimais

HiQ – išieškota, naujos kartos pašarų linija šunims ir katėms. HiQ receptūros paremtos mitybos specialistų rekomendacijomis, naujausiais moksliniais pasiekimais ir inovatyviais sprendimais, naudojant išpuoselėtus gamtos turtus.

Kokosų aliejus padeda subalansuoti augintinio medžiagų apykaitą, teigiamai veikia odą ir kailį, gali padėti išvengti infekcijų. Slaptasis ingredientas – NanoAgent – iki nanodalelių susmulkintas grynas nuosėdinės kilmės mineralas, atsakingas už puikų vertingiausių maistinių medžiagų įsisavinimą. Sudėtyje – natūralūs ingredientai ir antioksidantai: džiovintos spanguolės, linų sėmenys, džiovintos medetkos, žalioji arbata, jukos ekstraktas. HiQ pašaruose gausu gyvūninės kilmės baltymų iš pačių geriausių šaltinių – ėrienos, paukštienos, lašišos. Asortimente taip pat rasite produktų be kukurūzų ir kviečių.

HiQ – aukščiausi mokslo sprendimai Jūsų augintinio mityboje.

www.facebook.com/HiQ.Lietuva

Skanovė    Ι    C2.10
SMOOTHIE – 100 proc. vaisių/uogų/daržovių tiršti kokteiliai. Patys gardžiausi mangų, kivių ir špinatų, aviečių, ananasų skoniai be pridėtinio cukraus!                 
SMOOTHIE – 100 proc. vaisių/uogų/daržovių tiršti kokteiliai. Patys gardžiausi mangų, kivių ir špinatų, aviečių, ananasų skoniai be pridėtinio cukraus!                                  .

.

Kokteilių vartojimas itin paprastas: galioja net 24 mėn., galima laikyti 0-25°C, o patogios pakuotės 200 g ar 780 g įtiks kiekvienam.

SMOOTHIE suteikta teisė naudoti simbolį „Rakto skylutė“, kurio šūkis „Sveikesnei mitybai“.

Supergarden    Ι    A1.16
Džiovintų šaltyje vaisių, uogų ir daržovių užkandžiai – subalansuotas ir pilnavertis maistas skubantiems ir keliaujantiems. Į kelionę ar žygį, į mokyklą ar darbą – patogiau nebūna
Džiovintų šaltyje vaisių, uogų ir daržovių užkandžiai – subalansuotas ir pilnavertis maistas skubantiems ir keliaujantiems. Į kelionę ar žygį, į mokyklą ar darbą – patogiau nebūna!

.

Įvairūs skoniai:

 • Džiovintų šaltyje vaisių užkandis (ananasai, mangai, bananai, juodieji serbentai, avietės);
 • Džiovintų šaltyje miško uogų užkandis (gervuogės, avietės, mėlynės, žemuogės, braškės);
 • Džiovintų šaltyje daržovių užkandis (burokėliai, morkos, žirniai, kukurūzai, raudonoji paprika).

.

100% natūralūs, be pridėtinių dažiklių, konservantų ir cukraus, tik natūralūs šaltyje džiovinti vaisiai, uogos ir daržovės. SUPERGARDEN BITES puikiai numalšina alkį ir aprūpina organizmą vertingais vitaminais!

Maža pakuotė, bet didelė maistinė vertė – įsidėję į kuprinę nepasigailėsite!

Tealure    Ι    D2.9
Esame „Tealure“ kompanija, gaminanti kombučią iš mūsų pačių užauginamų ir importuojamų aukštos kokybės arbatų ir ingredientų.                                    
Esame „Tealure“ kompanija, gaminanti kombučią iš mūsų pačių užauginamų ir importuojamų aukštos kokybės arbatų ir ingredientų.                                                                         .

.

Kombučia yra sparčiai populiarėjantis neapdorotas natūralios fermentacijos arbatos gėrimas, turtingas probiotikais, organinėmis rūgštimis, virškinimo fermentais ir antioksidantais.

.

Labu MB    Ι    A1.10
Šaltalankių ir obuolių LABU skanėstas – malonus saldžiarūgštis skonis leidžia mėgautis pilnaverčiu užkandžiu kiekvieną dieną ir išlaikyti stiprų imunitetą visus metus!         
Šaltalankių ir obuolių LABU skanėstas – malonus saldžiarūgštis skonis leidžia mėgautis pilnaverčiu užkandžiu kiekvieną dieną ir išlaikyti stiprų imunitetą visus metus!            .

.

MB „LABU“ kasmet rinkai pristato naujos rūšies džiovintos vaisių tyrės užkandį – skanėstą, kurio aktyvus įvedimas į rinką ir pagrindinis pristatymas vartotojams jau tris metus iš eilės vyksta parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ metu.

Šių metų naujiena – šaltalankių ir obuolių LABU skanėstas – užkandis, padengtas džiovintų obuolių miltais.

.

Šaltalankiai buvo pasirinkti dėl savo unikalios sudėties ir maistingumo. Šaltalankių uogose ypač daug vitamino C (100 g – apie 500 mg, t. y. visa dienos norma). Taip pat gausu karoteno, cholino, nikelio, mangano, geležies, fosforo, folio rūgšties, flavanoidų, vitaminų B1 ir B2, P, E ir K. Šaltalankiai yra puikus antioksidantas: saugo nuo laisvųjų radikalų, stabdo senėjimą (turi medžiagų, suteikiančių odai elastingumo, neleidžiančių rastis raukšlėms), taip pat skatina atsinaujinti ląsteles, stiprina organizmo atsparumą. Tad rudenį šaltalankiai yra nepakeičiama profilaktinė ir gydymo priemonė nuo peršalimo ligų.

Šaltalankių ir obuolių LABU skanėsto sudėtyje yra tik  du ingredientai – obuoliai ir šaltalankiai. Skanėste nėra pridėtinio cukraus, skonio ar spalvos stipriklių bei konservantų. Kuriant šį LABU skonį kruopščiai atrinktos ir obuolių rūšys bei pati vaisių tyrės apdorojimo, džiovinimo technologija, kas leido atrasti balansą tarp skanaus ir naudingo. Šaltalankių ir obuolių LABU skanėstas ne tik skanus užkandis, bet ir praturtina organizmą naudingomis medžiagomis, kuriomis ypatingai pasižymi šaltalankio uogos.

Skaičiuojama, kad viename Šaltalankių ir obuolių LABU skanėstų pakelyje (60 g), kurio maistinė vertė prilygsta vienam šviežiam vidutinio dydžio obuoliui ir saujelei šaltalankių uogų, yra didžiausias vitamino C kiekis – net 30 proc. suaugusio žmogaus rekomenduojamos paros  normos. Tai yra daugiausia vitamino C iš visų kitų LABU skanėstų rūšių turintis LABU skanėstas. Valgant šaltalankių ir obuolių skanėstą organizmas taip pat gauna vitamino A, kuris saugo organizmą nuo senėjimo ir vitamino F, reguliuojančio medžiagų apykaitą, taip pat geležies, mangano, karoteno, folio rūgšties, kitų organinių rūgščių. Šiuose užkandžiuose gausu skaidulų, kurios suteikia sotumo jausmą ir sulėtina cukraus įsisavinimą.

Šiemet visi džiovintos vaisių tyrės LABU skanėstai gavo LR Sveikatos ministerijos patvirtinimą dėl  sveikatai palankesnių maisto produktų ženklinimo „Rakto skylutė“ naudojimo. Šiuo simboliu pažymėti produktai leidžia vartotojams lengviau atskirti sveikatai palankesnius produktus, kurie pasižymi didesne maistine verte ir nauda organizmui.

Sviestas sviestuotas MB    Ι    D2.12
Šiais metais pristatysime net tris naujus skonius!                                                                                                
Šiais metais pristatysime net tris naujus skonius!                                                                                                                                                                .

1. Lazdynų ir anakardžių kremas. Nuostabiai kvapnus riešutų kremas, tinkantis ir tradiciškai tepti ant skrebučio, ir naudoti kaip padažą blyneliams ir kitiems saldumynams. Vienas populiariausių mūsų gaminių!

2. Trijų sluoksnių kremas „Laikinoji sostinė“, sukurtas Laikinosios sostinės 100-mečiui! Etiketėje pavaizduoti Kauną garsinantys tarpukario modernizmo architektūros elementai.

3. Žemės riešutų ir šviežių datulių užkandis „Geriau nei CHALVA“. Tai tikrai geriau nei chalva, nes ji be cukraus!

Parodos rėmėjai ir partneriai

Partneris

Partneris

Forumo organizatorius

Forumo organizatorius

Parodos televizija

https://www.delfi.lt/

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas