RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2019 - Parodos Lietuvoje ir užsienyje

Parodos

RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2019

Data: 2019 spalio 11–13 d.

Vieta: Žalgirio arena, Kaunas

Parodos darbo laikas: -

UAB „Ekspozicijų centras“ kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, spalio 11–13 d. kvietė apsilankyti Lietuvos gamintojų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ ir atrasti tai, už ką mūsų šalies gamintojai vertinami kaip vieni geriausių Europoje!

Jau 11 metų populiarumą išlaikančios parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą.

Šių metų parodoje prisistatė 288 šalies gamintojai, tad renginys stebino įvairialypiškumu: naujų produktų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos naujovėmis, aprangos ir aksesuarų įvairove, sprendimais būstui ir interjerui.

.

Pagrindinės parodos temos:

  • Kosmetika ir buitinė chemija
  • Apranga ir aksesuarai (tekstilės (audinių, trikotažo, odos, vilnos) ir kailio gaminiai - avalynė - galanterija - juvelyrika, bižuterija - mados kūrėjų erdvė MADOS PASAŽAS)
  • Idėjos namams. Interjeras (baldai - namų tekstilė - žvakės, eteriniai aliejai, patalpų kvapai - knygos - suvenyrai)
  • Būstas ir sodas (medžio ir metalo konstrukcijos, moduliniai pastatai - durys, langai, vartai, tvoros - krosnys, židiniai, pirtys - nuotekų valymo įrengimai - mažoji architektūra, aplinkos apželdinimo sprendimai)
  • Maistas ir gėrimai (mėsos, žuvies gaminiai - pieno produktai - žemės ūkio produktai, medus - duonos gaminiai ir konditerija - bakalėja - delikatesai, pagardai, padažai - saldumynai - gėrimai - vaistažolės, maisto papildai - maistas augintiniams)
.Daugiau informacijos: tel. 8 37 796 901 ar el. paštu rpl@expo.lt

Renginiai parodoje

Geriausių parodoje pristatomų gaminių konkursas

Socialinio verslo prekybos arka 2019

Projekto „Maisto inovacijos Pietų Baltijos regione“ pristatymas

Parodoje pristatoma

Parodos rėmėjai ir partneriai

Partneris

LPK logo

Partneris

Žiniasklaidai

Forumo organizatorius

Parodos televizija

https://www.delfi.lt/

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas