Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.09.26-09.28
2019.09.27-09.29
2019.10.11-10.13
Kviečiame dalyvauti parodose „Rinkis prekę lietuvišką“ ir „Mados pasažas“ spalio 11–13 d. Žalgirio arenoje!

Įvykusios parodos

KALĖDŲ MUGĖ 2014
2014-12-18 - 2014-12-21
PLC „Mega“ parodų salė, Kaunas
Kalėdinių dovanų mugė


 

Gruodžio 18-21 dienomis PLC Mega parodų salėje (2 aukštas) Kalėdų mugėje, organizatoriai UAB „Ekspozicijų centras“ parengė daug staigmenų, siurprizų, atrakcijų vaikams. Jau gruodžio 18 d. Kalėdų mugės atidarymui vadovavo Kalėdų Senelis, kuris kartu su Ąžuolyno meškučių cirku pristatė nuotaikingą programą visai šeimai. Lankytojus žavėjo pasirodymai su balandžiais, šuniukais ir kačiukais, o meškos įvairūs triukai nepaliko nei vieno abejingo.

O koks švenčių laukimas be stebuklo nuojautos, be kvapnių gardumynų, be Kalėdinės eglutės? Mugės lankytojų šiemet laukė ypač didelė dovanų įvairovė: juvelyrikos, keramikos dirbiniai, sveikos gyvensenos, kosmetikos produktai, laisvalaikio prekės, tekstilės ir trikotažo gaminiai, kalėdiniai rankų darbo suvenyrai. Lankytojus žavėjo interjero detalės bei dovanos iš Maroko, dailios smulkmenos šventinei namų puošybai, subtilūs žaisliukai eglutei, Advento bei Kalėdinės žvakidės, ir žinoma – daugybė kitų idėjų. Mugės naujiena – aukštos kokybės italų gamintojo „Pavoni“ silikonininės kepimo formelės: princesės, katinėliai, eglutės, kalėdinės žvaigždės, meduoliniai žmogeliukai ir kt. Tiems, kurie dar nespėjo pasirūpinti Kalėdų eglute, ją galėjo įsigyti tiesiog mugėje. Kalėdų mugėje ne vieną lankytoją nustebino gyvų vorų, skorpionų, šimtakojų  ekspozicija, o drąsiausieji  galėjo juos ir įsigyti.

Staigmenų lietus nudžiugino ir pačius mažiausius mugės lankytojus, kuriems šiemet pramogų ir atrakcijų nors vežimu vežk. Buvo galima stebėti jaunųjų balerinų šokius, muzikos studijos taip pat neleido nuobodžiauti ir liūdėti, o mažieji galėjo linksmintis ant puikaus batuto – Žaibo Makvyno. O šunų dresavimo mokyklos „Reksas“ parodomoji programa pagal teigiamos motyvacijos metodiką sudomino visus gyvūnų mylėtojus.

Na ir žinoma, kokia šventė be Kalėdų Senelio? Didžiausias džiaugsmas vaikų akims ir širdims buvo baltabarzdžio apsilankymas ir dovanų dalijimas. Juk Kalėdos – stebuklų metas.

Visi atvykę į „Kalėdų Mugę“ neabejotinai pajuto Kalėdinę nuotaiką, gerai praleido laiką ir galėjo pasirūpinti puikiomis dovanėlėmis savo mylimiausiems.

 

Daugiau informacijos:
UAB „Ekspozicijų centras“
tel. +370 618 45997; +370 37 331590
el. p. kaledumuge@expo.lt

 


Dėmesio! Norime jus įspėti, kad firma EXPO GUIDE mūsų parodos dalyviams siunčia anketas, siūlydama susimokėti už papildomas paslaugas. Atkreipiame dėmesį, kad ši firma neturi nieko bendro su UAB „Ekspozicijų centras“ ir mūsų organizuojama paroda. Prašome jūsų įgautą informaciją nekreipti dėmesio!

Parodos televizija
Informaciniai rėmėjai