Tel. 8 37 79 29 85, tel./faks.: 8 37 33 15 90, 79 69 01, el. paštas: kaunas@expo.lt
Artimiausios parodos:
2019.01.17-01.17
2019.01.17-01.17
2019.03.01-03.03
Kviečiame apsilankyti AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖJE 2019 sausio 17 d. Žalgirio arenoje!

Artimiausios parodos

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2018
2018-01-17 - 2018-01-17
Žalgirio arena, Kaunas
Aukštųjų mokyklų prisistatymai

ALEKSANDRO STULGINSKIO UNIVERSITETAS (ASU) 4 stendas

Studijų programos:

Žemės ūkio mokslai
Agronomija
Maisto žaliavų kokybė ir sauga
Medienos mokslas ir prekyba
Miškininkystė
Sumanioji gyvulininkystė
Želdininkystė
Žemės ūkio technologijos ir vadyba
Žuvininkystės ir akvakultūros technologijos

Gyvybės mokslai
Taikomoji ekologija

Verslo ir viešoji vadyba
Apskaita ir finansai
Kaimo plėtros administravimas (Lietuvių ir Anglų kalbomis)
Kultūros ir turizmo vadyba
Logistika ir prekyba

Technologijų mokslai
Atsinaujinančių energijos išteklių technologijos

Inžinerijos mokslai
Hidrotechninės statybos inžinerija
Žemės ūkio mechanikos inžinerija
Žemėtvarka

www.asu.lt

GENEROLO JONO ŽEMAIČIO LIETUVOS KARO AKADEMIJA 13.2 stendas

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija (LKA) – vienintelė aukštoji mokykla Lietuvoje, suteikianti universitetinį ir karinį išsilavinimą bei ugdanti karininkus lyderius. Akademijos misija – parengti motyvuotą ir pasirengusį vadovauti Lietuvos kariuomenės padaliniams karo ir taikos metu karininką ugdant jo lyderio savybes, intelektą, suteikiant profesinių žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų vadui.

Studijų metu LKA auklėtiniai studijuoja pagal bakalauro studijų, lyderio ugdymo ir karinio rengimo programas, gauna 140-500 eurų dydžio stipendijas.

Kariūnai gali pasirinkti šias 3,5 m. trukmės studijų programas: Tarptautinių santykių, Gynybos technologijų vadybos ir Nacionalinio saugumo.

Asmenys, priimti į LKA studijuoti pagal Moderniųjų gynybos technologijų vadybos studijų programą ir pareiškę norą tapti Karinių oro pajėgų (KOP) ir Karinių jūrų pajėgų (KJP) karininkais, po pirmųjų studijų metų Akademijoje gali būti siunčiami studijuoti į kitas Lietuvos aukštąsias mokyklas.

Absolventams, sėkmingai baigusiems studijas ir davusiems karininko priesaiką, suteikiamas pirmasis karininko (leitenanto) laipsnis ir aukštasis universitetinis išsilavinimas bei garantuojama darbo vieta Lietuvos kariuomenėje.

Daugiau informacijos: www.lka.lt

 

KASTU INTERNATIONAL 13.1 stendas

Esame komanda jaunų profesionalų, kurie padės tau ne tik įstoti studijuoti į užsienio aukštąją, bet padės įstoti ten, kur atsivers Tavęs vertos galimybės! Pagelbėsime išsirenkant tinkamiausią studijų programą iš daugiau nei 60 atstovaujamų universitetų Anglijoje, Danijoje, Nyderlanduose, Suomijoje ar Švedijoje, o tada paprastai ir suprantamai suplanuoti reikiamus žingsnius, siekiant garantuoto įstojimo.

Kastu komanda yra aplankiusi virš 60 atstovaujamų Europos universitetų, todėl žinome, kuo vienas universitetas skiriasi nuo kito ir galime patarti koks universitetas geriausias būtent Tau. Esame pasirašę bendradarbiavimo sutartis su užsienio aukštosiomis mokyklomis, todės visas stojimo procesas užims mažiau laiko, bus paprastas, suprantamas ir patikimas. Negana to, nuolat vystome ir tobuliname Kastu elektroninę stojimo platformą, kuri šiuo metu yra viena iš pažangiausių Europoje, taip užtikrindami paprastą, patikimą ir saugų stojimo procesą.
Viena stojimo anketa - 5 skirtingoms šalims!

Stojimas per Kastu ir kitos Kastu paslaugos - visiškai nemokamos. Užsuk pasikonsultuoti studijų užsienyje klausimais į Kastu stendą aukštųjų mokyklų mugėje jau Sausio 17 dieną!

KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - tavo žinių uostas! 14.1 stendas

Uostas - tai vieta, kur yra ruošiamasi didžiajai kelionei: kaupiami resursai, žinios, planuojama, treniruojamasi... Ir galop! Plaukiama į tikslą.

Klaipėdos universitetas šiais metais studentus pasitiks atsinaujinęs ir dar labiau dvelkiantis jūros gaiva. Mat nuo 2018 m. universiteto miestelyje duris atvers vienintelis Lietuvoje, modernus ir inovatyvus Jūros tyrimų institutas. Čia veiks skirtingos 34 laboratorijos, kur studentai kartu su mokslininkais atliks įvairiausius mokslinius tyrimus. Vertėtų priminti, jog Klaipėdos universitetas, vienintelis universitetas Lietuvoje turi savo laivyną: mokslinių tyrimų laivą „Mintis“ bei mokslinį-tiriamąjį ir mokomąjį burlaivį „Brabander“, skirtą vykdyti fundamentinius ir taikomuosius mokslinius tyrimus.

Prasidėjus 2018 m. priėmimui studentai galės rinktis iš 41 studijų programų. Čia savo uostą atras tiksliųjų mokslų fanatikai, ieškantys žinių matematikos, informatikos, inžinerijos ar fiziniuose moksluose. Arba tie, kurie mėgsta būti ir dirbti su žmonėmis. Šie studentai galės semtis žinių: sveikatos, gyvybės, socialiniuose, sporto ar ugdymo moksluose. Savo uostą atras ir meninės sielos, mėgstančios kurti, rašyti arba mokytis užsienio kalbų humanitariniuose arba menų moksluose. O kur dar būsimieji verslininkai, kurie mokysis verslo ir viešosios vadybos studijų kryptyje!

Klaipėdos universitete savo uostą atras kiekvienas. Susitikime!

LIETUVOS VERSLO KOLEGIJA 15.3 stendas

Rinkis kokybiškas ir šiuolaikines studijas Lietuvos verslo kolegijoje, Klaipėdoje bei Vilniuje. Studijoms galite rinktis šias studijų programas: Išmanioji vadyba, Įstaigų ir įmonių administravimas, Pardavimų ir logistikos vadyba, Turizmo ir pramogų verslo industrija, Statybos technologijos, Teisė ir teisėsaugos institucijos, Verslo ir investicijų teisė, Verslo įmonių ekonomika, Buhalterinė apskaita, Taikomoji informatika ir programavimas bei skaitmeninio dizaino technologijos. Lietuvos verslo kolegijoje ypač skatinamas studentų iniciatyvumas, aktyvumas, verslumas bei tarptautiškumas. Kolegijoje aktyviai veikia studentų atstovybė, ekonomistų ir teisininkų klubai, teisės klinika, studentai nuolat skatinami dalyvauti popaskaitinėje veikloje, studentai aktyviai yra įtraukiami į kolegijos vidinių ir išorinių renginių organizavimą ir dalyvavimą.
Lietuvos verslo kolegijoje paskaitas skaito dėstytojai, kurie yra savo srities profesionalai ir praktikai. LTVK dėsto advokatai, teisės specialistai, bankų specialistai, finansų ir audito skyriaus vadovai, rinkodaros ir pardavimų skyrių vadovai, programavimo specialistai, web svetainių kūrėjai, sportininkai, renginių organizatoriai, agentai, ekspeditoriai logistai ir kt.

Kolegija integruoja naujausias IT technologijas į studijų procesą, tokiu būdu sukuria lanksčias ir patrauklias studijų formas. Kolegija ypatingą dėmesį teikia studijų kokybei ir nuolatiniam jos gerinimui. Studijų procese vykdomos interaktyvios paskaitos bei taikomi veiklinamieji metodai. Kolegijoje įrengtos CISCO bei Statybinių medžiagų laboratorijos, Kriminalistikos laboratorija, Imitacinė teismo posėdžių salė, Lyderystės laboratorija bei Turizmo laboratorija.

LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJA UNIVERSITETAS 14.6 stendas


Lietuvos muzikos ir teatro akademija 2018 m. priima į šias studijų programas: Garso dizainas (ekrano menai), Kino menas (režisūra), Kino menas (operatorius), Kompozicija (akademinė kūryba), Kompozicija (skaitmeninė kūryba), Meno vadyba, Muzikos atlikimas, muzikologija, Muzikos teorija ir kritika, Scenos ir kino menų istorija bei kritika, Teatro menas (vaidyba). Daugiau informacijos: http://lmta.lt/lt/priemimas


PANEVĖŽIO KOLEGIJA  – Tavo karjeros pradžia! 15.6 stendas

STUDIJUOK. Siūlome pasirinkti iš daugiau nei 20 studijų programų biomedicinos, technologijų ir socialinių mokslų srityse. Nuolat atsinaujiname ir kviečiame studijuoti ne tik daugelį metų vykdomas, bet ir naujas studijų programas - „Informacijos sistemų kūrimą ir priežiūrą“, „Kelių inžineriją“, „Tarptautinį verslą“ bei „Skubiąją medicinos pagalbą“ (planuojama vykdyti).

Sudarome palankias sąlygas studentams derinti studijas, darbą ir asmeninį gyvenimą. Todėl kolegijoje intensyviai diegiame pažangias nuotolinio mokymo studijas.

TOBULINK PRAKTINIUS ĮGŪDŽIUS. Nuolat atnaujiname Praktinio mokymo centro laboratorijas. Mobiliųjų aplikacijų auditorijoje su naujausiais „Apple“ kompiuteriais ir išmaniaisiais įrenginiais studentai mokosi įvaldyti šiuolaikines technologijas, atlieka praktikos darbus, vykdo tyrimus.

Ypatingą dėmesį studijų metu skiriame studentų verslumui. Sukūrėme Verslo idėjų registravimo platformą (http://panko.lt/studentams/verslumas/). Studentams, užsiregistravusiems verslo įdėjas ir ketinantiems kurti startuolius, teikiame įvairiapusę pagalbą: konsultacijas, mokymus, tarpininkaujame ieškant partnerių ir finansavimo verslo pradžiai.

IŠNAUDOK TARPTAUTINES GALIMYBES. Skatiname tarptautiškumą ir kuriame palankias sąlygas studentams išvykti studijuoti ar atlikti praktiką įvairiose užsienio aukštosiose mokyklose pagl ERASMUS programą.

GYVENK JAUKIOJE APLINKOJE. Kuriame palankią studijoms aplinką: atnaujiname auditorijas, laboratorijas, laisvalaikio erdves, studentai gali apsistoti renovuotame bendrabutyje miesto centre.

IŠNAUDOK TARPTAUTINES GALIMYBES. Skatiname tarptautiškumą ir kuriame palankias sąlygas studentams išvykti studijuoti ar atlikti praktiką įvairiose užsienio aukštosiose mokyklose pagl ERASMUS programą.